Naďa Konvalinková hubne, chce se líbit

18.5.2011 00:00   |   Hubnutí
Herečka Naďa Konvalinková jakoby byla reklamou na optimismus a na stálou snahu vidět všechno jen pozitivně. I když víme, že v životě to naopak vůbec neměla jednoduché. Nicméně, v této svojí pozitivní „životní roli“ se nyní vrhla do boje s kilogramy, navíc před zraky televizních diváků.

konvalinková

Důvodů, proč chce Naďa Konvalinková v pořadu Televize Prima "Jste to, co jíte" zhubnout, je více – špatná kondice i zvětšené břicho a také bolest kolen. Jedním z velkých důvodů jsou rovněž její fanoušci.

Sympatická herečka politovala diváky...

„Nedávno jsem se viděla v televizi a byla jsem ze sebe vyloženě nešťastná. Říkala jsem si – chudáci, diváci, se na to musejí koukat,“ okomentovala svůj vzhled Naďa Konvalinková.

A právě proto je tady doktorka Kateřina Cajthamlová a inženýr Petr Havlíček, kteří zaútočí na lednici plnou tuků a nezdravých potravin, ale zároveň i navrhnou zdravý stravovací plán.

Naďa Konvalinková je sice známá divadelní a filmová herečka, ale ve svém soukromém životě už mnoho let zažívá stejné problémy a trápení s nadváhou jako spousta nás ostatních. Nadbytečná kila se v její rodině bohužel dědí.

Seriál HUBNEME S CELEBRITAMI a také s...

Madonnou Salmou Hayek
Geri Halliwell Kylie Minogue
Meryl Streep Britney Spears
Kate Winslet Jennifer Aniston

Na dietách již třicet let

Dokáže paní Naďa prolomit rodinnou kletbu? Různé diety drží prakticky již třicet let, což jí hodně zpomalilo metabolismus.

„Mým hlavním nepřítelem je nedostatek času. Mnohdy se prostě nestíhám najíst a pak si dám v noci čokoládu,“ upřímně říká Naďa, která klidně sní na posezení celou tabulku. Tvrdí dokonce, že na ni jednou týdně přijde „absťák“ na sladké!


Naďa Konvalinková na snímku s trenérem.

V dubnu oslavila herečka šedesátiny a místo dortu k tomuto jubileu si dala podstatně stylovější dárek. V rámci televizního pořadu zhubla už pět kilo. Dokonce jí začínají být velké její divadelní kostýmy. „Jde to dolů, pomalu splaskávám,“ culí se Konvalinková.

MŮŽE VÁS ZAJÍMAT

Populární herečka
Naďa Konvalinková
musí vyměnit garderobu

„Paní Naďa je úžasná a dělá nám ohromnou radost. Je to jedna z našich nejdisciplinovanějších svěřenkyň – jí předepsanou stravu a nezapomíná ani na pravidelný pohyb,“ chválí herečku doktorka Kateřina Cajthamlová.

zot, ŽenyproŽeny.cz

Přečtěte si také


Diskuse: Naďa Konvalinková hubne, chce se líbit

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci