Hubněte jako víno s Kylie Minogue

23.3.2010 09:00   |   Hubnutí
Zpěvačka Kylie Minogue snad už má to nejhorší za sebou. Bojovala o život poté, co jí diagnostikovali rakovinu prsu. Už se tedy může zase soustředit na svou perfektní postavu. Pověstný je hlavně její zadeček, z něhož návštěvníci londýnského muzea Madame Tussaud v jednom kuse kradou kalhotky. Jak si ho udržuje?

geri

"Můj zadeček se stal národní posedlostí," pochlubila se vždycky zpěvačka. Ačkoliv kalhotky z její voskové figuríny jen mizí, ona sama zřejmě vůbec žádné nenosí.

 Seriál HUBNĚTE S...

Geri Halliwell Meryl Streep
Madonnou Britney Spears
Kate Winslet Angelinou & spol.
Jennifer Aniston Salmou Hayek

Když totiž Australanka vystoupila v britské televizní show a vír z ventilátorů jí po vzoru slavné Marylin Monroe zvedl sukni, zůstali diváci ohromeni.

Naostro, nebo neviditelně?

Na internetu se pak okamžitě objevil rozbor horní části zpěvaččina spodního prádla se stejným výsledkem. Kylie buď chodí kompletně naostro nebo používá neviditelné spodní prádlo.

Koneckonců – může si to dovolit, postavičku má totiž dokonalou. Když se však občas objeví nějaký ten náznak faldíku navíc, nasadí Kylie dvoudenní hroznovou dietu.

Kylie Minogue má jistě po hroznové dietě dvě kila okamžitě dole. A ještě nějaký ten vitamín navíc v těle, který se teď na jaře zvlášť hodí.

Hroznová dieta Kylie Minogue

První den:

Snídaně, oběd i večeře: Pouze hroznové víno, nejlepší je drobné bez pecek, z kterého se vyrábějí proslulé "sultánky". Sníst je možné jakékoliv množství. Pít je možné pouze vodu nebo minerálku.

Druhý den:

Snídaně: 10 dkg müsli smíchané se 100 gramy hroznů

Svačina: hrozen vína

Oběd: Krajíček toustového chleba slabě pomazaný čerstvým sýrem typu cottage (lze nahradit lučinou) a k tomu velký hrozen vína

Svačina: hroznové víno

Večeře: 20 dkg netučné ryby na olivovém oleji a hrozen vína

ron

Přečtěte si také


Diskuse: Hubněte jako víno s Kylie Minogue

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci