HOROSKOP SPECIÁL: Peníze a kariéra – Jak to bude v roce 2018

1.1.2018 00:30   |   Ezoterika - ROČNÍ HOROSKOP
Jak se říká, dluhy dělají z lidí doslova otroky. Podívejme se tedy v našem posledním speciálu k Velkému horoskopu portálu ŽenyproŽeny na rok 2018, co mají jednotlivá znamení zvěrokruhu čekat v oblasti financí a kariéry.

horoskop zdraví

Základní část - Velký horoskop portálu ŽenyproŽeny: Co nás čeká v roce 2018 - najdete ZDE.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Elánu pro své záměry budete mít fůru, dokonce tak, že vám tempo ostatních bude připomínat šneky. Pro svou kariéru zvolte důkladnost, nechtějte všechno najednou a hned. Jen tak se vyznáte ve všech těch příležitostech, které se vám postaví do cesty.

S jarem přijdou první signály změn ve vašem profesním životě. Nebude vám dělat potíž zviditelnit se všude, kam vkročíte. Vaše typicky beraní přímočará a jednoznačná řešení se vám letos příliš nevyplatí.

Dbejte na korektní vztahy s nadřízenými, snažte se dobře vycházet s kolegy na pracovišti. Budete se učit taktizovat, postupně pomalu budovat, ale především měnit doposud zajetý styl a cíle.

Měli byste si vytyčit, čeho v dlouhodobějším horizontu chcete dosáhnout, a vytvořte si k tomu plán postupných kroků. Můžete i sem tam zariskovat, co se týká financí.

Dejte prostor Štěstěně, která je ochotná vám pomoci naplnit vaše konto. Občas si s nadějí vsaďte, občas zbystřete při nějaké zdánlivě banální nabídce, ze které se může vyklubat finančně hodně výnosná akce.

Rozhodně si ale peníze nepůjčujte a také nepůjčujte druhým, to platí zejména pro závěrečné měsíce roku. Na vše vám stačí váš selský rozum.

Zároveň ale neuškodí, když si najdete možnosti, jak se dovzdělávat. Překážky vám do cesty postaví jen vaše nevíra ve vlastní schopnosti.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Finanční zabezpečení je sice pro vás jasná priorita, ale přeci jen se letos zamyslíte nad tím, zda vám také práce, kterou vykonáváte, přináší i radost a uspokojuje vás.

Začnete měnit své priority a v létě se pak setkáte s prvním úspěchem vašich nových rozhodnutí. Ne vše se vám hned zpočátku zdaří, zejména byste neměli podlehnout tlaku okolí, které vás bude nutit k činnostem či rozhodnutím, která vám nebudou po chuti.

Přesto změnám neutečete, ale jde o to, aby šlo o změny ve váš prospěch a pro vaši pozitivní budoucnost. Že jste na dobré cestě za svým vysněným cílem, pochopíte až na podzim.

A protože jste, Býci, velcí pracanti, můžete se i v tomto roce na sebe spolehnout, že tento svůj styl neopustíte a opět vám zajistí dostatek financí a zabezpečení.

Ve svých investicích zůstaňte bdělí a každého, kdo vám bude chtít poradit, kam své peníze uložit, si řádně prověřte. Přeci jen budete mít tendenci k důvěřivosti větší, než je zdrávo.

Konec roku přinese dny, kdy své informace a rozhodnutí můžete mnohonásobně zúročit.

MŮŽE VÁS ZAJÍMAT:

Skořice pomáhá řidičům lépe se soustředit,
uklidňuje a snižuje podrážděnost.

Vůně zlepšují řidičský um, myšlení i sex

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

V otázce kariéry i peněz vás letos nemusí čekat žádné karamboly, pokud se k nim postavíte čelem a pravdivě.

To znamená, že si nic nenalhávejte, nepouštějte se do ničeho, čemu rozumíte jen trochu, s druhými jednejte otevřeně a bez zbytečných vytáček, což ani jedno nebývá obvyklá blíženecká disciplína.

Tak vidíte, že to nebude až zas tak jednoduché. Dobré bude, uvědomíte-li si, že potřebujete v mnoha ohledech dovzdělat, leccos nového i pochytit. Budete-li ochotni do svého vzdělání investovat, uděláte nejlíp.

Občas vás překvapí nějaká nenadálá okolnost, díky níž můžete vydělat, ale hodláte-li zariskovat se změnou svého zaměstnání, volte raději druhou polovinu roku.

To platí i o podpoře přátel a kolegů, na kterou jste doposud mohli takřka bezvýhradně spolehnout, ale letos už budete muset být víc samostatnější a zabojovat jen sami za sebe.

Dokonce, jestliže se koncem roku objeví dobrá nabídka k výdělku u vašeho partnera, podpořte jeho a vy zatím nic neměňte. Skrze něj totiž přijdete k většímu užitku, než by se to podařilo vám.

Jinak se ale můžete spolehnout, že letošní rok vás odmění za předchozí příkoří.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Čeká vás řada situací, které prověří vaši připravenost čelit změnám, což vy, Raci, opravdu nemusíte.

Neuděláte špatně, zůstanete-li konzistentní ve svých postojích a názorech, ale neměli byste si nic nalhávat, dojde-li na vaše oblíbené stereotypy. Za ty se totiž rádi schováváte, protože se za nimi cítíte jen více v bezpečí.

Jenže letos by vám tyto taktiky bránili v postupu k něčemu lepšímu. Máte šanci dostat se blíž ke svým životním cílům, ale musíte se víc otevřít a jasněji si je formulovat.

Také finanční ohodnocení můžete dostat lepší, ale opět si o ně musíte říct vy sami. Sedávej panenko v koutě…to dnes na nikoho neplatí! Nastal čas, abyste si jasně stanovili svoji cenu a o tu si také řekli.

Mohou vám v tom pomoct jak vaši přátelé, tak vy sami tím, že se otevřete novým informacím a postupům, které zvýší vaši kompetentnost. Dejte na svou intuici, nenechte si vnutit tzv. zaručeně ověřené postupy, diskutujte a jasně vyjadřujte své názory.

Na přízeň Štěstěny spoléhejte na začátku jara, během léta a v listopadu, a pamatujte, že ne vždy budete moct do dějů kolem vás zasáhnout a přesto i tak to bude dobře.

CO PROZRADÍ DATUM NAROZENÍ?

Zjistěte si z data narození povahu člověka,
jeho schopnosti a dovednosti. Odhalíte, jak
je vášnivý a jestli je citlivý. Čísla napoví, zda
je praktický či naopak „věčně létá v oblacích“,
jestli je vytrvalý a trpělivý nebo nedočkavý.

SLEDUJTE NAŠI ŠKOLU NUMEROLOGIE

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Ve svém pracovním jednání jste často hodně rozkročení a rádi se rozmáchnete, na detaily přitom moc nedbáte. Tento styl byste měli letos hodně umravnit.

Potřebujete si hlídat své postavení, nikomu neustupovat, ale také nezanedbat žádnou maličkost. Budete-li víc pozorní a prospěšní svému okolí, trochu se ztišíte a nebudete každému vyprávět o svých velkolepých plánech, povede se vám lépe.

Nebuďte ani příliš důvěřiví, ohlídejte si škůdce ve svém okolí, kteří vám závidí vaše schopnosti a chtějí vás připravit o pomyslné vavříny budoucího úspěchu.

Ať už nepřejícníkem bude kdokoli, kroťte své emoce a nenechte si vzít nadhled. Ušetříte tím hlavně svoje nervy a pověst.

Nepříjemnosti se totiž mohou týkat i vašich nadřízených, od kterých hrozí, že s vámi budou posouvat, jak se jim zachce, a to není nic pro vaši náturu. Také se vaše pracovní povinnosti mohou střetávat s těmi rodinnými, a i tady vás čekají nepříjemná vyjednávání.

Přesto vše vás může těšit vaše utěšená finanční situace a nadšení z práce, která vás baví a také dobíjí energií.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Práce je pro vás alfou a omegou, a nejinak tomu bude i letos. Vaši pověstnou kritičnost a puntičkářství budete užívat zejména v první polovině roku až moc.

Zamyslete se ale nad tím, jestli tento škarohlídský přístup není spíš obranou před tím, čeho se bojíte. Stojí totiž před vámi výzvy a nutnost provést ve svém profesním životě změny.

Možná to ani nevíte, že si škodíte svým černobílým hodnocením, srážíte tak své schopnosti. Přitom se vám letos nabídnou skvělé šance, a když se jim otevřete, odhodíte pochybnosti, můžete jen získat.

Úspěch vás čeká všude tam, kde projevíte svou odbornost, to v čem jste jedineční. Budete potřebovat jen projevit jistou dávku originality a důvtipu, který sice máte, ale moc v něj nevěříte. Je čas to změnit!

Neuškodí vám ani další vzdělávání. Zajímavé nabídky, které kolem vás proplují dobře zanalyzujte, ale připojte k tomu ještě intuici, jen tak zamezíte vlivu růžových brýlí na jejich hodnocení. Tato slepota vás zasáhne v květnu a v červenci.

Finančně se nemusíte bát žádných ztrát, ale také, nebudete-li mrštní, odvážní, iniciativní a obezřetní, se nedočkáte žádných závratných přírůstků konta. Budete mít ale dost prostředků zbavit se dluhů, poplatit různé nedoplatky.

Odolejte ale té části rodiny, která je žádostivá odčerpat vaše příjmy, jelikož si myslí, že je vlastně tolik nepotřebujete a vnímají vás spíš jako kasičku.

100 KŘESTNÍCH JMEN

Vybíráte jméno pro miminko?
Nebo se jen chcete dozvědět,
jestli vám vaše jméno pomáhá
či naopak něčím škodí?

ČTĚTE NÁŠ SERIÁL

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Předchozí rok vám měl pomyslně uklidit stůl a nastolit poněkud nová pravidla pro váš profesní život. Jestli jste to vše udělali, pak máte před sebou rok, který vám dá vše, o co si nahlas a jasně řeknete.

Měli byste odhadnout svoje síly, sahat po těch postech, na které stačí vaše vzdělání a schopnosti. Rozhodně byste už neměli dál setrvávat v zaměstnání, kde se necítíte dobře, kde nejste motivovaní.

Přestaňte se obětovat pro druhé a dejte se do změn! Necítíte se dostatečně ohodnoceni? Pak je to jen vaše chyba, že si neřeknete o to, co vám náleží.

Jediné, co vás může ohrozit, jsou nedodělky, které za vámi občas zůstanou. Ty by vám mohly setsakramentsky pokazit vaše harmonické image! Také hezké a lákavě znějící vám dané sliby vás mohou řádně potrápit zejména v období od května do srpna.

Neměli byste hned všemu věřit a raději počkat až dojde na jejich realizaci. Dřív se podle nich rozhodně neřiďte.

Daleko příznivější bude druhá polovina roku, která slibuje splnit mnohé vaše sny, ale stejně jako v první části roku bude platit známé úsloví - líná huba, holé neštěstí.

Ale jestli překonáte ostych a pochybnosti o sobě, můžete se zejména v závěru roku těšit na opravdové hody!

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

V tomto roce vám budou příležitosti přát úspěch, budete výkonní a své přednosti dobře uplatníte. Jen se vám nebude tolik dařit mít vše pod kontrolou. Hned zkraje roku zaznamenáte první úspěchy, a to zejména ve spolupráci se svými pracovními partnery.

Nicméně během celého roku bude potřeba, abyste prokázali značnou míru kolegiality a svým fištrónem a znalostmi pomáhali těm pomalejším a slabším. Stejně tak si ale budete muset dát pozor na ty, kteří vás chtějí jen využít.

Jestliže budete chtít skutečnou změnu, pak se do ní vrhněte na jaře a už v létě pocítíte první úspěchy, které se budou opakovat až do podzimu. Vaše příjmy tomu také budou odpovídat.

Budete na sebe hrdí a budete mít co dělat, abyste nezačali utrácet a nepromarnili své finance ve zbytečném luxusu. Raději se naučte rozumně investovat a pamatovat tak na zadní kolečka.

Neměli byste zapomenout ani na svůj kariérní růst. Ten může být i závratný, ale dobře si promyslete, jestli o něj opravdu tolik stojíte. Buďte k sobě upřímní a nenalhávejte si, že chcete obětovat práci opravdu všechno.

keltský horoskopKeltský
horoskop

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Pocítíte v sobě neklid své svobodomyslné povahy, která touží směřovat k něčemu smysluplnému. Možná proto nazrál čas přehodnotit své setrvávání v práci, kterou vykonáváte.

A nedivte se, když vám z vašich úvah vyjde čas na změnu. A hned počátek roku přinese možnost rozjet nové aktivity, začít s podnikáním, zkrátka katapultovat se někam jinam za svými vysokými cíli.

Budete se moci opřít o spolehlivé souputníky a také své zkušenosti, a především svou odvahu. Další výzvy nastávají od května do listopadu, kdy můžete hodně zapochybovat o své profesní cestě a snadno zabřednete ve stagnaci a pochybnostech, stejně jako vaši kolegové.

Ale nebyli byste to přeci vy, Střelci, kdybyste takovému rozpoložení dlouho podléhali. Naštěstí zavane vůně změn a to, co druhé děsí, je pro vás vzpruhou!

Rozhodně si nepřestaňte věřit. Co ale musíte změnit, je váš naprosto typický střelecký způsob práce. Už vám neprojde to, že něco rozjedete, a pak z nedodělané práce vycouváte a rozeběhnete se za jiným novým projektem.

Krutě byste na to doplatili. Budete se učit důslednosti, detailismu, což může být krušné, ale v samém konci pro vás užitečné. Odměnou vám budiž pohled na vaše utěšeně rostoucí konto.

Chiromantie

Ukaž mi svou ruku a já ti
řeknu, co tě v životě čeká...

Láska i smrt vepsaná v dlaních

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Tato oblast vašeho života vás bude nutit vybočit ze zaběhnutých kolejí a dokonce experimentovat. Nic tedy pro vás, kozoroží nátury, o co byste opravdu stály. Ale kupodivu v tom najdete smysl, a dokonce i jakési potěšení.

Čím dřív se to stane, tím snadněji se vám budou přijímat události, které vám vtrhnou do života. Záhy tak pochopíte, že si nemusíte zase všechno až tak oddřít, ale že se dají vydělávat peníze i s určitou lehkostí.

Pochopíte, že už nechcete plnit staré smlouvy, které jsou napsány ve váš neprospěch. Najdete v sobě sílu od nich odstoupit, a tak se výrazně osvobodit.

Začněte si vážit svých schopností a už nebuďte ochotní být zodpovědní i za druhé. Pokud se objeví možnost sáhnout si na vysněný pracovní post, dejte se do boje, máte šanci se k němu dostat. Jestliže se o to nepokusíte, nikdy si to neodpustíte!

Dokonce budete moct v druhé polovině roku plnit svá přání, která mohou být nemalá, jako např. koupě nové nemovitosti. Ano, tak dobře na tom letos finančně budete.

Dokonce si od května do listopadu dovolte pokoušet Štěstěnu a párkrát si vsaďte a zariskujte.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Letos v sobě objevíte kariéristu. Už začátek roku vám dá tušit, že půjde o rok výjimečný. Začnete si všímat řady zajímavých možností, které se vám přímo připletou do cesty, a bude jen na vás, zda ty šance využijete.

Budete chtít objevovat, inovovat, zavádět novinky. Bude potřeba, abyste se rozhodovali jasně a rychle, sami za sebe. První nápor se bude konat od května do srpna a ten druhý od září do listopadu.

V podstatě se vaši spolupracovníci stanou vaší náhradní rodinou. I když s některými budete bojovat, jelikož v nichž rozpoznáte faleš a využívání, bude pro vás tým podporou.

Doma narazíte na nepochopení, protože najednou nebudete mít na své blízké čas. Vynahradit jim to můžete pak už jen na konci roku. A že bude z čeho, je nasnadě. Finančně si totiž můžete hodně polepšit.

Pokud se vystříháte neuvážených investic a spíše vsadíte na budování rezervy, neprohloupíte. Dokonce se můžete těšit na splnění nějakého svého dávného snu.

A i v oblasti práce platí stejné pravidlo jako pro zdraví – všeho s mírou!

TAJEMSTVÍ KAMENŮ

Moc křišťálu
Jak a čím působí
Jak působí na čakry
Suiseki – střežený poklad
Posvátné megality

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Letos se budete učit víc vědomě ovlivňovat svoji kariéru. Konečně také budete mít dost peněz, abyste se začali cítit lépe zajištěni. I toto bude mít vliv na váš stabilnější vnitřní klid.

Nejlepší bude, když si udržíte nadhled, protože jedině tak budete vědět, co udělat s nabídkami na zajímavé pracovní místo. A že přijdou, na to se spolehněte už zkraje roku. A půjde o tak lákavé nabídky, že to z některých vašich kolegů udělá závistivce, na kterých to dokonce bude znát!

Takže to jednoduše rozpoznáte i vy, bezelstné Rybičky, a budete se umět proti takovým lidem bránit. Přesto vás překvapí někdo z vašich přátel, který se bude snažit znechutit vám vaši práci, v níž se snažíte získat dobré jméno.

Raději tedy vezměte rozum do hrsti, a nebude-li to opravdu nutné, nesměšujte svůj osobní život s pracovním.

Na druhé straně máte šanci potkat zajímavé lidi, podívat se do světa a učit se novým dovednostem. To vše vás může profesně posunout dopředu.

Koncem roku nepodlehněte svým touhám po koupi něčeho, na co si musíte vzít půjčku. Raději si zjistěte, zda vy sami někomu něco nedlužíte a dořešte své finanční závazky z minula.

Jana Tamchynová

Další horoskopické SPECIÁLY:


Diskuse: HOROSKOP SPECIÁL: Peníze a kariéra – Jak to bude v roce 2018

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci