Čísla. Co všechno na nás umí prozradit?

13.4.2010 00:30   |   Ezoterika - NUMEROLOGIE
Čísla. Co všechno umí a co všechno o nás mohou prozradit? Tomu se budeme věnovat ve Škole numerologie s RNDr. Janou Tamchynovou. A začněme pěkně popořádku.

numerologie

Určitě jste si už všimli, jací jsou čísla vlastně žalobníčci. Bez váhání na nás prozradí věk (stále 17), váhu (lehce přes 50), tělesné rozměry (jasně, že 90-60-90), ale také stav peněženky (tak nějak pořád 0) nebo dokonce i výši inteligence (IQ? Samozřejmě přes 130).

Jenže čísla dovedou mnohem víc. Kdo to s nimi umí, za chvilku počítání zjistí, jakou máte povahu, schopnosti a dovednosti. Odhalí, jak jste vášniví nebo citliví.

Poví o vás také, zda jste praktičtí či naopak „věčně létáte v oblacích“, jestli jste vytrvalí, zda umíte být trpěliví nebo jste spíš nedočkaví…

Je toho opravdu hodně, co lze z čísel vyčíst – jejich tajemství nám pomáhá odhalit numerologie.

"Znalost numerologie může být vaší tajnou zbraní, klíčem k tajemství vlastního života i k pochopení sebe sama," vysvětluje numeroložka a psychoterapeutka RNDr. Jana Tamchynová, která již dvě desetiletí pomáhá lidem nalézt a uplatnit jejich skrytý potenciál.

Numerologie odemyká dveře

"Hledáte své místo v životě, zápasíte se sebejistotou, nechápete své reakce? Numerologie vám pomůže odemknout dveře od dlouho uzavřených problémů, neřešených vztahů k sobě i druhým," láká RNDr. Jana Tamchynová do tajemného světa počítání.

numera

"Máte nějaký problematický vztah? S přítelem, manželem, kamarádkou, tchyní nebo se svým dítětem? Je v tom snad váš šéf či kolegyně? Zajímá vás, jak se projeví nový obchodní partner? A co nový nadřízený, který má nastoupit – bude to zase pedant?" pokračuje RNDr. Jana Tamchynová a dodává:

"Anebo chcete vědět, jaký den je vhodný pro obchodní jednání? Kdy budete mít dost sil k dokončení rozpracovaného projektu?"

100 křestních jmen

Vybíráte jméno pro miminko?
Nebo se jen chcete dozvědět,
jestli vám vaše jméno pomáhá
či naopak něčím škodí?

čtěte náš seriál

"Každý máme své ´lepší dny´, ale kdo o nich předem ví a umí si je vlastně vychutnat? A proč se nemůžete zbavit zdravotních potíží, děláte snad něco špatně? K jakým chorobám máte sklony, jak jim můžete předcházet?

Ano, na všechny tyto otázky i na mnohem víc dotazů mají odpověď čísla našeho života, jak jsme se dozvěděli od RNDr. Jany Tamchynové, které nyní tedy předáváme slovo:

           • • •  MALÉ PŘEDSTAVENÍ  • • •

»Nejprve bych namísto nezáživných úvodních slov chtěla povědět svůj příběh. Tamchynová

Žiji v Praze s manželem a dvěma dětmi.

Když moje dcera Nikola a já jsme před několika lety potřebovaly nalézt lepší vzájemné porozumění, seznámila jsem se náhodou (co je náhoda?) s něčím, co od základu změnilo moji dosavadní kariéru, v čem jsem postupně našla smysl a poslání svého života.

Potkala jsem numerologii.

Srolovala jsem pak jednoho dne svůj diplom doktorky přírodních věd, dala výpověď v akademii a začala jsem navštěvovat numerologické přednášky a semináře. A současně s tím jsem zjistila, jak úžasně pomáhá lidem, když mají možnost se o sobě víc dozvědět.

Co prozradí datum narození?

Zjistěte si z data narození povahu člověka,
jeho schopnosti a dovednosti. Odhalíte, jak
je vášnivý a jestli je citlivý. Čísla napoví, zda
je praktický či naopak „věčně létá v oblacích“,
jestli je vytrvalý a trpělivý nebo nedočkavý.

sledujte naši Školu numerologie

Postupem času přibylo k numerologii i studium metody One Brain (mnozí ji jistě znáte pod označením kineziologie), studium psychoterapie s následným psychoterapeutickým výcvikem.

Výsledkem všeho je moje poradna osobnostního rozvoje a životního stylu, kde se vedle numerologie zabývám alternativními způsoby psychoterapie s důrazem na psychosomatiku.

           • • •  ŘEČÍ ČÍSEL  • • •

A teď mi dovolte, abych se představila správně „po numerologicku“. Tedy: Jsem žena narozená 29.7.1964 a moji blízcí mě oslovují „Jani“.

To jsou veškeré údaje, které trochu zkušenějším numerologům zcela postačí, aby rozpoznali, jaká jsem, jaká budu, k čemu mám předpoklady, pro co se hodím či nehodím, jak se asi cítím, s kým si budu nejspíš dobře rozumět a s kým nikoliv, jakým vývojem se zřejmě bude ubírat můj život, v jakých zkouškách mám obstát i mnoho jiného.

kopretinaKvětinový
horoskop

Pro podrobnější pochopení dodávám, že jsem se narodila v 8 hodin 50 minut – ale to už spíše potřebuje astrolog.

A že je to všechno zvláštní? Snad dokonce divné? Nevědecké?

Chápu všechny tyto otázky a pochybnosti. Jenže, co není vědou a nebylo uznáno oficiálně jako vědecké, nemusí nutně být „nevědecké“.

ČAKRATajemství kamenů
Jak působí na čakry

Numerologie není žádná „velká věda“. O tom se vás budu snažit přesvědčit na praktických a konkrétních příkladech v následujících pokračováních Školy numerologie právě zde – na internetovém portálu ŽenyproŽeny.cz.

           • • •  NEJVĚTŠÍ VÝHRA  • • •

Se znalostmi numerologie stačí mít po ruce kousek papíru a tužku a chvíli času třeba cestou do práce nebo večer v posteli či při kávě místo luštění křížovky.

A hned budete více tušit, budete ostražitější, připravenější a víc v pohodě.

numera

Numerologie umí hodně, ale není všemocná. Neprozradí ani čísla, která vyjdou v loterii, nezíská vám ideálního partnera, ani neurčí, jakého úspěchu dosáhnete, nezjistí, co vás čeká a nemine.

To totiž záleží na vaší vlastní vůli. Numerologie poskytne „jen“ radu, ovšem zodpovědnost z vás nesejme. Ale to je pro vás – paradoxně – ta největší výhra.«

Tolik numeroložka a psychoterapeutka RND. Jana Tamchynová. A příště si povíme, jak to může vypadat, když navštívíme profesionálního numerologa.

red. ŽenyproŽeny.cz

Přečtěte si také

Diskuse: Čísla. Co všechno na nás umí prozradit?

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci