Kyvadlo – prodloužená ruka podvědomí

31.7.2009 00:30   |   Ezoterika
Kartářka, astroložka, vědma, která umí číst z ruky nebo z kávové sedliny, numeroložka.... všechny už jste navštívila a stejně vám nedaly tu správnou odpověď? Existuje ještě jeden způsob věštění, který si můžete vyzkoušet sami – pomocí kyvadla.

Kyvadlo – prodloužená ruka podvědomí

Jedná se vlastně o nejlevnější způsob věštění, protože nemusíte nikomu za odpovědi platit. Stačí jen vlastnit své kyvadélko a naučit se s ním pracovat. V kruzích ezoterických se tvrdí, že kyvadlo je jakousi prodlouženou rukou vašeho podvědomí.

Díky němu prý vyplouvají na povrch myšlenky a znalosti, které jinak, ať už vědomě nebo nevědomě, potlačujete. V okamžiku položení otázky vaše podvědomí reaguje vysíláním jemných elektrických impulzů do ruky a tím ovlivňuje pohyb kyvadla.

Nejstarší dochovaný prostředek

„V každé buňce našeho těla jsou zakódovány veškeré informace k rekapitulaci stavu celého ducha i těla. Proto v sobě můžeme vyvolat všechny vibrace prostředí,“ píše ve své knize Kyvadélko autor Fried Froemer. Zároveň tvrdí, že se jedná o nejstarší dochovaný prostředek věštění.

Ezoterička Kateřina Pokorná nazývá kyvadlo „ukazovátkem“. „Pokud pracujete s kyvadélkem, přijímáte informace z nejvyšší informační sféry svou korunní čakrou a ony pak vycházejí ostatními čakrami ven. Kyvadélko je jen pracovní nástroj, ukazovátko, kterým můžeme takto získané informace přeložit do, pro nás srozumitelné formy,“ tvrdí.

Prstýnek, kamínek, diamant

Proto podle ní není vůbec důležité, z jakého materiálu si svoje kyvadlo pořídíte a jaký bude mít tvar. Použít lze osobní prstýnek či přívěšek stejně dobře jako křišťál, kamínek nebo speciální kyvadlo koupené v ezoterické prodejně. „Mělo by vám s ním být zkrátka dobře,“ dodává Kateřina Pokorná.

Samotné kyvadlo je pak třeba zavěsit. Použít můžeme opět cokoli - řetízek, koženou tkaničku, ale i obyčejnou nit nebo dokonce vlastní vlas.

V praxi se také doporučuje kyvadlo čistit od nežádoucí energie a nabíjet tou pozitivní. Většinou se k tomu používá obyčejná tekoucí čistá voda k vyčištění a sluníčko k nabití.

První krok – skamarádit se

Než prý se kyvadélko „rozpovídá“, musí se nejdříve se svým majitelem skamarádit. A hlavně by ten, kdo se bude kyvadla ptát, měl nejprve zjistit, jakým způsobem mu bude jeho kyvadlo odpovídat. Začátečníkům dává pouze odpovědi „ano“, „ne“ nebo „nevím“. V praxi to pak například může vypadat tak, že kýváním dopředu a dozadu odpovídá „ano“, točivým pohybem proti směru hodinových ručiček „ne“ a jako odpověď „nevím“ zůstne úplně bez pohybu. Ale klidně může kyvadlo odpovídat úplně jinak. To musí každý při práci s ním zjistit individuálně.

Také se na začátku práce s kyvadlem prý může stát, že neodpovídá vůbec. Další rada těch zkušených zní: nevzdávat se, vydržet a cvičit...

„Když jsem měl kyvadélko nové, neukazovalo mi ani po vyčištění - dva dny leželo ve vodě a potom se den nabíjelo na sluníčku. A tak jsem ho nosil stále při sobě, večer u televize jsem si s ním „hrál“. To jsem dělal asi 3 dny. Mezitím jsem mu párkrát denně položil otázku: „Ukaž mi ano a ukaž mi ne.“ ,“ svěřil se se svými začátky s kyvadlem na svém blogu Hurix.

Ptejte se, cvičte, hrajte si...

  • A co když už se nám kyvadlo „rozpovídalo“, ale přesto existují otázky, při kterým mlčí a nereaguje? „Pak jste buď nevhodně položili otázku, nebo se ptáte na něco, co zkrátka nemáte vědět, nebo je to záležitost někoho jiného,“ vzkazuje Kateřina Pokorná.
  • „Kyvadlo spíš odpoví na otázky týkající se blízké budoucnosti než té vzdálené,“ tvrdí na svých webových stránkách Wendea. „Otázky typu Mám jít zítra na tu schůzku? nebo Zavolá mi do pátku? jsou pro něj proto jako stvořené,“ dodává.
  • Čím víc prý si s ním budete hrát, tím líp vám to spolu půjde. „Přesto ale nezapomínejte, že je pouhým nástrojem, který rozšiřuje vaši intuici a umožňuje vám lépe jí porozumět,“ vzkazuje Wendea.
  • A na závěr ještě jedna rada, na které se shodují všichni, kdo s kyvadélkem pracují: Nezapomeňte, že se při položení otázky musíte od jejího obsahu citově odpoutat. Jinak byste pohyb kyvadla ovlivnily svou vůlí a odpověděly byste tak, jak odpověď chcete slyšet.

dp

Přečtěte si také


Diskuse: Kyvadlo – prodloužená ruka podvědomí

Umíte to s kyvadlem?

19.12.2019   |   17:30   |   od: Hopley
https://www.omlazeni.cz/sidericke-kyvadlo-prace-68-4503-18.html

úžasne!!!

15.8.2009   |   22:28   |   od: lipa
Vyskúšala som kyvadlo, perfektne pracuje. Som ním nadšená a tiež touto webovou stránkou.

věřím

3.8.2009   |   11:39   |   od: líba
Mě kyvadlo neposlouchá, ale věřím na něj. Dokonce znám lidi, kteří s ním chodí i nakupovat.
Zobrazeny poslední 3 příspěvky, celkový počet 3 příspěvky.
poslední příspěvek: 19. 12. 2019 17:30
ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci