Jaké vibrace má náš mobil? Díl II.

31.3.2017 00:00   |   Ezoterika - NUMEROLOGIE
Víte vůbec, jaký je číselný vibrační kód vašeho telefonu? Jakou energii voláním posíláte do světa? Přinášíme druhou část odpovědí na téma „náš mobil a numerologie“.

numerologie

Co přináší číselné vibrační kódy 1 až 4 jsme probrali minule a najdete je ZDE.

Číslo 5

Pětkový součet vašeho telefonního čísla podněcuje k dobrodružnosti. Snadno se během hovoru mění pravidla, nedodržují konvence, popouští se uzda volnosti a dává průchod změnám.

Z takového telefonu se nečekaně dozvíte, co nečekáte. To se může líbit lidem svobodomyslným, kteří nejsou rádi spoutáváni pravidly, vyhledávají společenské kontakty, ale přitom nechtějí být omezováni ve své volbě.

Dobrou službu udělá všem, jejichž aktivity se točí kolem cestování, dobrodružných a zážitkových aktivit, kteří mají silnou vnitřní motivaci a vůli a nepotřebují se omezovat vnějšími pravidly.

Poslouží dobře i romantikům, srdcařům, kteří chtějí vše opravdově prožívat, mají srdečnou povahu, rádi rozjíždějí zajímavý byznys v jakékoli oblasti, ale už je nic nenutí, aby se trápili metodičností a realitou.

Rozhodně není toto číslo vhodné pro lidi se slabou vůlí, se sklony k závislosti, pro jakékoli podnikání, které je spojené s potřebou železné disciplíny a neměnných pravidel, pro dodržování konvencí, pro děti a dospívající.

Číslo: 6

Šestkový součet vašeho telefonního čísla podporuje veškeré rodinné a přátelské svazky. Vnáší do komunikace pečovatelský a ochranitelský tón plný vřelosti a láskyplnosti. Díky němu se snadněji vyřizují spory, urovnávají rozmíšky, zamezuje se nedorozumění, posiluje harmoničnost mezi lidmi.

Vibrace, které se linou z takového čísla mají podtón přátelskosti a pro nezadané i romantiky a milostných příslibů, takže je to číslo nejlépe vhodné pro ty, kteří se rozhodli už nikdy nebýt sami.

Přesto, chcete-li si zajistit trvalý svazek s jedním partnerem, měli byste se takového čísla spíše vyvarovat. Stejně tak, jestliže vás obtěžují rozhovory, kde se semele kdejaká informace.

Pro podnikání a obchodování je to dobré číslo. Vemlouvavost, přesvědčivost, charisma, které u svého majitele vyzdvihuje, mu lehce otevřou dveře k dalším jednáním či dobrým prodejům.

ČTENÍ Z RUKY

Velmi vhodné je toto číslo i pro politiky, mediátory, rodinné terapeuty, poradce všeho druhu, ale také restaurace, módní salóny, hudebníky, malíře, grafiky, kadeřnictví, stylisty apod.

Číslo: 7

Sedmičkový součet vašeho telefonního čísla má velmi silný náboj přemýšlivosti, morálního přístupu, komunikace, která je pod vlivem předávání smysluplných hodnot, plánování a ochoty ke službě.

Vibrace takového telefonu podporují duševní i fyzické zdraví a přinášejí nečekaná poznání vlastních hodnot, prosazování jasných cílů. Generuje zprávy o změnách v životním nasměrování ale i poněkud patetické proklamace.

Mohou se z něj linout zbytečné dramatické odsudky stejně lehce jako velmi vřelá vyznání náklonnosti, empatie a podpory. Právě proto se hodí pro všechny, kteří berou svůj život opravdově, citlivě, hledají skutečné hluboké naplnění, rádi poznávají nové a nebojí se změn.

Ocení ho studenti i filozofové, poradci zejména z psychologických odvětví, trenéři, umělci spíše vážnějšího založení. Podnikání, které se týká jakékoli služby a pomoci lidem se bude pod vibrací tohoto čísla utěšeně rozrůstat, jde i o esoterické služby.

Pro jednotlivce přesto není zcela příznivé pro běžné kontakty, setkávání, klasické podnikání. Přece jen odvádí pozornost od běžné každodennosti, které přidává punc zbytečné obtížnosti, sklouzává k hledání potíží i tam, kde nejsou.

Číslo: 8

Osmičkový součet vašeho telefonního čísla vnáší do vašeho života a kontaktů razanci, ambice, praktičnost a materialismus. Posiluje vztahy, které jsou už prověřené, podporuje vzájemnou důvěru, loajalitu, ochotu ke spolupráci.

JAK BÝT KRÁSNÁ
PODLE MĚSÍCE

Vibrace takového čísla nutí vyjadřovat jasné záměry, analyticky myslet. Jde tedy o číselný kód, který je optimální pro podnikání, protože přitahuje peníze, úspěch, vylaďuje vás na budování kariéry, propojí se stejně cílevědomými lidmi, kteří mají jasno, co chtějí dokázat.

Snadno se z takového telefonu organizují podřízení a přesvědčují se k výkonu bez reptání.

Nečekejte ale, že s tímto číslem najdete lásku (kromě té destruktivní a osudové) nebo že se dostanete k informacím, které obrátí vaši pozornost k vašemu nitru a filozofickým úvahám o smyslu života.

Naopak, pod jeho vlivem na to nebudete mít myšlenky. Půjdete přímo za svými úspěchy a citovost necháte poněkud stranou.

Číslo: 9

Devítkový součet vašeho telefonního čísla nalaďuje vás i ty, kterým voláte na vzájemné porozumění, sdělování si vlastních radostí a strastí.

Podněcuje v druhých ochotu otevřít se a z vás snadno udělá vrbu, které se druzí budou svěřovat. Snadno taková komunikace může sklouznout k planému tlachání či pavlačovým drbům.

Tento číselný kód totiž nepozorovatelně odvede řeč od hlavního tématu, trochu ji zamotá a leckdy způsobí i chaos. Celkově ale zažijete pocit uspokojivé a plně lidské komunikace, ale také se můžete podivit vystavenému účtu.

MŮŽE VÁS ZAJÍMAT

Barvy nemluví a přece jsou slyšet
Pro všední dny: Jak si udržet krásu
Třetí život máme všichni. A kdy?
Versailles má unikátní muzeum vůní

Jestliže ale jasně víte, co chcete vyjasnit, pak je nepřekonatelný v tom, jak hluboko vám komunikace z takového telefonu může objasnit souvislosti a podstatu vašich otázek. Z toho důvodu je tento kód vhodný pro vědecká pracoviště, poradce, psychoanalytiky, lékaře a zdravotnická zařízení, pro filozofy ale i technické vývojáře, humanitární organizace, neziskovky.

Nečekejte od takového čísla materiální zbohatnutí, obohacuje pouze prožitky, poznáním a city. Nepomůže vám ani když potřebujete řešit své chronické zdravotní potíže či finanční nedostatek.

Jedině u tohoto číselného kódu je víc než u jiných důležité, z jakých jednotlivých čísel se skládá. Celková devítka totiž umocňuje jejich sílu a částečně i přebírá jejich charakter.

Jana Tamchynová

Přečtěte si takéDiskuse: Jaké vibrace má náš mobil? Díl II.

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci