HOROSKOP SPECIÁL: Láska – Jak to s ní bude v roce 2017

23.12.2016 00:00   |   Ezoterika - ROČNÍ HOROSKOP
Každý by chtěl jistě vědět, co ho v roce 2017 čeká, ale snad nejvíc se mučí zamilovaní, když nevědí, jak to mají se svojí láskou... Pokvete, uvadne? Dá se odhadnout, kdy a jak? Pokuste se tedy najít odpovědi v našem speciálu k Velkému horoskopu portálu ŽenyproŽeny.

horoskop

Základní část - Velký horoskop portálu ŽenyproŽeny: Co nás čeká v roce 2017 - najdete ZDE.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

V lásce se vám bude dařit zejména v první polovině roku. Z dosavadních přátel se překvapivě mohou stát milenci. Nalezené lásky mají navíc šanci přejít do dlouholetých svazků.

S příchodem jara se vám začnou zapalovat lýtka a Amorův šíp se bude strefovat přesně do těch, po kterých toužíte. Zejména nezadaní se mohou těšit na partnera, který z vás udělá vášnivého šťastlivce.

Váš erotický život se doslova rozhoří a zažijete chvilky, které vám z paměti už nevymizí. Lehce se vám pak stane, že silné emoce vám nasadí růžové brýle a až opadnou, budete muset bolestně vystřízlivět.

To platí zejména pro ty, kteří by si „bokovkou“ chtěli řešit momentální nepohodu ve svém dlouholetém partnerství. Přesto nebudete této zkušenosti litovat.

Změny a rozchody přijdou na přetřes s podzimem. Vlekoucí se nedorozumění, ale i vaše snaha změnit vše, co se vám ve vašem životě nelíbí, začnou sice čistit vaše vztahy od balastu, ale také začnete bojovat i proti těm, co by za vás dýchali.

Stále byste měli mít na paměti, že jednou vypuštěné slovo, nejde vzít zpátky.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Celý rok bude Býkům Amor dopřávat milostná potěšení a vy zažijete romantiky i erotiky do sytosti.

I přes občasné turbulence se dá říct, že budete k sobě přitahovat obdivné pohledy opačného pohlaví a o pozvání na rande nebude nouze. Tyto žně pak může završit nalezení té „pravé osudové životní lásky“ a dokonce i sňatek.

Lehce se vám podaří odsunout do pozadí všechny soky v lásce, zkrátka letos nebudete mít přemožitele! Budete plout na obláčku zamilovanosti a tento stav se může přihodit i těm, kteří v partnerství žijí už dlouho a myslí si, že mají srdce okoralé.

Najdou znovu cestu ke svému protějšku a oživí svůj vztah i tím, že se jim podaří dořešit obtíže, které dlouhodobě bránily sblížení.

A ti, kterým se nepodaří restart jejich vztahu, a pochopí, že v něm už láska nepanuje, mohou počítat s přízní osudu a svou novou lásku skutečně naleznou. Jen konec roku může tento pozitivní trend poněkud pokazit.

Býci, dejte si pozor, abyste do adventního času nevstupovali nahněvaní a plni žárlivosti. Snažte se proto nejen v tomto období, ale po celý rok, mluvit o svých citech a potřebách, aby nedocházelo ke zbytečným nedorozuměním.

CO PROZRADÍ DATUM NAROZENÍ?

Zjistěte si z data narození povahu člověka,
jeho schopnosti a dovednosti. Odhalíte, jak
je vášnivý a jestli je citlivý. Čísla napoví, zda
je praktický či naopak „věčně létá v oblacích“,
jestli je vytrvalý a trpělivý nebo nedočkavý.

SLEDUJTE NAŠI ŠKOLU NUMEROLOGIE

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Trápí-li vás vaše osamělost a hledáte lásku, pak se konečně dočkáte. Budete komunikativní a přitažliví a snadno k sobě nasměrujete pohledy těch, kteří jsou otevřeni novému vztahu.

I když se může jednat o vztah, který nebude na celý život, přesto může být velmi vášnivý, láskyplný a obohatí vám život skvělými zážitky, které jste doposud nezažili.

Musíte se ale otevřít novému vztahu, změnit své návyky, v nichž jste se zacyklili, začít cestovat, vyjít do společnosti, protože mezi těmi, které už dlouho znáte, svou novou lásku neobjevíte!

Pro vás, Blížence, by mělo být snadné překonat očekávání hodné panenky, která sedá v koutě s touhou, že jí najdou. Aby to nebyly zážitky bolavé, měli byste si dávat pozor na přílišnou důvěřivost a občasné sklony k naivitě.

Vy, kteří jste zadaní, byste si měli udělat ve svých citech jasno a nehledat jiného partnera, pokud nejste oba bytostně přesvědčeni, že se vaše cesty rozešly.

Máte totiž šanci si ve svém vztahu „uklidit“, a najít zase společnou řeč. Lékem je nabourat zaběhlé stereotypy a začít spolu vše sdílet.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Hned zkraje roku vám bude Amor přát. Jste-li zadaní, pak vaše vztahy projdou opětovnou fází zamilovanosti a romantiky. Budete na toto období oba vzpomínat.

Vaše případná probíhající krize bude slábnout a rozpustí se v přicházejícím vzájemném naladění a pochopení. Přitažliví ale nebudete jen pro svého partnera, vaše tajemné kouzlo a sexappeal nedá spát vašemu okolí.

I ti nezadaní budou ostřelováni milostnými návrhy, a budou-li jen trochu chtít, nemůže je láska minout. Měli byste se ale přestat rýpat ve starých citových bolístkách a nebýt neustále ve střehu, že zase budete zraněni.

Změňte tento svůj přístup. Nebraňte se svým citům a otevřete se plnému prožívání a novým možnostem, více důvěřujte v lásku. Vaše city posvětí i měsíc lásky máj a i celé léto bude pro vaše milostné hrátky příznivé.

Ke konci roku byste se měli obrnit trpělivostí a nadhledem, jelikož může opět vaše vztahy ohrozit nějaký ten mráček. Ale neměli byste sklouznout do svých račích taktik a otevřeně o všem mluvit. Období nedorozumění je krátké a přechodné.

LEV  (23. 7. – 22. 8.)

Lákavých příležitostí, jak si nezávazně užívat, budete mít přehršel. Váš pověstný šarm a touha po obdivu dávají snadnou zbraň do ruky těch, kteří vás chtějí ovládat.

Proto je relativně snadné vás ulovit lichotkami a flirtováním. Jenže v průběhu roku pocítíte marnost z takových vztahů a začnete hledat ve svých citech skutečnou hloubku.

Přestanete se bát nudy svazujících vztahů, která vás děsí, a pochopíte, že s tím koho milujete, nuda zkrátka nehrozí. Jasně půjdete za touto vizí, která v konečném cíli znamená žít s partnerem, který je pro vás ten pravý, dlouhodobě, vytvořit s ním pevnou harmonickou dvojici.

Bude to znamenat přehodnocení současných vztahů, které prosejete přes opravdu jemné síto, abyste se dobrali toho jediného pravého. Během tohoto procesu mnozí zjistíte, že vaše dlouholeté partnerství je vlastně to nejopravdovější a pustíte k vodě ostatní povrchní známosti.

Budete posilovat ve vašem vztahu vše to, co podporuje vzájemné porozumění a sdílení. Nezadaní zase dostanou řadu šancí, jak se seznámit, jen budou muset vyjít víc mezi lidi.

Je také možné, že se objeví dávný známý, z něhož se může s trochou nostalgie vyklubat nová láska.

ČTENÍ Z RUKY

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Láska bude konkurencí práci, ale přesto si najděte dost času na svého partnera, jinak hrozí krize. Jde o to zavést si do života řád a uvědomit si, jak je váš vztah pro váš život důležitý.

Letos budete na toto téma obzvlášť citliví a začnete se na lásku dívat jinak. Sami od sebe budete chtít být milováni, proto budete ochotni udělat řadu změn ve svém přístupu k vámi milované bytosti.

Tvořivě budete ochotni nacházet nové způsoby, jak se přiblížit ke svému milovanému a tím ho dostat na novou úroveň. Zprvu budete muset udělat revizi svých pocitů, uklidit si ve svém srdci, abyste zjistili, jaké jsou vaše skutečné city.

Mnohé vztahy se tím rozpadnou, protože se ukáže, že už vyhořely. Nebudete ale stačit truchlit, jelikož se do cesty postaví nové lásky. Budete toužit stvrdit svůj vztah tradičním způsobem, tedy svatbou či podobným rituálem a nebude divu, že i potomkem.

Těšit se na Amorův šíp mohou i dlouhodobě nezadaní, kteří naleznou dlouhodobou lásku. Prostě se vám bude v navazování známostí dařit a berte to jako odměnu za předchozí vztahové útrapy.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

V lásce vás čeká rok nových začátků a změn. Všechny změny budou k lepšímu a všechny nové začátky budou mít smysl, a jsou nutné. Zbavte se různých předsudků a otevřete se lásce.

Pokud jste nezadaní a vaše srdce touží po citu, klidně začněte hned zkraje roku s hledáním toho pravého. Nutné ale je vyjít mezi lidi a také si ujasnit, co chcete.

Chcete-li koketovat a užívat si románky, najdete toho pravého, ale stejně tak, pokud už máte jasno, co od lásky chcete, máte letos šanci najít partnera svých snů.

Jestliže vaše láska prochází zkouškou, spolehněte se na to, že ať už to dopadne jakkoli, bude to správně. Prostě se oddělí zrno od plev. Pokud byste zůstali sami, vznikne tak jen prostor pro nový vztah.

Ten přijde, ale musíte se dívat na celou situaci s optimismem a hlavně vysílat ze sebe sebedůvěru a šarm, který je přece vám, Vahám, tolik vlastní. Najít si nového partnera nebude žádný problém, větší potíž se ukazuje spíš v tom, abyste nepřebrali z pestré nabídky.

Nalaďte se nejen na novou lásku, ale také bez růžových brýlí i na sobě. Pak se vám bude rozhodovat snadněji.

MŮŽE VÁS ZAJÍMAT

Barvy nemluví a přece jsou slyšet
Pro všední dny: Jak si udržet krásu
Třetí život máme všichni. A kdy?
Versailles má unikátní muzeum vůní

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Trápí vás samota? A už jste přemýšleli, čím to je? Jste totiž příliš tajemní a otevřít se spontánnímu citu, je pro vás nebezpečné a tak to mnozí raději ani nezkoušíte.

Jenže tento rok vám slibuje takové milostné hody, že by bylo velmi neuvážené zvolit tuto typickou štíří taktiku. Můžete totiž získat lásku svých snů. Budete okouzlující a ani se nemusíte moc snažit.

Vyjděte do společnosti a vaše tajemné charisma už vykoná práci za vás. A jakou taktiku zvolit, jestliže už partnera máte a chcete svůj vztah posunout dál? Opět to samé – otevřete se a mluvte o tom, jak hluboce milujete.

Nemůžete čekat, že vaše druhá polovička bude stále jen odezírat vaše myšlenky. Věnujte čas na to, abyste napravili nedorozumění předchozí nelehké doby. Tam, kde vztah stál na pevných základech, se podaří vlít do něj novou energii. Znovu může zavládnout mezi vámi harmonie.

Měli byste se vyvarovat vměšovat do svého citu i materiální hledisko. Můžete cítit potřebu donutit svého partnera, aby neohrožoval váš vztah svými finančními závazky a obtížemi, a budete ho nutit, aby se v tomto směru změnil, stejně tak, jak to budete muset udělat vy sami.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Vztahy jsou v tomto roce velkou výzvou. Po první polovině roku, která vás ukolébá, přijde léto a s jeho příchodem začnou větší vztahové turbulence a zvraty. Že budete emotivnější než obvykle, není sporu.

To vám také ve vašich vztazích nadělá občas pěknou paseku. Na druhou stranu se můžete na své pocity spolehnout a nedejte si nikým mluvit do toho, co cítíte.

Vaše milostné vztahy zaznamenají nový impulz, oživení. Zkrátka letos budete muset do svých vztahů investovat víc, než jindy. Nebojte se být vášniví, hraví, překvapujte svého partnera svým erotickým naladěním.

Začnete svůj vztah nazývat „životním“, nebudete ho mít už jen tak pro zábavu. Uvidíte svou lásku jinýma očima, ta to buď ustojí, nebo pochopíte, že je čas hledat si jinou, opravdovější.

Toto dospění bude vždy ku prospěchu věci, ale to neznamená, že nezabolí. Nezadaným kyne šance na seznámení, ale jen budou-li ochotni se otevřít, přestat se bát zranění a skočit do hluboké tůně citů. Pak už čeká sladká odměna.

Láska se kolem vás motá a to dokonce v podobě někoho, koho už znáte. Zkuste jí tedy dát druhou šanci.

keltský horoskop

KELTSKÝ
HOROSKOP

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Láska nebude tento rok tak úplně v hledáčku vašeho prvotního zájmu. Ne že byste o ni nestáli, ale pracovní povinnosti a kariérní postup budou odvádět pozornost od této části života.

Navíc vaše nálady budou mít často blíž k bodu mrazu než k romantickému tokání. Ale dobrá zpráva je, že jste-li sami a toužíte-li opravdu po sdílení, milostné romantice a naplněné lásce, váš vysněný objekt přijde.

Má to ale podmínku, stejně jako letos vše, budete muset opustit své staré postoje. Máte za sebou dobu, kdy se vám dostalo dostatečné zpětné vazby toho, jací jste a jak jednáte a především, jaké to má následky.

Už jste asi pochopili, že pro vztah je nutné otevřeně komunikovat. Být s partnerem znamená věnovat se mu a ne myslet na telefonát se šéfem. Už víte, že vám do hlavy nikdo nevidí a nemůže tedy číst vaše myšlenky.

Aby vám vaše láska vydržela a vzkvétala, jasně oddělte práci od soukromí, aktivně vymýšlejte společný program. Rozhodně se vám nevyplatí, budete-li chtít řešit svojí milostnou krizi flirtem. Přijdete tím o vše, co jste ve vztahu budovali.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Pozor si dejte vy, Vodnáři, kteří se nechcete k ničemu zavazovat a chcete zůstat přelétaví. Letos totiž zažijete u sebe nečekané chvilky, v nichž začnete toužit po hlubším a intenzivněji sdíleném vztahu, který může pokročit v trvalé partnerství.

Minimálně budete chtít své vztahy posunout na další úroveň. Každopádně si budete užívat erotiky, vášně a sexuálních dostaveníček podle své libosti. Sehnat k těmto hrátkám sparingpartnera bude snadné.

To je dobrá zpráva především pro ty, kteří se cítí osamoceně a mají pocit, že se jim Amorův šíp vyhýbá. Už tak povzbudivé to není pro ty, kteří mohou krátkodobými avantýrami řešit svůj neuspokojivý partnerský život.

Ale ani ti se nevyhnou nutnému řešené své krize. Nevěra jim může pomoct uvědomit si, že jejich láska k partnerovi je už opravdu bývalá, ale nemohou očekávat, že ten, s kým jsou na záletech, jim to nahradí.

Půjde spíše o převoznický vztah, na ten opravdový si budou muset ještě chvilku počkat. Počítejte ale i s tím, že vám i takový chvilkový vztah může zlomit srdce a bude bolet.

100 KŘESTNÍCH JMEN

Vybíráte jméno pro miminko?
Nebo se jen chcete dozvědět,
jestli vám vaše jméno pomáhá
či naopak něčím škodí?

ČTĚTE NÁŠ SERIÁL

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

V lásce budete letos nadmíru úspěšní a to vás až někdy zaskočí. Jestliže jste nezadaní, pak se patřičně vystrojte a nenechte si ujít jedinou společenskou příležitost.

Nebudete se muset ani moc snažit a už budete v hledáčku potenciálního partnera. Ale nemusíte hned vzít to první, co se nabízí, dobře prověřujte, a nehledáte-li životního partnera, pak zažijete řadu rozkošných románků, na které budete celý život vzpomínat.

Chcete-li naopak zakotvit v kvalitním vztahu, buďte vy těmi, kteří si vybírají. Dejte na svůj pověstný šestý smysl a nenechte si nic nakukat. Konec roku už vás pak zastihne v náruči toho pravého protějšku.

A vy dlouhodobě zadaní, můžete letos svůj vztah posunout ještě k větší harmonii. Nebude vám dělat problém oživit svůj sexuální život a dodat mu novou vášeň.

Jediné, co by vám to mohlo překazit, je vaše zaujetí vším, co vám život tento rok nabídne. Může to být tak lákavé a zároveň tak pohlcující, že začnete zanedbávat svého partnera.

To si hlídejte, jinak vaše láska směřuje ke krizi a budete mít pak plné ruce práce, abyste ji uchlácholili.

Jana Tamchynová

• • •

 


Diskuse: HOROSKOP SPECIÁL: Láska – Jak to s ní bude v roce 2017

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci