Čím se řídit rok od roku – i to čísla vědí

11.12.2012 01:00   |   Ezoterika - NUMEROLOGIE
Tímto pokračováním naší Školy numerologie začneme ještě více poodhalovat dosud ukrytá tajemství. Dozvíme se v detailech o tom, co nás v životě provází a ovlivňuje, jak vyjít svým energiím vstříc.

osobní roční vibrace

V předchozích dílech tohoto dlouhodobého numerologického seriálu jsme si již říkali, že jednotlivá čísla v datu narození jsou energiemi, které spolu více či méně souzní a které (zjednodušeně řečeno) vytvářejí jakousi šifru naší jedinečné energie.

Rovněž jsme se naučili, jak se ze zmíněné šifry vypočítá naše životní číslo (číslo osudu, životní cesta). Máme je na celý život a předurčuje to naše kroky do budoucna.

Osobní roční vibrace (ORV)

Jak ale budou vypadat tyto jednotlivé kroky do budoucna a co je důležité vykonat v každém roce našeho života?

Odpověď na takovou otázku se lze dozvědět z každoročně se měnící energie, kterou nazýváme osobní roční vibrace (ORV).

Je nutné si uvědomit, že osobní rok každého z nás začíná a končí narozeninami, řečeno zkrátka, aniž si to uvědomujeme, oslavujeme Silvestr a Nový rok nejen na přelomu kalendářního roku, ale ten skutečně osobně důležitý přechod do Nového roku slavíme o svých narozeninách.

Rok začíná narozením

Například člověk narozený 12.11.2012 začne svůj osobní rok 2012 právě v tento den a jeho osobní rok 2012 bude tudíž trvat zase až do jeho následujících narozenin 12.11.2013, když už se v té době budou jedenáct měsíců otáčet listy kalendáře roku 2013.


Anne Hathaway (Lureen v oscarové Zkrocené hoře, v komedii Ďábel nosí Pradu si zahrála po boku Meryl Streep)

Výhodou toho je, že takový jedinec má možnost až do svých narozenin využívat jak vibrací svého osobního roku 2012, tak obecných vibrací roku 2013. Avšak i to může být někdy pěkný zmatek. Všechno má ovšem svá pro a proti…

CO PROZRADÍ DATUM NAROZENÍ?

Zjistěte si z data narození povahu člověka,
jeho schopnosti a dovednosti. Odhalíte, jak
je vášnivý a jestli je citlivý. Čísla napoví, zda
je praktický či naopak „věčně létá v oblacích“,
jestli je vytrvalý a trpělivý nebo nedočkavý.

SLEDUJTE NAŠI ŠKOLU NUMEROLOGIE

Jakou osobní roční vibrací procházíme?

Postup u výpočtu osobní roční vibrace (ORV) je velmi jednoduchý a je stejný jako u výpočtu životního čísla (číslo osudu, životní cesta) – jde o lineární sčítání všech číslic v datu narození tak dlouho, až získáme jednociferné číslo.

Za příklad si vezměme některé osobnosti narozené 12.11.

Při výpočtu ORV není důležité, v kterém roce se dotyčný narodil, ale který rok právě žije. Tzn., že v tomto roce 2012 už měl narozeniny a začala na něho působit vibrace roku 2012.


Nadia Comăneci má pět zlatých medailí z OH 1976 v Montrealu

Letos 12.11. slavili narozeniny například americká herečka a modelka Anne Hathaway (30), legendární rumunská gymnastka Nadia Comăneci (51 let), režisér a herec Miroslav Krobot (61), muzikant Miroslav Paleček (67), nebo herec Jiří Pecha (68)

Jejich novoroční předěl v tomto konkrétním případě nastal 12.11.2012:

1+2+1+1+2+0+1+2=10, 1+0=1

Všichni lidé se stejným datem narození vstoupili svými narozeninami do roku ORV 1, kdy na ně bude působit energie čísla jedna – bude je ovlivňovat plných dvanáct měsíců (až do jejich následujících narozenin 12.11.2013), bude je „učit“ i „stavět před výzvy a úkoly“, které jsou pro tento rok typické. A o jaké výzvy a úkoly jde konkrétně?

100 KŘESTNÍCH JMEN

Vybíráte jméno pro miminko?
Nebo se jen chcete dozvědět,
jestli vám vaše jméno pomáhá
či naopak něčím škodí?

ČTĚTE NÁŠ SERIÁL

Vibrace jedničkářů

ORV 1 je především rok aktivní, plný pomyslných začátků. Vnáší do života nové postupy, různá vylepšení a novinky. V tomto roce se vyplatí spoléhat především na sebe. Jít si za svými plány a sny a nečekat, že výsledky budou okamžité.

V tomto roce se spíše zakládá na příští úspěchy, a proto je potřeba vložit do všeho trpělivost, píli, ideály a velkou tvořivost. Tento rok je snadné a výhodné uzavírat dlouhodobé smlouvy, měnit zaměstnání či žádat o povýšení, začít samostatně podnikat, stěhovat se.


Miroslav Krobot je nyní populární hlavně posledními rolemi ve filmech, například Pepikem Hnátkem v Okresním přeboru.

Paradoxně ale tento rok nepřeje příliš velkému cestování (pokud to ovšem nejde o pracovní cesty), neboť je potřeba soustředit se na práci a zbytečně neodpočívat. Potíže mohou nastat spíš s tím, co se vleče z minulosti, než s tím, co se tvoří nového.

Zlikvidujte resty

Je proto dobré rychle ukončit staré resty. Lidé se mohou v této roční vibraci ocitat v situacích, které musí řešit s větší razancí, musí se více ozývat, dávat o sobě více vědět, brát se za své zájmy. Nevyužívají-li tuto příležitost, mohou ztratit něco, na čem jim záleží (práce, vztah apod.).

V osobní roční vibraci jedna si mohou lidé připadat osamělí. Je to rok většího uvědomění si vlastní nezávislosti. Je nutné pracovat především na osobním rozvoji. Nejpodstatnější a nejdůležitější je potlačit pocity strachu z neúspěchu, z nesouhlasu okolí nebo z případné prohry.


Písničkář Miroslav Paleček

Je dobré využít energie roku jedna pro větší projevení svých snů, objevování skrytých talentů, projevovat originalitu, stát se silnějšími, naučit se většímu odhodlání. Důvěřovat si a být tvůrčí je nejsmysluplnější náplní této roční vibrace.

Pozor na nedorozumění

Lidé v této roční vibraci mají sklon dělat věci více po svém, mnohé řešit jinak či efektivněji, ale také s menším citovým nábojem. Citový život ustupuje do pozadí. Proto může dojít i k určitým nedorozuměním v partnerských vztazích. Vztahy mohou dostat nový impulz, vyčistit se od zbytečností a získat nový náboj do budoucna.

Ti nezadaní mohou potkat nového partnera, jenž sice nemusí být na dlouho, ale často jde o lásku na první pohled, která může významně přispět k sebeuvědomění a k posunu v hodnotovém žebříčku.


Jiří Pecha, herec a spoluzakladatel brněnského divadla Husa na provázku.

Obecně lidé v tomto roce potkávají zajímavé osobnosti, které jsou pro ně impulzem k posunu v životních cílech a které inspirují k novému vidění světa.

Rok nových začátků

Kladnou stránkou ORV 1 je skutečnost, že takový rok může být plný nových začátků a nových plánů a poskytuje určitý oddech od přemíry odpovědnosti předchozího roku.

Tajemství kamenů

Pro zdraví i peníze
Moc křišťálu
Jak a čím působí
Jak působí na čakry
Suiseki – střežený poklad
Posvátné megality

Lidé, kteří po léta usilovali dosažení určitého cíle, se v této vibraci často dočkají odměny za své snažení. Mnozí pociťují příliv energie, byť někdy spojení s nervozitou.

Zdravotně jsou lidé v osobní roční vibraci jedničky náchylnější ke vzniku problémů v oblasti hlavy (bolesti, migrény), mozku a smyslových orgánů (oči, uši, nos).

Jana Tamchynová

Přečtěte si také

Diskuse: Čím se řídit rok od roku – i to čísla vědí

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci