Jaké jsou osobní vibrace, výzvy a úkoly v roce dva?

16.1.2013 00:00   |   Ezoterika - NUMEROLOGIE
Seriál o číslech a jejich vibracích pokračuje v poodkrývání dalších tajemství numerologie. Nabízí návod, jak prakticky začít využívat to, co jste se v předchozích dílech naučili.

roční vibrace dva

Jak se ještě víc dozvědět v detailech o tom, co nás v životě provází a ovlivňuje, jak vyjít svým energiím vstříc.

Už víme, že, jednotlivá čísla v datu narození jsou energiemi, které spolu více či méně souzní a které (zjednodušeně řečeno) vytvářejí jakousi šifru naší jedinečné energie.

V předchozích dílech jsme se naučili, jak se ze zmíněné šifry vypočítá naše životní číslo (číslo osudu, životní cesta). Toto máme na celý život a předurčuje to naše kroky do budoucna.

Jak ale tyto jednotlivé kroky budou vypadat a co je důležité vykonat v každém roce našeho života, to se lze dozvědět z výpočtu osobní roční vibrace (ORV).

Je nutné si uvědomit, že osobní rok každého z nás začíná a končí narozeninami, řečeno zkrátka, aniž si to uvědomujeme, oslavujeme Silvestr a Nový rok nejen na přelomu kalendářního roku, ale ten skutečně osobně důležitý přechod do Nového roku slavíme o svých narozeninách.

Například člověk narozený v červnu začne svůj osobní rok 2013, když už se v té době budou šest měsíců otáčet listy kalendáře roku 2013. Výhodou toho je, že má možnost až do svých narozenin využívat jak vibrací svého osobního roku (ještě 2012), tak obecných vibrací roku 2013. Avšak i to může být někdy pěkný zmatek. Všechno má ovšem svá pro a proti…

Jak vypočítat osobní roční vibraci?

Postup u výpočtu osobní roční vibrace (ORV) je velmi jednoduchý a je stejný jako u výpočtu životního čísla (číslo osudu, životní cesta) – jde o lineární sčítání všech číslic v datu narození tak dlouho, až získáme jednociferné číslo.

Za příklad si vezměme člověka narozeného 13.1.

Při výpočtu ORV není důležité, v kterém roce se dotyčný narodil, ale jaký rok právě žije. Tzn., že v tomto roce 2013 už měl narozeniny a začala u něho působit vibrace tohoto roku. Jeho novoroční předěl pro něho tedy nastal 13.1.2013:

1+3+1+2+0+1+3=11, 1+1=2

Člověk z našeho příkladu vstoupil svými narozeninami do svého osobního roku 2013, kdy na něho bude působit energie čísla 2 a bude ho ovlivňovat plných dvanáct měsíců (až do jeho následujících narozenin 13.1.2014), bude ho „učit“ i „stavět před výzvy a úkoly“, které jsou pro tento rok typické.

100 KŘESTNÍCH JMEN

Vybíráte jméno pro miminko?
Nebo se jen chcete dozvědět,
jestli vám vaše jméno pomáhá
či naopak něčím škodí?

ČTĚTE NÁŠ SERIÁL

Slavní pod dvojkou

Jen pro zajímavost řekněme, že k těm, pro které letos platí ORV 2, patří například idol žen, herec Orlando Bloom (na titulním snímku), jedna z největších postav amerických dějin prezident Abraham Lincoln, italský producent a režisér Franco Zeffirelli či český herec a moderátor Martin Dejdar.

Mezi ženami pod vlivem dvojky najdeme třeba moderátorku a zpěvačku Ester Kočičkovou, herečky Janu Šulcovou a Jaroslavu Obermaierovou, populární slovenskou zpěvačku a moderátorku Tinu (na snímku níže) nebo olympijskou vítězku, vodní slalomářku Štěpánku Hilgertovou.

O jaké výzvy a úkoly jde?

Rok, kdy působí ORV 2, se dobře hodí k navazování citových vztahů. Obecně lidé pod touto vibrací se snáze přátelí a se všemi lépe vycházejí, potřebují se dělit o své pocity a zážitky, cítí se lépe, když jim druzí pomáhají a když sami mohou druhým pomoci.

Jsou ochotnější ke spolupráci, chápavější a účastnější. Nemají potřebu se izolovat, jako tomu bylo v předchozím roce. Vznikají tak nové možnosti ve vztazích i v kariéře.

V ORV 2 je možné rozvinout a nechat dozrát nové nápady, které se vynořily během předchozího roku, kdy na ně působila vibrace čísla 1, i využít příležitostí, které se objevily. Učit se pozorovat, nechat se častěji vést vlastní intuicí, vidět věci z více úhlů, to je výhodný postoj této roční vibrace.

CO PROZRADÍ DATUM NAROZENÍ?

Zjistěte si z data narození povahu člověka,
jeho schopnosti a dovednosti. Odhalíte, jak
je vášnivý a jestli je citlivý. Čísla napoví, zda
je praktický či naopak „věčně létá v oblacích“,
jestli je vytrvalý a trpělivý nebo nedočkavý.

SLEDUJTE NAŠI ŠKOLU NUMEROLOGIE

Je důležité v tomto roce nic neuspěchat, nenechat se ničím ani nikým vyprovokovat k jednání, které odporuje vnitřnímu cítění a zásadám.

Častější sňatky a rozvody

Někdy ale dojde k tomu, že je nutné v ORV 2 se vzdát své nezávislosti a brát více ohledy na druhé, na jejich přání a jednání. Vlivem zvětšené vnímavosti a zvýšeně prožívané intenzity ve vztazích dochází častěji ke sňatkům, rozvodům či podobně zásadním krokům ve vztazích jak rodinných, tak přátelských.

ORV 2 je časem, kdy se lidé mohou cítit daleko více smířeni sami se sebou. Nutí je k tomu hluboká vnímavost i přecitlivělost, problematické snášení stresu, jehož míru v jiných osobních vibracích tolik nevnímají a ani neprožívají.

Vlivem citlivého prožívání je možné v ORV 2 začít hledat i duchovní cestu, alternativní prožitky či se zajímat o tajemství víry, života, psychiky a podobná témata.

Jedná se rovněž o rok, který učí spíše pasivnějšímu přístupu k životu z nadhledu a s pokorou, s pochopením jemnějších vazeb mezi lidmi. Přináší mnohdy zajímavá setkání, neobvyklé náhody, které jakoby ukazují skryté souvislosti života.

Pozor na stres a zmatky

Někdy to mohou být zážitky složité, které mohou člověku zcela změnit nazírání na život a realitu.

CHIROMANTIE

Ukaž mi svou ruku a já ti
řeknu, co tě v životě čeká...

Láska i smrt vepsaná v dlaních

Stres zasahuje v průběhu ORV 2 velmi hluboce, proto je důležité snažit se žít v klidu s minimem zmatků, udržet životní rovnováhu, jinak hrozí onemocnění. Přecitlivělost může v tomto roce způsobit častou změnu nálad a citů, tyto stavy mohou být i těžko zvladatelné.

Nervozita může přerůst v neurózu a úzkosti. Hrozí oslabení imunity, chronicky se vlekoucí infekce horních cest dýchacích, zvýšená únavnost, potíže se zažíváním, oslabení energie ledvin a močového měchýře.

Jana Tamchynová

Přečtěte si také

Diskuse: Jaké jsou osobní vibrace, výzvy a úkoly v roce dva?

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci