Láska s přidanou hodnotou

31.3.2009 01:00   |   Sex a vztahy
Některé vztahy jsou černými děrami. Proč je ženy stále opakují? Co ženy hledají v nerovných mileneckých vztazích?

Láska s přidanou hodnotou

Honza mě doopravdy miluje

Klára se seznámila s Honzou na večírku u známých. On ženatý a Klára rozvedená. Přestože oba věděli, že jdou do situace pro trvalý vztah neperspektivní, začali se spolu scházet.

Postupně se vztah milenecký rozrostl do něčeho většího. Alespoň pro Kláru.

Honza odolával a stanovoval jasné hranice vztahu. Kdy volat. Kdy se scházet. Jak dlouho spolu být. O kterých tématech mluvit. Kláře to vadilo, ale chápala, že Honzova situace je jiná. Měl fungující rodinu.

Tak se mu přizpůsobila.

Zažívala pocity samoty a stále toužila po něčem nedostižném. Nedávala prostor žádným jiným vztahům, protože byla fixovaná na to, kdy se Honza ozve. Dávala mu absolutní přednost před vším. Tato situace trvá už dva roky.

Z VAŠICH PŘÍBĚHŮ

Řekněte, jak vyhrát nad milenkou?
Těhotná a sama
Stává se ze mě pomalu žárlivka

Napište i vy svůj Příběh!

Odmítaná = znehodnocená

„Když mě miluje, je to něco jako moje hodnota,“ přiznává Klára během sezení v psychologické poradně, kam ji přivedla její nespokojenost s dvouletým mileneckým vztahem. Pokud jí Honza věnuje čas a pozornost, cítí se milovaná. Když je odmítaná, nebo nemůže dosáhnout toho, co by chtěla, cítí se znehodnocená.

A tak to jde donekonečna.

Co může takový vztah ženě dát?

„Jestliže žena dlouhodobě do mileneckém vztahu investuje víc znamená to, že dosažení lásky pro ni znamená, že se cítí pro někoho hodnotná,“ vysvětluje psychoterapeutka Helena Zemanová. Tak žena platí za pocit lásky tím, že víc vydrží, je trpělivější, anebo přistupuje na dohody, které jí nejsou po chuti.

NÁSILÍ A DĚTI:

Agresivita je jako mor
Zaplať, nebo...
Když rupnou nervy
Právo silnějšího
Láska a pár facek

Nedostupnost partnera působí obdobně jako například hlad. Pokud jej žena má, chce se zasytit. Čeká na další SMS, na další setkání. A když to přijde, má pocit, že je krásně plná. Milovaná. Hodnotná. Ale brzy jí vytráví. Pro ty, co ji mají rádi, je její milenec padouch – oni vidí zřejmé, to, co ona nevidí.

Milenec ji potřebuje

„Pro ženatého muže je jeho hodnota mimo jiné nastavená tím, že má milenku,“ popisuje problematiku mileneckých nevěr psychoterapeutka.

Muž určuje hranice, vždyť je ženatý. Milenka se přizpůsobuje. Chce být milovaná. A tak potlačuje svoje potřeby a hraje hru na to, že počká, až se ženatý milenec ozve. Dává mu prostor.

Ale milenec se neozývá.

Nakonec se žena přece jen dočká. Milenec se ozve. Je hodna lásky. Vždyť vydržela milence neomezovat.

Ve skutečnosti však vlastní hodnotu nemá. Alespoň ne pro sebe. Hodnotu jí dává milenec tím, že ji může pro sebe využívat.

Jediné, co pomáhá, je vydržet tu frustraci

Frustrace je pocit nejistoty. A nejistoty jsou součástí života, jeho principem. A tak nezbývá než podívat se pravdě do očí a nedovolit se sebou takhle zacházet. Vydržet a získat zpět svou sebeúctu tím, že žena bude konečně pečovat také o své potřeby. Nebude se neustále podřizovat, aby se ujistila, že jí má někdo rád.

„Opravdová hodnota je totiž v našich činech, v tom, jak se sebou sami zacházíme,“ dodává psychoterapeutka Helena Zemanová.

owl

Přečtěte si také

Diskuse: Láska s přidanou hodnotou

Georgina Allertová

12.10.2023   |   10:31   |   od: Georgina Allertová
Ahoj všichni, jmenuji se Georgina Allertová. Láska zůstává úžasná, když jste se svou spřízněnou duší, a štěstí je pro vás oba zajištěno. DR ISIKOLO mě přiměl uvědomit si, že můžete získat zpět to, co vám dělá život krásným, právě když jsem ztratila naději v získání svého muže zpět a on mi ho vrátil. Měli jsme komplikovaný vztah a celou dobu jsme se hádali a on měl zlomené srdce a já byla nešťastná. DR ISIKOLO se objevil po několika pokusech získat ho zpět a neuspěl. Obnovil lásku a spojení mezi mnou a mým mužem a za pouhých 48 hodin jsme měli rande a povídali si o věcech a nyní plánujeme, že se vezmeme a budeme spolu navždy žít šťastně. Slova nedokážou vyjádřit mou vděčnost DR ISIKOLO a všem, kteří o něm mluvili pochvalně, o něm nikdy nelhali, protože je skutečně důvěryhodný. Kontaktujte ho ještě dnes a nechte ho, aby vám také pomohl. e-mail: (isikolosolutionhome@gmail.com) nebo mu napište přes WhatsApp: +2348133261196

Jana Divíšek

4.10.2023   |   13:56   |   od: Jana Divíšek
Ahoj, jmenuji se Jana Divíšek a jsem zde, abych vám řekla více o Dr. Isikolo a jeho dobré práci. Život nemá žádný smysl, když ztratíte svou milovanou osobu a bojujete s emocionálním traumatem, které se stává nesnesitelným. Díky DR ISIKOLO, že mi vyšel vstříc a poskytl mi řešení, když už byla ztracena veškerá naděje. Před mýma očima mě můj muž opustil kvůli jiné dámě a já se snažila všemi možnými prostředky, abych ho dostala zpět, ale nikdy se mi to nepodařilo. Musel jsem hledat pomoc, než jsem se dozvěděl o DR Isikolo. Věnoval mi maximální pozornost a podporu, kterou jsem potřeboval, a udělal, co mohl, a dostal mého muže zpět ke mně a výsledek, který se projevil po 48 hodinách, mě stále udivuje. Nyní byla naše láska a štěstí znovu oživeny a aby pro nás fungovaly lépe. Už nepropadejte panice, protože DR ISIKOLO může pomoci i vám. Stačí mu napsat přes WhatsApp +2348133261196 nebo mu poslat e-mail na adresu: isikolosolutionhome@gmail.com

Sara Havran

29.9.2023   |   11:48   |   od: Sara Havran
MOŽNOST ZÍSKAT ZPĚT SVÉHO EX PARTNERA ZARUČUJE DR ISIKOLO. KONTAKTUJTE HO HNED
Ahoj všichni, jmenuji se Sara Havran. Nikdy jsem netušila, že mám velkou šanci, že budu mít svého muže zpátky, dokud jsem nepotkala DR ISIKOLO. Bylo to pro mě opravdu těžké, když mě můj přítel opustil kvůli jiné dámě. Byl jsem zničený a nemohl jsem se dostat zpět. Jeho přátelé a rodina dělali vše, co mohli, aby nás znovu spojili, ale ukázalo se, že to bylo neúspěšné. Byl jsem několik měsíců sám a neviděl jsem, že miluji někoho jiného. Takže jsem musel vyhledat pomoc u DR ISIKOLO, který mi dal privilegium zajistit, aby moje touhy srdce byly splněny. Znovu nás sjednotil a láska a štěstí byly obnoveny. Jeho slova jsou jeho závazná a nikdy nezklame, když komukoli slíbí 48 hodin, kdy dostane výsledek, což mě ohromilo, když se můj vlastní výsledek projevil. Neobtěžujte se hledat pomoc jinde. Kontaktujte ho hned. Jeho e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com nebo mu napište přes WhatsApp: +2348133261196

Karel Bortelová

6.9.2023   |   20:04   |   od: Karel Bortelová
MŮJ MANŽEL ODEŠEL A DR ISIKOLO HO VRÁTIL KE MNĚ A JSEM ZAHRNUTA A MUSELA ŠÍŘIT DOBRÉ ZPRÁVY
Jmenuji se Karel Bortelová. Když mě můj muž opustil, byla jsem traumatizovaná a zlomená a nemohla jsem se celé měsíce vzpamatovat. Dělal jsem vše, co jsem mohl, abych ho dostal zpět, ale bez úspěchu. Odjel jsem do jiného města v naději, že budu moci začít znovu. Přišla jsem do kontaktu s jiným mužem, se kterým jsem se ze všech sil snažila být, ale nevyšlo to, protože jsem ho nedokázala milovat. Věděla jsem, že stále miluji a chci svého muže zpět ke mně. Začal jsem tedy hledat pomoc a tehdy jsem našel DR ISIKOLO z různých pohledů a četl jsem o něm. Dali jsme se do řeči a já jsem ho přiměl pochopit vše, co jsem potřeboval vědět, věřil jsem mu a dodržoval postupy. Pracoval pro mě a obnovil lásku a spojení mezi mnou a mým mužem a hned po 48 hodinách, jak slíbil, mě můj muž vyhledal, dali jsme si řeč a on se sešel dolů, aby mě viděl, kde jsem, vymysleli jsme věci a stali se zase spolu šťastní. DR ISIKOLO je důvěryhodný a může pomoci i vám, pokud se na něj s čímkoli obrátíte. Stačí mu napsat přes WhatsApp +234-8133261196 nebo mu poslat e-mail na adresu: isikolosolutionhome@gmail.com

love reunion spell

28.8.2023   |   16:00   |   od: Elena Bohdanov
Ahoj všichni, jmenuji se Elena Bohdanov a jsem zde, abych také poděkoval doktoru Isikolo, kterého Bůh použil, aby zachránil mou situaci a obnovil radost a štěstí v mém domě. Ztratila jsem manžela kvůli jedné paní v zahraničí, když odešel pracovat do stejného regionu, kde žije ona. Nikdy jsem nevěděla, co se stalo, dokud mi můj přítel neposlal fotky obou spolu a pak mi bylo známo, že to byl důvod, proč ke mně můj manžel ochladl a nechal mě za sebou. Můj manžel byl hypnotizovaný a ovládaný myslí a já věděla všechno, když jsem kontaktovala doktora Isikolo, když jsem hledala pomoc a žádnou jsem nenašla. Ujistil mě o svém návratu a obnovení naší lásky a štěstí, což udělal a výsledek se začal projevovat po 48 hodinách. Nyní mám svého muže zpět a nemohu dostatečně poděkovat doktoru Isikolo za jeho upřímnost a podporu. Stačí mu napsat přes WhatsApp +2348133261196 nebo mu poslat e-mail na adresu: isikolosolutionhome@gmail.com
Zobrazeno posledních 5 příspěvků, celkový počet 6 příspěvků.
poslední příspěvek: 12. 10. 2023 10:31
ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci