Pomoc! Manžel má milenku

7.5.2009 00:30   |   Sex a vztahy
Manžel si pořídil milenku o deset let mladší a o patnáct kilo lehčí, než jste vy. Váš svět se hroutí. Jste plná stresu, zoufalství a nejistoty: Co mám dělat? Budu mu schopna odpustit, až to skončí. Ale, skončí to vůbec někdy?

Pomoc! Manžel má milenku

Když žena zjistí, že ji muž podvádí a navíc není schopen svou nevěru ani přiznat, je většinou v šoku. V první chvíli se dostaví lítost a poté zlost a pocit, že s takovým mužem už nemůže být ani minutu. Takovou zradu prostě nelze překousnout.

Pak se ale objeví zcela opačný pocit: chceme manžela zpátky, uvědomíme si, že ho pořád ještě milujeme a že nás pojí nejen mnoho krásných společných chvilek, ale i rodina.

Neprásknout hned dveřmi

To, že nám manžel lže a nechce nevěru přiznat, může znamenat nejenom to, že je zbabělec. Ale také možná to, že od rodiny odejít nechce. Je otázka, zda proto, že ji má vlastně rád, a milenku považuje jen za nevinnou avantýru, nebo se bojí opustit jistoty.

Pokud ho tedy nechceme ztratit definitivně a jsme ochotné tuto zradu odpustit, měly bychom zvolit správnou taktiku. Křik a hádky vůbec nic nevyřeší. Natož rázné prásknutí dveřmi, to by mohlo být řešením konečným.

Hlavně se nezhroutit

Důležité je pochopit, že i když na nedobře fungujícím vztahu máme podíl oba, nejsme to my, kdo selhal. Měly bychom přestat zoufat a zkusit zabojovat.

Posílit potřebuje zejména sebevědomí. Pečujme o ně. Jedině jako silná žena můžete jednat s partnerem-záletníkem z pozice silnějšího. Z pozice toho, který něco nabízí, nikoli kdo jen zoufá a prosí.

Z VAŠICH PŘÍBĚHŮ:

Řekněte, jak vyhrát nad milenkou?
Těhotná a sama
Stává se ze mě pomalu žárlivka

Napište i vy svůj Příběh!

Ani při případných hádkách, ve vypjatých emocích, není dobré vyčítat, žadonit a prozrazovat všechny informace, které o manželově nevěře známe. Vyrazily bychom si tak všechny zbraně z ruky.

Nejistota ho rozhodí

Měly bychom svého muže zbavit části jeho jistot. Nikdy by možná nebyl nevěrný, kdyby si manželkou nebyl tak jistý, kdyby neměl dojem, že od něj nikdy neodejde. Třeba by to vůbec neriskoval. Tak mu seberme to, na co se dennodenně spoléhá! Stačí se zaměřit na své zájmy, svou náplň času a sem tam "zapomenout" vyžehlit, připravit teplou večeři, čekat oddaně doma, až se vrátí od milenky.

Pozor, abychom to však nepřehnaly! Manžel si změny určitě všimne a časem nějak zareaguje. Milenky většinou nebývají ochotné převzít pečovatelské úkoly manželek svých milenců.

Dejme se „do pucu“

Zkusme také udělat něco se sebou. Zhubnout pár kilo, dojít si po letech na kosmetiku a oživit svůj šatník. Prospěje to hlavně nám, ale i manžel si toho dozajista povšimne. Možná ho příjemně překvapíme, anebo znejistíme, zda za tím také není pro změnu nějaká ta vaše „bokovka“.

A když ne, není jediný na světě

V momentě, kdy se trochu zklidníme a situaci budeme schopné vidět z nadhledu, odpovězme si znovu na otázky:

  • Jak hodně o toho muže stojím?
  • Co všechno jsem pro záchranu vztahu schopna udělat?
  • Co všechno jsem ochotna tolerovat?
  • Jak dlouho jsem ochotna být nešťastná?

Jeho avantýry totiž nepřejdou ze dne na den. Navíc muž, který si zvykl lhát, už to bude umět napořád, a ta nejistota nás stále bude užírat, i když se třeba všechno spraví.

Vzhledem k okolnostem je proto dobré zvykat si i na myšlenku, že na světě není jen manžel a že život půjde dál i bez něho.

jik

Přečtěte si také

Diskuse: Pomoc! Manžel má milenku

how i got my ex back

29.9.2019   |   12:21   |   od: Lydia
JAK ZÍSKÁM EX EXUS HANDBAND ZPĚT S POMOCÍ SKUTEČNÉHO A EFEKTIVNÍHO SPLAVU OD DR Sunny Jmenuji se Lydia Gomezová, nikdy jsem si nemyslel, že se znovu usmívám. Můj manžel mě nechal s dvěma dětmi po dobu jednoho roku Myslel jsem, že ho znovu neuvidím, dokud jsem se nestretl s lady jménem Maria, která mi vyprávěla o kouzelníkovi jménem Dr.Sunny, dala mi jeho e-mailovou adresu a číslo mobilního telefonu, kontaktovala jsem ho a ujistil mě, že 48 hodin, můj manžel se vrátí ke mně, Za méně než 48 hodin se můj manžel vrátil a začal prosit o odpuštění, že je to práce ďáblů, takže jsem až dosud překvapen tímto zázrakem, nemohl jsem si představit, ale jakmile kouzlo bylo obsazeno, otěhotněla jsem a porodila mé třetí dítě, pokud potřebujete jakoukoli pomoc od něj, můžete se na něj obrátit prostřednictvím e-mailu: drsunnydsolution1@gmail.com Nebo WhatsApp nebo mu zavolejte: +2349030731985
.
Dr.Sunny také léčí:
1. HIV / AIDS
2. HERPES 1/2
3. RAKOVINA
4. ALS (Lou Gehrigova nemoc)
5. Hepatitida B?
6. Pokud chcete otěhotnět

RE: pro Naty

23.4.2017   |   12:55   |   od: Líba
Ahoj, ptáš se, jestli některá z nás vyhrála nad manželovou milenkou. Mně se osvědčilo chovat se stejně tak neomaleně jako to dělá muž.
Jednou, když se tomu mému nechtělo z baru domů, došla jsem tam ve dvě hodiny ráno - on si zrovna vesele štěbetal s nějakou pipinou. Jakmile mě uviděl, hned šel ke mě, ale já ho přehlédla jako velkou vodu a začala se bavit s barmanem. Měla jsem štěstí, protože zrovna s tímhle klukem jsem kdysi chodila a tak byl nadšený, že mně vidí. Manželovi se to nelíbilo, apeloval na mně, abychom šli domů a svého doprovodu si už nevšímal. Odpověděla jsem mu, že jsem přece teď zrovna přišla! Manžel nevydržel, odešel z toho baru sám a já zůstala do zavíračky... Nic nebylo, ale když jsme vycházeli, zahlédla jsem za sloupem jeho bratra.
Je to velký sukničkář a mohu ti napsat dalších X příkladů. Třeba, jak jsem mu přivedla dvě do práce, aby si vybral, anebo jak jsem jednu odradila, když zvedla jeho telefon malou lstí a tak dále.
Hodně štěstí!

Vyhrály jste nad milenkou? A jak?

28.3.2017   |   13:44   |   od: Naty
Chtěla jsem se zeptat, jak jste vyhrály nad milenkou? Anebo spíše, jak jste vyhrály nad ženou, která svádí muže a on je do ní prý zamilovaný?
Máme dvě malé děti. Ona má jedno dospělé dítě a ve vztahu není spokojená. Je to kolegyně z práce.
Co mám dělat, když dle rad nemám tlačit? Zažila jste to některá? Prosím o radu. Jsem zoufalá.

Muž za to může a nikoliv milenka

3.7.2015   |   13:23   |   od: angel
Ženatý muž tvrdí své milence, že není ženatý, je svobodný nebo rozvedený. A i tak to není chyba milenky, ale ten muž je nezodpovědný. Když je ženatý, nemá to dělat. Anebo je to prostě narcis a psychopat. Milenka za nic nemůže. Ten muž není normální.
Takovému manželovi bych žádnou šanci nedala. Je to lhář a podvodník - snížení manželčina sebevědomí a následně rozvod. Nemohla bych takovému muži už nikdy věřit.

Nevěra moc bolí

1.6.2015   |   10:27   |   od: Radka
Dobrý den. Na rány od života jsem si už zvykla. Nemám lehký život, ale vždy tu byl můj muž, o kterého jsem se mohla opřít a on zase o mě.
Jsem vdaná sedm let. A je to skoro rok, co jsem zjistila, že mě muž podvádí. Ji miluje, mě má rád a že prý jsem jeho nejlepší kamarádka. Hrozně moc to bolí.
Zatím je se mnou, ale nikdy nevím, kdy nastane ten den a on odejde. Strašně se bojím.
Nemám ani s kým to všechno probrat. Máme jen společné přátele a ty nemohu a ani nechci do našich problémů zatahovat.
Má cenu udržovat manželství, když jeden miluje a druhý má rád? A co děti, které jsou malé?
Nevím, jak dál. Žiji ze dne na den, bez plánu do budoucnosti.
Zobrazeno posledních 5 příspěvků, celkový počet 23 příspěvků.
poslední příspěvek: 29. 9. 2019 12:21
ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci