Pomoc! Manžel má milenku

7.5.2009 00:30   |   Sex a vztahy
Manžel si pořídil milenku o deset let mladší a o patnáct kilo lehčí, než jste vy. Váš svět se hroutí. Jste plná stresu, zoufalství a nejistoty: Co mám dělat? Budu mu schopna odpustit, až to skončí. Ale, skončí to vůbec někdy?

Pomoc! Manžel má milenku

Když žena zjistí, že ji muž podvádí a navíc není schopen svou nevěru ani přiznat, je většinou v šoku. V první chvíli se dostaví lítost a poté zlost a pocit, že s takovým mužem už nemůže být ani minutu. Takovou zradu prostě nelze překousnout.

Pak se ale objeví zcela opačný pocit: chceme manžela zpátky, uvědomíme si, že ho pořád ještě milujeme a že nás pojí nejen mnoho krásných společných chvilek, ale i rodina.

Neprásknout hned dveřmi

To, že nám manžel lže a nechce nevěru přiznat, může znamenat nejenom to, že je zbabělec. Ale také možná to, že od rodiny odejít nechce. Je otázka, zda proto, že ji má vlastně rád, a milenku považuje jen za nevinnou avantýru, nebo se bojí opustit jistoty.

Pokud ho tedy nechceme ztratit definitivně a jsme ochotné tuto zradu odpustit, měly bychom zvolit správnou taktiku. Křik a hádky vůbec nic nevyřeší. Natož rázné prásknutí dveřmi, to by mohlo být řešením konečným.

Hlavně se nezhroutit

Důležité je pochopit, že i když na nedobře fungujícím vztahu máme podíl oba, nejsme to my, kdo selhal. Měly bychom přestat zoufat a zkusit zabojovat.

Posílit potřebuje zejména sebevědomí. Pečujme o ně. Jedině jako silná žena můžete jednat s partnerem-záletníkem z pozice silnějšího. Z pozice toho, který něco nabízí, nikoli kdo jen zoufá a prosí.

Z VAŠICH PŘÍBĚHŮ:

Řekněte, jak vyhrát nad milenkou?
Těhotná a sama
Stává se ze mě pomalu žárlivka

Napište i vy svůj Příběh!

Ani při případných hádkách, ve vypjatých emocích, není dobré vyčítat, žadonit a prozrazovat všechny informace, které o manželově nevěře známe. Vyrazily bychom si tak všechny zbraně z ruky.

Nejistota ho rozhodí

Měly bychom svého muže zbavit části jeho jistot. Nikdy by možná nebyl nevěrný, kdyby si manželkou nebyl tak jistý, kdyby neměl dojem, že od něj nikdy neodejde. Třeba by to vůbec neriskoval. Tak mu seberme to, na co se dennodenně spoléhá! Stačí se zaměřit na své zájmy, svou náplň času a sem tam "zapomenout" vyžehlit, připravit teplou večeři, čekat oddaně doma, až se vrátí od milenky.

Pozor, abychom to však nepřehnaly! Manžel si změny určitě všimne a časem nějak zareaguje. Milenky většinou nebývají ochotné převzít pečovatelské úkoly manželek svých milenců.

Dejme se „do pucu“

Zkusme také udělat něco se sebou. Zhubnout pár kilo, dojít si po letech na kosmetiku a oživit svůj šatník. Prospěje to hlavně nám, ale i manžel si toho dozajista povšimne. Možná ho příjemně překvapíme, anebo znejistíme, zda za tím také není pro změnu nějaká ta vaše „bokovka“.

A když ne, není jediný na světě

V momentě, kdy se trochu zklidníme a situaci budeme schopné vidět z nadhledu, odpovězme si znovu na otázky:

  • Jak hodně o toho muže stojím?
  • Co všechno jsem pro záchranu vztahu schopna udělat?
  • Co všechno jsem ochotna tolerovat?
  • Jak dlouho jsem ochotna být nešťastná?

Jeho avantýry totiž nepřejdou ze dne na den. Navíc muž, který si zvykl lhát, už to bude umět napořád, a ta nejistota nás stále bude užírat, i když se třeba všechno spraví.

Vzhledem k okolnostem je proto dobré zvykat si i na myšlenku, že na světě není jen manžel a že život půjde dál i bez něho.

jik

Přečtěte si také

Diskuse: Pomoc! Manžel má milenku

Thanks so much for your help chubygreat

17.2.2020   |   11:36   |   od: Mance Vudic
Chci vám poděkovat chubygreat za pomoc. Moje žena mě opustila před několika měsíci a v životě jsem jí potřeboval, protože ji tolik miluji. Kontaktoval jsem chubygreat, když jsem o něm v Google četl, jak vrací milostné. Dal mi ujištění a řekl mi, že bude potřebovat věci, které jsem poskytl, a během následujících dvou dnů po seslání kouzla se moje žena vrátila ke mně. Děkuji chubygreat. Můžete ho kontaktovat s následujícími údaji. Chubygreat@gmail.com nebo Whatsapp 2348165965904

how i got back my love hill

13.2.2020   |   13:56   |   od: jonas
můj příběh je velmi zvláštní a jedinečný, ne jako mnoho reklam, které vždy vidíte na internetu, chci vám také být stoprocentně upřímný a pravdivý, že na internetu nikdy nemůže být žádné jiné kouzlo, které by vám mohlo přinést zpět vaše KOMPLETNÍ VY, s výjimkou doktora Sanga, protože je sám o sobě 100% efektivní, dynamický a velmi spolehlivý, protože 99,9% ostatních kouzelníků není skutečných a nikdy vám nepomůže vyřešit vaše problémy, místo toho zkomplikují váš aktuální stav OK Být také moudrý a kontaktujte doktora Sanga. MŮJ VLASTNÍ ŽIVOT ČLÁNEK / ZKUŠENOST MĚL BY BÝT: Mé jméno je Niko Dominic. Chtěl bych sdílet své svědectví s širokou veřejností o tom, co tento muž nazval doktorem Sangem, právě pro mě udělal, tento muž mi právě vrátil můj ztracený Ex WIFE se svým velkým kouzlem. Byl jsem ženatý s touto ženou Julie, protože jsme spolu už více než 4 roky a milovali jsme se, ale nemohla otěhotnět a také jí dát vše, co jsem potřeboval. Opustila mě a řekla, že už nemůže dál pokračovat. Nyní jsem hledal způsoby, jak ji obnovit, dokud mi můj přítel neřekl o tomto muži a nedal mi kontaktní e-mail. E-mail: spellspecialistcaster937@gmail.com MŮŽETE POUŽÍVAT KDYKOLI K KONTAKTU HIM A NEMŮŽETE VĚŘIT. Když jsem kontaktoval tohoto muže ohledně jeho problémů, připravil toto kouzlo a přinesl Juillet ke mně ao měsíc později se otěhotněla se mnou

how i got back my love

13.2.2020   |   13:52   |   od: jonas
Téměř jsem přišel o život, když jsem zjistil, že můj manžel viděl jinou ženu, protože jsem mu nemohl dát syna na 9 let našeho manželství. Zlomilo mi to srdce a začal jsem surfovat po internetu, abych našel řešení, a objevil jsem doktora Pellara v článku napsaném (Elizabeth). Kontaktoval jsem doktora Pellara e-mailem na drpellar@gmail.com a řekl jsem mu všechny bolesti. Doktor Pellar mi řekl, že se můj manžel vrátí do 24 hodin a že budu těhotná do měsíce, kdy se můj manžel vrátí. Nevěřím v kouzlo, ale zkusím to a výsledek jsem dostal, jak to řekl, a dnes jsme se svým manželem zpět a nerozbití s naší dívkou, kterou nazýváme (JOY). Možná už procházíš peklem, ale říkám ti, že to nebude trvat věčně, protože doktor Pellar je tu, aby nám všem pomohl. Chcete-li získat trvalé řešení, můžete s ním chatovat na e-mailu drpellar@gmail.com.

Thanks so much for your help chubygreat

13.2.2020   |   03:14   |   od: Mance Vudic
Chci vám poděkovat chubygreat za pomoc. Moje žena mě opustila před několika měsíci a v životě jsem jí potřeboval, protože ji tolik miluji. Kontaktoval jsem chubygreat, když jsem o něm v Google četl, jak vrací milostné. Dal mi ujištění a řekl mi, že bude potřebovat věci, které jsem poskytl, a během následujících dvou dnů po vrhnutí kouzla se moje žena vrátila ke mně. Děkuji chubygreat. Můžete ho kontaktovat s následujícími údaji. Chubygreat@gmail.com nebo Whatsapp +2348165965904

http://www.zenyprozeny.cz/dis/678-pomoc-manzel-ma-milenku/

7.2.2020   |   09:16   |   od: Faith
Jsem opravdu potěšen touto službou této mocné Clairvoyance
Caster. Dr.Ajian Oyaow, pokud procházíte jakýmkoli druhem duchovní
zaútočí nebo trápí, nebo chcete vrátit svého bývalého manžela nebo manželku zpět? Dr.Ajian Oyaow VELKÝ je
tradiční bylinkový a duchovní lékař, který vám může pomoci. Kontakt
mu pomůže vyřešit váš problém zdarma. Má sídlo v USA. Jeho
detail kontaktu je e-mailová adresa: ajianoya@gmail.com Vždy je
je připraven vám pomoci. Je velmi silný a dokáže vyřešit jakýkoli problém
níže.Chcete svého bývalého milence zpět? Chcete otěhotnět? Dělat
chceš, aby tě tvůj manžel ocenil? Chcete být slavní nebo bohatí? Potřebujete své
obchodní růst příliš? Potřebujete práci? Potřebujete?
manžel? Máte problém v manželství? Kontakt: (ajianoya@gmail.com) nebo Whatsapp
+233243454684
Zobrazeno posledních 5 příspěvků, celkový počet 37 příspěvků.
poslední příspěvek: 17. 2. 2020 11:36
ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci