Řekněte, jak vyhrát nad milenkou?

zpět do příběhů
2.4.2012 00:00   |   Příběhy
Delší dobu cítím, že se manžel změnil. Přičítala jsem to našim častějším hádkám. Ale teď jsem se dozvěděla, že má milenku.

S mužem jsme spolu sedm let. On je velmi pracovně vytížený a poté, co se nám před třemi lety narodila dcerka, mi to začalo dost vadit, protože na ni má, dle mého názoru, málo času.

Už poměrně dlouho je manžel jiný. Myslela jsem si, že je to kvůli tomu, že se více hádáme, avšak nyní jsem přišla na jeho milenku.

On se s tou ženou zná stejně jako se mnou sedm let. Je to spolumajitelka firmy, která mu pronajímá prostory k podnikání.

Je pravdou, že spolu někdy chodili na pracovní oběd. Ovšem až nyní jsem zjistila, že je to více než pracovní.

Manžel ví o tom, že to vím. A když jsem s ním o tom mluvila, přiznal, že jejich vztah už trvá přes čtyři měsíce. Prý se občas vídají, on se u ní občas staví... ale zatím nějak není rozhodnutý, jak to vyřeší.

Nyní to doma funguje opravdu skvěle: Já jsem sice psycho, ale spolu komunikujeme dobře, jezdíme s malou na výlety, i sex probíhá.

Ovšem já vím, že když můj muž něco vypráví, tak nemluví pravdu a že vůbec nebyl, kde říká (najdu účtenky za restaurace, srdíčkové pohledy s věnováním atd.). A když mu odpovím, že vím, že lže, tak sice něco přizná, ale stejně se snaží lhát dál.

Utěšuje mě, že ještě neví, jak to bude a ať se netrápím přemýšlením, co kde dělá. Mám si prý zvyknout na obě varianty – buď se mnou zůstane nebo ne.

Z DALŠÍCH PŘÍBĚHŮ

Jsem těhotná a přítel mě poslal na potrat
Manželství máme hezké, můj muž mě ale ranil
Mám smůlu na partnery. Vždycky potkám exota
Kvůli manželovým dcerám myslím na rozchod

Manžel mi tvrdí, že se mnou přece tráví devadesát procent času, takže naděje tam určitě je, když zatím neodešel.

Já už ale skutečně nevím, co dělat. Stále poslouchám, že před sebou máme dvě dovolené a že se ještě uvidí, jak to všechno dopadne.

Jak se mám doma chovat, aby manžel zůstal? Už situaci dost nezvládám, strašně ho chci zpět.

Řekněte, jak vyhrát nad milenkou? Je na to nějaká rada?

Jitka

Diskuse: Řekněte, jak vyhrát nad milenkou?

Good

20.2.2023   |   16:41   |   od: Karin
Toto je velmi radostný den mého života díky pomoci, kterou mi doktor WEALTHY poskytl tím, že mi pomohl dostat mého bývalého zpět pomocí jeho mocného kouzla, a práci v těhotenství, kterou udělal, jsem mu tak vděčný. skvělá práce, kterou jsi udělal. Nyní mohu směle říci, že jsem byl povolán zpět na své místo v práci, moje dcera je zpět doma a já jsem byla dnes ráno testována jako těhotná po lékařském textu, který jsem dnes ráno prošla v mém zaměstnání. Byla naposledy těhotná před 14 lety a nyní jsem pozitivně testována. Chci použít toto médium, abych vám moc poděkoval a osobně vám přijdu poděkovat. Můžete mu poslat e-mail a on pro vás může udělat víc, protože vím, že jsou lidé, kteří potřebují jeho pomoc jako já. Jeho e-mailová adresa je ( wealthylovespell@gmail.com ) Jeho buňka: +2348105150446 Jste tak mocní. To je pro skutečné lidi v nouzi. DĚKUJI, DR.

Spím s manželem kamarádky. Chtěla bych radu.

29.10.2015   |   20:55   |   od: Katka
Dobrý den, spím s manželem kamarádky a mám moc ráda ji a jejího muže miluji. Je to katastrofální situace. Trvá to už čtyři roky. Chtěla bych radu.

Jedině rozvod

3.7.2015   |   19:15   |   od: angela
Já radím, pokud spolu partneři chtějí i nadále po nevěře zůstat, tak aby navštívili psychologa nebo psychiatra v oboru manželských vztahů. Ovšem to by muž paní Jitky, autorky příběhu, musel bezpodmínečně skončit ten svůj vztah s milenkou.
Jinak si ale stejně myslím, že on si své manželky už neváží a je si velmi dobře jistý vším. Osobně bych tuto situaci ukončila rozvodem - nenechám se přece podvádět a ještě bojovat s milenkou, i když chci mít klid. Ani pro děti takový stres není dobrý.
Pro mě podvod a nedůvěra znamená, že už partnerovi nikdy nemohu věřit.

O co vlastně jde?

11.8.2013   |   20:50   |   od: Vševěd
Zdravím autorku příběhu! Jitko, o co vlastně jde ve vašem případě?
Zřejmě se svým manželem, kromě dcery, spojujete i luxus nebo alespoň život bez finančních problémů. Otázkou pak je, zda chcete všechno nebo nic. Můžete to zkusit, ale asi na to nemáte povahu a manžel žije s pocitem, že vás má v hrsti - proto si dovolil říct, že nemáte řešit jeho vztah s milenkou.
Dost možná, že ani sama neuvažujete o rozchodu se vším všudy, protože chcete bojovat s milenkou. A v podstatě byste asi byla nejraději, kdyby manžel byl opatrnější a na nic byste tak ani nepřišla. Teď je vám oběma trapně.
Nicméně, záleží na tom, jestli si dovedete představit, že se postavíte na vlastní nohy sama s dcerou, což může být velmi těžké... anebo budete pořád čekat jako vepř v sice zlaté kleci na možnou porážku nebo na rozmar "svého chovatele", jak s vámi naloží. Vždyť manžel vůbec nemá strach, že vás může ztratit.
Neznám příčiny, jak to máte doma, ale většinou si partner pořídí milenku, když neklape sex, který je u většiny mužů opravdu až na prvním místě a také čím je muž bohatší, tím se cítí být mocnější a snaží se mít všechno i v intimním životě.
Jinak, určitě nesoupeřte s milenkou. Tou příčinou problému totiž není milenka, ale váš manžel!

Autorce příběhu vzkazuji: Snad jste se úplně nezbláznila!

4.4.2012   |   23:29   |   od: Leny
Jitko, snad jste se úplně nezbláznila! Ne, nedělám si legraci a ani nechci urážet. Ale uvědomujete si přece, že manžel má milenku!
Já bych o takového chlapa už nestála, kdybych věděla, že spí a baví se a kdoví co ještě dělá s někým jiným.
I vy si zasloužíte někoho skvělého. A jemu to přejte. Ale zařiďte se podle toho! Věnujte se sobě a najděte si přítele, protože svému manželovi už věřit nemůžete. Nejlépe je, když takovou změnu uděláte ještě než budete mít šedesát let.
Zobrazeno posledních 5 příspěvků, celkový počet 5 příspěvků.
poslední příspěvek: 20. 2. 2023 16:41
ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci