Diskuse ke článku:
Řekněte, jak vyhrát nad milenkou?

zpět na článek

Přidat příspěvek

Text pište českou a slovenskou klávesnicí – s háčky, čárkami, stříškou atd.
Děkujeme Vám!

ještě zbývá znaků

7 + 1 =
Přidat příspěvek
Text pište českou a slovenskou klávesnicí – s háčky, čárkami, stříškou atd.
Děkujeme Vám!
4

Spím s manželem kamarádky. Chtěla bych radu.

29.10.2015    |    20:55    |    od: Katka    |    reagovat
Dobrý den, spím s manželem kamarádky a mám moc ráda ji a jejího muže miluji. Je to katastrofální situace. Trvá to už čtyři roky. Chtěla bych radu.
3

Jedině rozvod

3.7.2015    |    19:15    |    od: angela    |    reagovat
Já radím, pokud spolu partneři chtějí i nadále po nevěře zůstat, tak aby navštívili psychologa nebo psychiatra v oboru manželských vztahů. Ovšem to by muž paní Jitky, autorky příběhu, musel bezpodmínečně skončit ten svůj vztah s milenkou.
Jinak si ale stejně myslím, že on si své manželky už neváží a je si velmi dobře jistý vším. Osobně bych tuto situaci ukončila rozvodem - nenechám se přece podvádět a ještě bojovat s milenkou, i když chci mít klid. Ani pro děti takový stres není dobrý.
Pro mě podvod a nedůvěra znamená, že už partnerovi nikdy nemohu věřit.
2

O co vlastně jde?

11.8.2013    |    20:50    |    od: Vševěd    |    reagovat
Zdravím autorku příběhu! Jitko, o co vlastně jde ve vašem případě?
Zřejmě se svým manželem, kromě dcery, spojujete i luxus nebo alespoň život bez finančních problémů. Otázkou pak je, zda chcete všechno nebo nic. Můžete to zkusit, ale asi na to nemáte povahu a manžel žije s pocitem, že vás má v hrsti - proto si dovolil říct, že nemáte řešit jeho vztah s milenkou.
Dost možná, že ani sama neuvažujete o rozchodu se vším všudy, protože chcete bojovat s milenkou. A v podstatě byste asi byla nejraději, kdyby manžel byl opatrnější a na nic byste tak ani nepřišla. Teď je vám oběma trapně.
Nicméně, záleží na tom, jestli si dovedete představit, že se postavíte na vlastní nohy sama s dcerou, což může být velmi těžké... anebo budete pořád čekat jako vepř v sice zlaté kleci na možnou porážku nebo na rozmar "svého chovatele", jak s vámi naloží. Vždyť manžel vůbec nemá strach, že vás může ztratit.
Neznám příčiny, jak to máte doma, ale většinou si partner pořídí milenku, když neklape sex, který je u většiny mužů opravdu až na prvním místě a také čím je muž bohatší, tím se cítí být mocnější a snaží se mít všechno i v intimním životě.
Jinak, určitě nesoupeřte s milenkou. Tou příčinou problému totiž není milenka, ale váš manžel!
1

Autorce příběhu vzkazuji: Snad jste se úplně nezbláznila!

4.4.2012    |    23:29    |    od: Leny    |    reagovat
Jitko, snad jste se úplně nezbláznila! Ne, nedělám si legraci a ani nechci urážet. Ale uvědomujete si přece, že manžel má milenku!
Já bych o takového chlapa už nestála, kdybych věděla, že spí a baví se a kdoví co ještě dělá s někým jiným.
I vy si zasloužíte někoho skvělého. A jemu to přejte. Ale zařiďte se podle toho! Věnujte se sobě a najděte si přítele, protože svému manželovi už věřit nemůžete. Nejlépe je, když takovou změnu uděláte ještě než budete mít šedesát let.


Reagovat na příspěvek č.
Text pište českou a slovenskou klávesnicí – s háčky, čárkami, stříškou atd.
Děkujeme Vám!

Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci