Čím nám přispívá energie čísel 7, 8 a 9 našeho bydliště?

16.6.2017 00:00   |   Ezoterika - NUMEROLOGIE
Bydlíte ve městě nebo na vesnici – souzní místo bydliště s vámi? A co název ulice? Chcete se ujistit, zda vibrace adresy ladí s vibracemi vašimi? Další praktické téma naší Školy numerologie končíme dnes třetím dílem.

numerologie

V posledním pokračování tohoto tématu probereme, co můžeme čekat, když nám podle tabulky  vyjdou čísla 7, 8 a 9. Předcházející díly byly o bydlištích s energií čísel 1, 2, 3 a čísel 4, 5, 6.

Výklad, jak se spočítat energii místa, které vás zajímá, tzv. srdeční číslo města a vliv ulice i čísla obydlí najdete ZDE.

Číslo 7

Je to adresa pro solitéry, zajímavé a trochu netradiční povahy, kteří se nebojí osobitosti a samoty, ale nejsou osamělí.

Podněcuje růst, hloubavý přístup k životu i vztahům, hledání, rozjímání, dokonce i duchovní přesah, ne však tradičních a organizovaných církví.

Ideální pro duchovně založené jedince se sklonem k introvertnosti, vědecké a studijní typy, jogíny, detektivní povahy, znalce lidských duší a věčné hledače. Takoví lidé mohou na tomto místě prožívat pocity naplnění a štěstí.

Dokonce udělá šťastné i povrchnější obyvatele s jednoduchými přáními. Přesto by se měli této energii vyhýbat lidé, kteří si chtějí užívat, ti, kteří lpějí na svých věcech a rádi se obklopují zbytečnostmi, které neumí vyhodit.

Ti totiž mohou na takové adrese trpět osamělostí, smutkem, dokonce mít sklony ke splínu. Naopak zralým osobnostem přinese pocit klidu.

Vybavení prostoru se sedmičkovou energií uvítá minimalistický přístup, a to jak k barvě – nejlépe se zde uplatní bílá a její odstíny, tak i ve stylu, který by měl být jednoduchý, ale kvalitní.

Prostor potřebuje dýchat, a proto by neměl být zanesen zbytečnými věcmi, je třeba odstraňovat vše nepotřebné.

Číslo 8

Energie této adresy přináší svým obyvatelům ambice a vůdcovské schopnosti. Dokonce si mohou o sobě myslet, že jsou o něco víc než druzí a posilovat to jejich extrémní rysy povahy. Na to je potřeba si dát pozor.

MŮŽE VÁS ZAJÍMAT

Věřte, nevěřte – i vůně umí léčit
Versailles má unikátní muzeum vůní
Vůně zlepšují řidičský um, myšlení i sex
Na každou nemoc platí jiná vůně

Ohlídáte-li si ale sklon k velikášství, přináší tato energie už jen samá pozitiva. Posiluje charakter a podněcuje ambicióznost, obyvatelům utěšeně narůstají finance a zkvalitňují své finanční portfolio.

Lidé, kteří mají rádi určitou míru přepychu a vyznávají materiální hodnoty, chtějí žít ve vysokém životním standardu a v pohodlí, si na takové adrese přijdou na své.

Prostor s osmičkovou energií navíc posiluje zdraví a kondici, lidé, v něm žijící dokonce mohou zaznamenávat zlepšování svého zdravotního stavu.

Bydlení s touto energií nejvíce prospívá velký a bytelný nábytek, prostorné a pohodlné pohovky, židle i stoly, zelené a hnědé barvy decentně a vkusně doplněné zlatou, eventuálně purpurovou barvou.

Prostor potřebuje dýchat velkými okny, třeba francouzskými, prosklenou stěnou. To vše může korunovat rozměrný krb s plápolajícím ohněm.

Číslo 9

Jde o místa a prostory s univerzální energií, která posiluje to základní, co v sobě jedinec nosí. Obecně podněcuje osobní růst, sebevědomí, osobitost, neotřelost, ale také idealismus, sklony k rebelii, chaotičnost, klevetění.

Přitahuje lidi, kteří si do něj přichází pro porozumění, radu a pochopení, soucit a podporu. Snad i proto se tato adresa hodí pro sdílené bydlení, pro ubytovávání turistů, studentských skupin.

Také je to prostor prospěšný ženám, pro jejich sdílení, setkávání a vzájemnou pomoc. Nejlépe se zde cítí snílci a idealisté, ale také jim nepomáhá z tohoto jejich vidění světa vybřednout.

Lidé, žijící na této adrese, může znenadání potkat polibek Štěstěny (dědictví, výhra, zajímavá informace, nečekaná podpora apod.). Kdo se ale v tomto bydlení nebude cítit zrovna dobře, jsou lidé cílevědomí a ambiciózní, kteří mohou začít propadat chaosu a utápět se v nejasných vizích.

100 KŘESTNÍCH JMEN

Vybíráte jméno pro miminko?
Nebo se jen chcete dozvědět,
jestli vám vaše jméno pomáhá
či naopak něčím škodí?

ČTĚTE NÁŠ SERIÁL

Prostor s devítkovou energií oživí lehké pastelové barvy a neotřelý design, nepostrádající vtip a nadsázku, ba i trochu erotiky. Osvěžení vnesou i osobní malůvky, zajímavé tapety, třeba složené z plakátů.

Důležité je dobré větrání, nezakrytá okna, aby mohla proudit skrze prostor energie.

Chaotická džungle květin, rostlin, upovídaný papoušek, a to vše doplněné jednoduchým spíše multifunkčním a pohodlným nábytkem, který nemusí být zrovna nejmodernější, ale za to je nápaditý a zajímavý.

Jana Tamchynová

Přečtěte si také


Diskuse: Čím nám přispívá energie čísel 7, 8 a 9 našeho bydliště?

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci