Datum narození – přečtěte si poselství čísel

19.4.2010 00:00   |   Ezoterika - NUMEROLOGIE
Dnes jsme na návštěvě u profesionálního numerologa. Račte vstoupit do jeho kuchyně a u rozboru dat nahlédnout přímo pod pokličku!

Madonna

Podíváme se, jak přečíst poselství čísel. A ukážeme si to na příkladu hvězdy z největších – královny světové populární hudby Madonny (na titulním snímku).

Dobrý numerolog nemá potřebu se skrývat za velké tajemno, i když jeho práce trochu jako záhada vypadá.

Každý má svůj postup. Někdo pracuje především se jménem a převádí písmena na čísla, jiný zase používá systém, založený na rozboru dat, což je třeba datum narození, úmrtí, zahájení podnikatelské činnosti...

My si v tomto díle Školy numerologie přiblížíme právě onen systém, založený na rozboru dat – jeho základem je rozepisování číslic do numerologické mřížky.

Numerologická mřížka

Prozradíte své datum narození. Pak je třeba pominout záblesk nadšení v očích numerologa nad získáním dalšího data i jeho vševědoucí pousmání. Než začne počítat vše, co potřebuje k důkladnému rozboru, zastaví se nad jednotlivými číslicemi data narození a zapíše je do numerologické mřížky (o numerologické mřížce si pak můžete přečíst také zde).

Numerologická mřížka je vlastně takový chytrý obrazec, který vymyslel Pythagoras – obsahuje celkem devět políček a čísla od 1 do 9 se do ní zapisují vždy od dolní řádky směrem nahoru:

3 6 9
2 5 8
1 4 7

Každé políčko numerologické mřížky má svůj význam – představuje určitou formu energie. Například energie čísla 3 je takřka rentgenová a jakoby ostrá, energie čísla 2 je jemná a laskavá...

Když je políčko mřížky obsazené příslušným číslem z data narození, znamená to, že daná vlastnost či schopnost je přirozená a je tedy dotyčnému „dána do vínku“. Tato energie by se měla naplno využívat a neměly by s ní být větší problémy.

CO PROZRADÍ DATUM NAROZENÍ?

Zjistěte si z data narození povahu člověka,
jeho schopnosti a dovednosti. Odhalíte, jak
je vášnivý a jestli je citlivý. Čísla napoví, zda
je praktický či naopak „věčně létá v oblacích“,
jestli je vytrvalý a trpělivý nebo nedočkavý.

SLEDUJTE NAŠI ŠKOLU NUMEROLOGIE

Datum narození však nikdy neobsahuje všechny číslice, potřebné k úplnému zaplnění veškerých políček numerologické mřížky. Vlastnosti či schopnosti symbolizované číslem, které pak v mřížce chybí, musí v sobě každý člověk objevovat a učit se je. Zkrátka, zůstane-li některé políčko nevyplněné, je to vždy pro dotyčného velká výzva (podrobněji o tom, co znamená chybějící číslo v datu narození, bude hned následující díl Školy numerologie).

Madonna jako příklad

Na příkladu slavné americké zpěvačky Madonny si ukážeme, jak datum narození zapsat do numerologické mřížky. Madonna se narodila 16.8.1958 – jednotlivá čísla z data narození bychom tedy měli vepsat do příslušných políček:

6 9
 5  88
11

Co všechno se dá z tohoto rozpisu poznat? Co které políčko skrývá? Co má Madonna dáno „od přírody“ a co si musela vybojovat? To vše si dále rozebereme, ale ještě před tím je důležité, abychom se seznámili s odkrytou numerologickou mřížkou.

keltský horoskopKELTSKÝ
HOROSKOP

Pochopitelně, že z numerologické mřížky se můžete dozvědět více rovněž o sobě. Stačí do mřížky rozepsat své datum narození. Hned tak zjistíte, jestli využíváte veškerý svůj potenciál. Začnete aktivně odhalovat svá malá tajemství.

Odkrytá mřížka

Nyní tedy odkryjeme jednotlivá políčka numerologické mřížky – u číslice jsou v každém políčku vždy zapsány základní vlastnosti, které symbolika čísla vyjadřuje.

Takže: Nejdříve bychom měli jednotlivé číslice z data narození vepsat do příslušných poklíček mřížky a nezapomout ani na stejná čísla – všimněte si, že u Madonny to je zdvojená 1 a 8, proto jsou napsány dvakrát ve svém políčku.

Čísla v datu narození symbolizují vlastnosti, které jsou dány vždy tomu, komu datum narození patří:

3
Myšlení
Tvořivost
Mentální energie

6
Harmonie
Ocenění krásy a lásky
Domov

9
Analýza
Idealismus
Univerzalita

2
City
Intuice

5
Vůle
Citová hloubka
Odhodlání
Aktivita

8
Logika
Rovnováha
Intelekt

1
Ego
Slovní vyjadřování

4
Fyzické tělo
Zručnost
Praktičnost

7
Pochopení
Účast
Duchovní tělo

1 – Je spojena nejen se schopností komunikovat o svých pocitech, ale i s určitým vůdcovským potenciálem a s originalitou. Může rovněž znamenat přehnaný egoismus a ctižádost.

2 – Jedná se o symbol pro city, touhy, pro pochopení druhých. Je v tom však také nerozhodnost a určitá pasivita, obtížné překonávání stresu, při němž se není možné soustředit. Jde také o schopnost mít díky své intuici „čich na lidi nebo situace“.

3 – Zobrazuje mentální energii, bystrost a představivost. Trojka je symbolem energičnosti, ale i přehnané kritičnosti, je kamarádská i útočná. Zkrátka, trojka je aktivní a dovede být pěkně výstřední.

4 – Skrývá dovednost, schopnost organizovat a stabilizovat. Čtyřka je praktická a pracovitá, umí být ale také pěkný pedant, generál a konzervativec. Je to realista se zájmem o své materiální ohodnocení.

5 – Stojí uprostřed řady čísel a symbolizuje vnímavost, prožívání srdcem. Pětka spojuje schopnosti všech ostatních čísel, je o vůli, o potřebě svobody. Proto také někdy znamená útěk před zodpovědností a touhu po dobrodružství.

MŮŽE VÁS ZAJÍMAT

Barvy nemluví a přece jsou slyšet
Pro všední dny: Jak si udržet krásu
Třetí život máme všichni. A kdy?
Versailles má unikátní muzeum vůní

6 – Ukazuje na harmonii, lásku, rodinné zázemí. Je to číslo duševní tvořivosti, uměleckého nadání a asi největší romantičnosti. Umí ocenit krásu. Objevují se tu sklony k naivitě, občas i k nerozhodnosti, a to nejen při výběru partnerů

7 – Má potřebu fyzické aktivity a osobní účasti. Díky tomu je schopna chápat a soucítit s druhými. Je velmi citlivá, má vlastní pojetí spravedlnosti a sklony k rebelantství. Nedá si poradit a jako by nezná meze svého chování. Učí se pouze vlastní zkušeností. Může podléhat závislostem a depresím, dokáže si sáhnout na úplné dno, avšak má rovněž sílu se zase zvednout.

8 – Dává schopnost bystrého, logického odhadu a hodnocení. Osmička je zaměřená na detail, potřebuje rovnováhu – je symbolem zákona příčiny a následku. Také je velmi zdatná, přesná a racionální. Je to číslo vůdcovské, které se často pojí s posláním. Dokáže být netolerantní až diktátorská a upadat do extrémů.

kopretinaKVĚTINOVÝ
HOROSKOP

9 – Sdružuje v sobě zkušenosti všech předcházejících čísel. Umí poradit druhým, ale sama se svými radami neřídí. Hledá hlubší smysl života, vše analyzuje. Má v sobě mentální schopnosti i citové prožívání a navíc má silnou energii. Devítka může být puntičkář, dogmatik, se sklony k melancholii a idealismu.

Jaká tedy Madonna je?

Osobnost, jakou Madonna je, zná téměř každý. Co nám však prozradí její datum narození? Narodila se jako Madonna Louise Veronica Ciccone dne 16.8.1958:

 6  9
 5  88
11

Obsazená jsou v Madonnině mřížce tato políčka: 1, 5, 6, 8, 9.

Je tedy zřejmé, že komunikovat o vlastních pocitech nebude Madonně dělat problémy (má dvě 1).

Co se týče čísla 5, to jí propůjčuje vnímavost, vůli, odhodlání i svobodomyslnost.

Číslo 6 dodává umělecké cítění a vztah k hudbě.

Pokud jde o číslo 8, to Madonně přidává tvrdost, racionalitu a vědomí určitého poslání. A jestliže jsou dvě 8, ukazuje to již na určitý extremismus v chování a na obtížné hledání životní rovnováhy.

Jedno číslo 9 mají v mřížce všichni, kdo se narodili ve dvacátém století: 9 přináší hledání pravdy a smyslu života, často bez příkras.

100 KŘESTNÍCH JMEN

Vybíráte jméno pro miminko?
Nebo se jen chcete dozvědět,
jestli vám vaše jméno pomáhá
či naopak něčím škodí?

ČTĚTE NÁŠ SERIÁL

Chybějícími čísly v numerologické mřížce Madonny jsou 2, 3, 4, 7. O čem to vypovídá?

Co se týče čísla 2, tak bez 2 je hledání laskavého přístupu k ostatním složité – je to rozhodování nehledě na druhé i určitá citová tvrdost.

Pokud chybí číslo 3, ukazuje to na nehospodárnost s energií, ale i na případnou schopnost získávat vědomosti, aniž by k tomu bylo nutné náročné studium.

Bez čísla 4 je třeba se víc učit praktičnosti i více si hlídat „nohy pevně na zemi“.

Absence 7 v numerologické mřížce Madonny poukazuje na určitou bezohlednost.

Jsme teprve na začátku naší Školy numerologie, avšak již nyní vidíte, že práce s mřížkou je poměrně snadná. Výsledky jsou hned a jasné.

Zkuste takto rozebrat datum narození své nebo někoho blízkého, koho dobře znáte. Možná, že to napoprvé tak úplně jednoduché nebude. Ale nevzdávejte se. S každou rozluštěnou mřížkou vaše sebejistota jen poroste.

dp

Přečtěte si také

Diskuse: Datum narození – přečtěte si poselství čísel

RE: pro Lenku

11.3.2014   |   22:45   |   od: Anchor
Já bych tam dala 29.2. Sice máte v rodném listě napsané jiné datum (28.2.), ale přece jen jste se narodila toho 29.2., takže tento den o vás skutečně vypovídá :)

mřížka

16.11.2013   |   11:46   |   od: Lenka
Potvrdilo se mi, že moje datum narození je 29.2.1952, i když v rodném listě mám uvedeno 28.2. Prý se to tehdy nepsalo a matka si v takovém případě mohla o datu narození dítěte rozhodnout buď 28.2. nebo 1.3. Ale mně teď ani jedno číslo nevychází do numerologické mřížky...
Zobrazeny poslední 2 příspěvky, celkový počet 2 příspěvky.
poslední příspěvek: 11. 3. 2014 22:45
ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci