Chystáte se na ples? Slaďte oči s barvou šatů!

19.1.2018 00:00   |   Styl
Žádná žena se na ples nevypraví jen tak. Dávno před odchodem zvažuje, co na sebe, jakou kabelku si vezme, které šperky, jaký zvolit účes, jak se nalíčit...

barevné čočky

Trendy barvami pro letošní plesovou sezónu jsou červená, modrá, zelená a všechny pastelové barvy. Hitem je také výrazné líčení s důrazem na oči. Třpytky, metalické stíny, ale i samotná barva vašich očí jsou důležitými doplňky a měly by společně ladit.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

I kosmetika musí mít datum spotřeby
Jak si ubrat pár let vhodným líčením
Péče o pleť: Jak to dělají Francouzky?

Jak můžete jednoduše zdůraznit nebo úplně změnit svou přirozenou barvu očí, aby vynikla v kombinaci s vašimi šaty? Barevnými kontaktními čočkami.

Nyní je hitem klasika

V minulosti byly trendem takzvané „crazy“ kontaktní čočky, které dávaly očím netradiční, často bláznivé barvy a tvary. Mohli jste mít pohled upíra, kočičí oči, nebo oči „bez duhovek“.

Nyní jsou naopak hitem barevné kontaktní čočky, které se vrací k přirozenosti a vypadají stejně jako klasické oko. Díky nim je možné buď zvýraznit přirozenou barvu svých očí nebo ji naopak zcela změnit.

Opticky zvětší oči

Barevnými čočkami můžete dokonce i opticky zvětšit oči.  V kombinaci s barvami plesových šatů pak dojde k úžasnému efektu, protože barva oblečení zvýrazní nebo naopak ztlumí barvu očí.

Modrooká kráska v modrých šatech tak může svým výrazným pohledem oslnit, i když původně byly její oči třeba oříškové.

Chcete-li na plese uhranout svým vzhledem, vyzkoušejte jednorázové barevné kontaktní čočky. Ve verzi dioptrické i bez dioptrií se nabízejí TopVue Color. Jejich výhodou je, že jsou jednodenní, takže není třeba je čistit, po použití je jednoduše vyhodíte.

Chrání oko před UV zářením

Hydrogelový materiál zajišťuje přizpůsobivost oku a příjemné nošení čočky po celý den. Čočky jsou vybaveny UV filtrem, takže chrání oko proti škodlivému slunečnímu záření.

Barevné kontaktní čočky jsou obvykle v balení po 10 kusech a zaplatíte za ně většinou od dvou do tří set korun. Když jsme zmínili TopVue Color – ty se prodávají  v optikách nebo v eshopech v šesti barvách (hnědá, zelená, modrá, soft grey, sapphire blue a fresh green). 

ozt, ŽenyproŽeny.cz

Přečtěte si také


Diskuse: Chystáte se na ples? Slaďte oči s barvou šatů!

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci