Pořiďte vánoční dárky v pohodě, bez stresu a kreativně

9.10.2018 00:00   |   Sex a vztahy
Pro ty, kteří obzvláště neradi nechávají věci na poslední chvíli a k tomu se necítí dobře v přeplněných obchodech, máme několik tipů, jak si pořizování vánočních dárků pro všechny své blízké užít a navíc je obdarovat něčím, co hned 25. prosince neskončí někde v koutě.

vánoční dárky

Předvánoční shon, z velké části přiživovaný marketingovými průpovídkami typu „právě začal čas myslet na vánoční dárky”, které se v obchodech objevují již poslední letní dny, nemá rád asi nikdo z nás. Proto:

1. Naslouchejte po celý rok

Zásada číslo jedna – výběr dárků (což platí nejen o těch vánočních) by se neměl uspěchat. Vídáte-li se s dotyčnými během roku často, zkuste si nenápadně zapisovat, co zajímavého vám sdělují, zvláště když s vámi mluví o svých snech a přáních.

MŮŽE VÁS ZAJÍMAT

Květiny barevně doplní vánoční stromeček
Jak si užít Vánoce a nepřibrat
Vánoce jsou svátky i pro oči a nos!

Pokud jste s tím nezačali hned v lednu, nezoufejte, do Vánoc zbývají pořád přes dva měsíce a za tu dobu si toho ještě stihnete spoustu sdělit.

Vyvarujte zbytečných „výslechů” těsně před Vánocemi. Nejenže působí zoufale, ale hlavně vám skoro nikdo neodpoví na vaši otázku. Zvláště starší rodiče či prarodiče mají ve zvyku říci maximálně to, že ve svém věku už nic nepotřebují, a jste znovu ve slepé uličce.

2. Z obyčejné věci neobyčejný dárek

Dárky, které potěší, nemusejí být nutně ty nejdražší. Víte-li, že vašeho blízkého skutečně potěší ponožky, čokoláda, náramek či kniha, nebraňte se jim, ale zkuste se zamyslet nad tím, jak je „prodat” originálně.

Věděli jste třeba, že lze pořídit „ponožkové předplatné” na celý rok? A takových vychytávek najdete i k těm zdánlivě obyčejným a „ohraným” dárkům celou řadu.

Milovnici či milovníka čokolády můžete obdarovat třeba ručně vyráběnou čokoládou se zajímavým příběhem, knihomoly pozváním na autorské čtení a podobně.

3. Zapojte vlastní ruce

Znáte účinnější formu relaxu, než je manuální činnost? „DIY” neboli „Do It Yourself” je navíc v současné době, kdy se dá koupit téměř vše, znovu ceněné a vyhledávané. Nic lepšího než věc vyrobenou ručně, s láskou a navíc přímo na míru obdarovanému ani věnovat nemůžete.

Tak oprašte před zimou pletací jehlice, štětec a malířský stojan nebo se vydejte do dílny a třeba kromě kreativního dárku získáte i nový koníček.

4. Darujte zážitky

Ne nadarmo se říká, že zážitky se nedají ničím nahradit a přetrvají v nás dlouho. Víte, že váš manžel miluje bagry, ale nikdy neměl příležitost si je vyzkoušet? Dnes už je nabídka zážitkových voucherů tak široká, že seženete téměř vše, i hodinu bagrování.

Chcete-li zůstat spíše při zemi, vaše blízké jistě potěší předplatné do kina či divadla, vstupenka na koncert nebo permanentka na oblíbenou sportovní aktivitu.

Pomocí voucherů můžete splnit i různá „tajná přání” a věnovat poukaz na aktivity, ke kterým by se dotyčný sám neodhodlal, například kurz vaření exotických jídel, potápění nebo třeba focení aktů.

5. Online a udržitelné značky

Kromě toho, že nákupem online ušetříte spoustu času a nervy k tomu, můžete ať už přes klasické vyhledávače nebo sociální sítě objevit spoustu zajímavých, lokálních značek, na které jste třeba ještě neměli možnost v kamenných obchodech narazit. 

Obzvlášť pokud se vy sami i vaši blízcí zajímáte o životní prostředí a svět kolem sebe, mělo by mít heslo „sustainable brands” ve vašem vyhledávači první místo. A vězte, že ekologicky vyráběných věcí dnes seženete nemálo – od oblečení, kosmetiku, až třeba po sluchátka.

ozt, ŽenyproŽeny.cz

Přečtěte si také


Diskuse: Pořiďte vánoční dárky v pohodě, bez stresu a kreativně

spell caster

6.3.2019   |   11:59   |   od: dercy
Dobrý den, jmenuji se Darci Lyne, jsem z nového dresu USA. Četl jsem komentár Los Angeles založený novinář odhaluje, jak trvale vyléčil slabá erekce a rychlá ejakulace 2 měsíce poté, co jeho žena opustila a on také řekl, že doktor NOSA dělá svou bývalou manželku zpět po 2 letech odloučení. Kontaktoval jsem stejného doktora NOSA kvůli mým výzvám v životě, mám tyto mohutné úmysly, že to pro mě bude fungovat, věřil jsem, že svědectví jsou skutečnými důkazy. Uvědomil jsem si, že by to bylo dobré sdílet tady, protože vím, že to bude inspirovat i ostatní.
Měl jsem to štěstí, když jsem narazil na BLACK MAGIC SPELLS
 Osobní kontakt společnosti Caster
 -Email - blackmagicsolutions95@gmail.com
Nejsem si jistý, že bych to mohl udělat bez něj. Byl bych se vzdát a uvěřil tomu, protože můj manžel viděl někoho jiného a řekl, že jsme skončili. Poté, co Dr.NOSA obědl Magic Love-kouzlo, můj manžel mě zavolá na mobil a vrátí se domů. Děkuji moc za to, že jsem po 3 letech odloučení přivedl svého manžela domů. Jsme navždy zadluženi. dnes svědím s radostí a štěstím světu ... také můžete s ním Co se stane s ním 2349083639501
* Láska kouzla Win-Back Ex milovník
* Úspěch a propagační kouzlo
* štěstí - BUSINESS STAR
* oddělení - OCHRANNÉ HÁČEK
* rozlišení kletby
  Řešení problémů s rozvodem?
  řešení nemoci a nemoci těla
  politické ambice?
duchovní čištění
Zobrazen poslední příspěvek, celkový počet 1 příspěvek.
poslední příspěvek: 6. 3. 2019 11:59
ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci