Nezapomínejte, z botníku už silně pošilhává podzim!

10.8.2018 00:00   |   Styl
Nenechávejte se zmýlit pohledem do kalendáře či z okna, v módních kolekcích se už začínají objevovat podzimní novinky. Týká se to samozřejmě i bot. Jak je na tom váš botník?

boty podzim

Jedním z výrazných prvků nastávající sezony jsou bezpochyby zesílené podešve obuvi. Toužíte být o pár centimetrů vyšší? V tom případě je tento trend stvořen přímo pro vás. Nechte se unášet na vlně stylové extravagance.

MŮŽE VÁS ZAJÍMAT

Péče o nohy nekončí koupí nové obuvi!
Boty kupujte odpoledne a zkoušejte ve stoje
Kam uložit boty? Do skříně, nebo pod postel?!

Možná si ještě vzpomínáte na „devadesátkovou“ módu vysokých platforem. Silné podešve teď opět zažívají boom.

Vsaďte na pohodlí!

Vsaďte na pohodlí a ozvláštněte podzimní botník atraktivními teniskami na výrazné podešvi. Kromě toho, že vám dodají šmrnc a styl, budete se v nich při chůzi cítit jako v bavlnce.

Bílé tenisky jsou univerzální klasikou, která by neměla chybět v módní výbavě žádné ženy. Zkuste popustit uzdu fantazii a dejte přednost stylovějším modelům na vyšší podešvi s poutavými metalickými prvky.

Jedinečné detaily v podobě štrasových podešví či originálních nápisů vykouzlí i z na pohled obyčejných tenisek módní šperk.

Nasaďte něžné tóny

Jak rozzářit smutně šedé ulice? Módním modelem na zesílené podešvi v jemných něžných tónech.

Teniskami v pastelově růžové, tlumené švestkově fialové nebo světlounce béžové barvě. Zdobení romantickou výšivkou, kamínky či umělou kožešinou rozjasní váš podzimní vzhled.

Trendem i nadále zůstávají podmanivé materiály, například satén a samet, které se vyjímají právě i na podzimní obuvi na silné podešvi. Květinové motivy či detaily v podobě ozdobných perel a stužek místo tkaniček nadchnou všechny módní romantičky.

A který model chytl za srdce vás?

ozt, ŽenyproŽeny.cz
Foto Deichmann a archiv

Přečtěte si také


Diskuse: Nezapomínejte, z botníku už silně pošilhává podzim!

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci