Chystáte se modernizovat koupelnu? Máme tip!

25.10.2017 00:00   |   Bydlení
Uvažujete o modernizaci koupelny nebo stávajícího sprchového koutu? Zbavte se rušivého elementu - odtoku vody v podlaze a přemístěte ho do stěny.

koupelna

Sprchové kouty s vaničkami připomínajícími dětská pískoviště už dnes rozhodně nejsou „IN“. Při modernizaci koupelny dnes většina z nás vybírá takový sprchový kout, jehož dno může rovnou tvořit dlažba podlahy.

Výhodou je především docílení optické jednotnosti koupelny a pohodlnější přístup do sprchy. Ale i takto moderní kout můžete povýšit na vysoce designovou záležitost vašeho obydlí.

MŮŽE VÁS ZAJÍMAT

Jaký nábytek do koupelny? Dřevěný
Dobře se vyspat. To je přece něco!
Oáza květin? Víme, jak ji vykouzlit

Decentní design

Zabudování prvku pro odtok vody ve stěně sprchového koutu představuje vynikající kombinaci inovace, estetického vzhledu, funkčnosti a hygieny. Touto převratnou novinkou vnáší firma Geberit do moderní koupelny jasný a čistý design.

Viditelné krycí desky odtoku vody jsou k dispozici ve čtyřech decentních provedeních, které harmonicky zapadnou do každé koupelny. Vybrat si můžete mezi odstíny kartáčová nerezová ocel, pochromovaná lesklá, alpská bílá nebo na přání v barvě vašich obkladů.

sporák ElektroluxMŮŽE VÁS ZAJÍMAT

Jak bude vypadat sporák budoucnosti?
Domácí spotřebiče internetových lidí
VIDEO – ubrus nemusít hned prát... protože:
skvrny se změní na vzorek

Snadná údržba

Svou roli hraje také hygienické hledisko. Zatímco u běžných odtoků pevně zabudovaných v podlaze hospodyňky většinou zápasí s jejich důkladným čištěním, v horším případě ucpáním, v případě odtoku ve stěně je údržba hračkou.

Za odtokovou krytkou je totiž skryté sítko zachycující vlasy, které lze snadno vyjmout a vyčistit.

Takto můžeme pravidelně a velice snadno předcházet nebezpečí ucpání odtoku. Je možné dokonce vyndat i vnitřní těleso sifonu a dostat se tak přímo až do odpadního systému. Jak snadné.

Vysoká funkčnost

Prvek odtoku pro sprchy se dokáže vypořádat i s většími objemy vody a zaručuje díky svému sofistikovanému systému dokonalou těsnost, takže nám nehrozí voda rozlitá po celé koupelně a můžeme si v klidu dopřávat zážitky z každodenní očisty.

Navíc montáž odtoku ve stěně a objem instalačních prací se dá výrazně snížit (v porovnání s klasickým odtokem v podlaze), díky tomu, že je montážní prvek integrovaný do systému Geberit Duofix.

boh, ŽenyproŽeny.cz

Přečtěte si také


Diskuse: Chystáte se modernizovat koupelnu? Máme tip!

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci