HOROSKOP SPECIÁL: Jak to bude v roce 2016 s prací a penězi?

18.12.2015 00:00   |   Ezoterika - ROČNÍ HOROSKOP
O tom, jak to v roce 2016 bude s prací a penězi si podrobně probereme v našem prvním speciálu k Velkému horoskopu portálu ŽenyproŽeny. Co mají jednotlivá znamení zvěrokruhu čekat v práci a jak reagovat, aby se jim zúročila v solidní odměnu?

horoskop

Základní část - Velký horoskop portálu ŽenyproŽeny: Co nás čeká v roce 2016 - najdete ZDE.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Vaše příjmy by měly mít stoupající tendenci vzhledem k tomu, že vás čeká hned zkraje roku pracovní boom. Dokonce se může oživit i vaše spící živnost. Buďte proto všímaví ke všemu, co se kolem vás bude dít, mějte oči otevřené, uši nastražené a ruce připravené chňapnout po každé příležitosti, která vás může posunout dál.

Buďte ale opatrní na to, komu své peníze svěřujete a to i v případě, že máte doporučení od přátel. Vše prověřujte! A že se mohou peníze k vám kutálet, zaručuje řada nových pracovních aktivit, které i přes určité dětské nemoci začnou vyplácet relativně brzy.

Druhá polovina roku už tak štědrá nebude, ale to neznamená, že byste měli složit ruce do klína. Celým rokem vás provází schopnost dívat se na zaběhnuté činnosti novým a očima. Budete proto vidět, kde se dá, co zlepšit, změnit, napravit a předělat. Za to také budete vzápětí dobře odměněni.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Máte před sebou tvořivé období, které se může odrazit na řadě změn ve vašem pojetí práce. Už nechcete jen mzdu, ale chcete také něco budovat!

V práci by se vám mělo dařit navzdory dusné atmosféře, kterou kolem sebe šíříte vy sami. Budete konfrontačně naladěni a občas trpět pocitem, že vás druzí chtějí připravit o to, co vám po právu patří.

Někteří díky tomu několikrát změní pracovní kolektiv a někteří to zase dotáhnou až k vyhroceným sporům. Díky těmto zkušenostem se rozhodnete založit si vlastní podnikání, či půjdete do rizika změn, což je pro vás dost netypické. Přesto se ukáže, že to byla dobrá volba.

Na své peníze buďte opatrní. Byť se vyskytne řada situací, jak dobře investovat, koupit nemovitost či pozemek, nebo vložit peníze do starožitností, vždy jednejte opatrně, s rozvahou a po poradě s odborníky, ne s přáteli! Peníze také nikomu nepůjčujte.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

O co méně budete mít klidu ve vztazích, o to víc se vám bude dařit v práci. První polovina roku slibuje prostor na dlouhodobé plány a důležitá rozhodnutí, jen nesnižujte své pracovní tempo. Ta druhá už bude zrychlenější.

Každopádně se ale můžete těšit na nové pracovní příležitosti a nové formy spolupráce. Zejména ti, kteří pracují na veřejných místech a jsou vidět, budou moci rozvinout svůj potenciál a sklízet úspěchy.

Velký boom pro vás nastane v červnu. Bez obav se vrhněte do realizace svých plánů! Pozor si dejte jen na jediné, zbrklost a povrchnost nevytvoří dobré základy žádného díla. Jestliže dostanete nabídky z ciziny, či se otevře možnost za prací cestovat, nezavrhněte ji, bude se vám totiž nakonec líbit!

Se svými financemi zacházejte opatrně, zejména na jaře spíš škudlete. Za to dobře investované peníze se letos pěkně pomnoží. Podzim zastihne vaše konto už zase v dobré kondici.

100 KŘESTNÍCH JMEN

Vybíráte jméno pro miminko?
Nebo se jen chcete dozvědět,
jestli vám vaše jméno pomáhá
či naopak něčím škodí?

ČTĚTE NÁŠ SERIÁL

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Na cokoli sáhnete, to by mělo být poznamenáno vaším originálním podpisem. Budete nadmíru tvořiví a byl by hřích to nepromítnout do svého pracovního úsilí. Zejména se vám bude dařit při komunikaci s druhými, máte-li nutkavou touhu psát třeba jen deník, konečně začněte. Dejte prostor i vzdělávání.

Vaše strategie obklopovat se schopnými lidmi, od kterých se můžete mnohé přiučit, se ukáže jako velmi vhodná pro vaši budoucnost. Díky prohloubení poznatků si budete umět poradit při reorganizování práce.

Narazíte totiž na určité limity své i svého okolí a pochopíte, že co si nezařídíte, to nebudete mít. A také čím dřív si uvědomíte, že nemá cenu se hádat s kolegy a už vůbec ne se šéfem, tím dřív zamezíte své profesní krizi.

Peníze k vám budou proudit, ale nebude to zatím na nějaké závratné výdaje. Budete-li si chtít koupit něco opravdu velkého, raději si počkejte do doby, kdy bude vaše konto dlouhodobě stabilní.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Pracovní oblast vám letos přinese řadu výzev a perných okamžiků. Nehazardujte s postavením, kterého jste dosáhli, a važte si jistot. Přijde zkouška vaší bdělosti a budete muset dokázat, že jste tím pravým člověkem na svém místě.

Zprvu vás to bude stát nervy a i vaše jinak pevné sebevědomí projde zatěžkávací zkouškou. Neuškodí, když si vylepšíte svou reklamu. Máte šanci vyjít ze všeho s vítěznými vavříny a nakonec svou kariéru posunout zase o kus dál.

Chcete-li přesto opustit své dosavadní místo, raději vše načasujte na první či poslední čtvrť roku. Naopak léto vás zastihne v plném pracovním nasazení, při kterém si dejte pozor na profesní chyby, které by vás mohli přijít draho.

Zbytečně neriskujte, byť k tomu budete mít sklony. Raději pravidelně spořte. I když se mohou peníze zaslouženě začít hrnout, nenechte se zviklat k ukvapeným investicím, a když tak jen po poradě s odborníkem.

kopretinaKVĚTINOVÝ
HOROSKOP

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Zažijete nezvyklý pocit. Za málo práce budete získávat hodně muziky. Nenechte se tím vykolejit. Ve skutečnosti se vám jenom vrací to, co jste si doposud tvrdě odpracovali, jenže si toho nikdo moc nevšímal.

Ale tento rok budou vaše nápady přijímány s nadšením a ostatní budou ochotni platit i za takové, které považujete za průměrné. Nedejte to na sobě znát, nic neříkejte a užívejte si všech bonusů, které se s tímto úspěchem budou pojit. Dosáhnete tak na vyšší finanční třídu, vysloužíte si třeba firemní auto, či podíl ve firmě.

Při jakékoli příležitosti se nenechte zatlačit do kouta a nenechte si vyfouknout svůj úspěch. Odhoďte falešnou skromnost a staňte se pány situace. Míříte-li do zcela jiného zaměstnání mimo svůj dosavadní obor, budete si muset počkat až na závěr roku.

V rámci svého oboru jsou změny nejlepší v první třetině roku. Chcete-li podnikat, tento rok je vám příznivě nakloněn, stejně tak i co se týká různých investic. Vždy však dejte na svou hlavu, nenechte si nic našeptat.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

V první polovině roku nečekejte žádnou velkou hitparádu. Sice zkraje roku můžete dostat přidáno, ale jaro vás usadí do finanční reality, která vás nenechá až tak v klidu.

Zato od září si můžete plánovat pomalu ale jistě větší rozlet jak v oblasti financí, investování, půjček, tak i v oblasti pracovní. Znova zdůrazňuji pomalu, jelikož žádné velké výstřely si letos nedovolte.

V práci se zaměřte především na zkvalitňování vztahů, nenechte se strhnout do pomluv a konfliktů, stůjte raději stranou. Jste-li vy sami strůjci, rychle změňte svou taktiku! Nikoho nehodnoťte, ve své píli nepolevujte a buďte pečliví!

Ukažte, že jste originální, máte invenci a jste nezastupitelní. Jen toto můžete v blízké budoucnosti dobře zúročit. Připravte se na častá jednání s úřady, kde se naučte klidu a asertivnímu jednání.

Jestliže jen trochu můžete, studujte a zvyšujte si kvalifikaci. Nebraňte se ani pracovním cestám a rozšiřování svých pracovních kontaktů.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

První polovina roku se ponese ve znamení vaší zvýšené pracovní aktivity. Budete mít tendenci řešit deset věcí najednou. Sílu na to budete sice mít, ale pozornost už ne.

Preventivně si hlídejte, kolik toho stíháte, dobře si práci plánujte, plán striktně dodržujte a určete si priority. Jinak někdo s gustem využije vaše selhání. Zvykněte si na to, že se prostě budete letos muset v mnohém ještě přizpůsobovat.

Nicméně se těšte, že i váš čas přijde. Projeví se, že jste profík, a vy nakonec ponesete vavříny za svou kvalitu a tvořivý přístup. Letos sice nebudete muset počítat každou korunu, ale určitá vydání nad plán mít budete. Raději si zrevidujte včas stav svého konta, překontrolujte všechny platby a zvažte, jestli jsou všechny nutné.

Nepodlehněte klamné představě rychlých peněz a ty, které přijdou navíc, dobře uložte. Zelenou by mělo dostat vzdělávání, kterým se můžete kariérně posunout dál.

TAJEMSTVÍ KAMENŮ

Pro zdraví i peníze
Moc křišťálu
Jak a čím působí
Suiseki – střežený poklad
Posvátné megality
Jak působí na čakry

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Prací budete doslova zavaleni. Ale ne vždy se vám do ní bude chtít vstávat. Potíže se vám mohou zdát nepřekonatelné. Navíc stereotyp pro vás bude k uzoufání. Můžete zatoužit po zásadní změně.

Jenže! Nemusíte cítit dost sil udělat první zásadní krok. Pro začátek zkuste sami vnášet do své práce inovativní prvky. Zjistíte, že i malá změna je pro vás osvěžením. Teprve potom se porozhlížejte po novém zaměstnání, ale zásadní změnu nechte spíš na poslední třetinu roku.

Hlavní zásadou je neodcházet od rozdělané práce, byť by byla sebeobtížnější. Každá překážka je pro vás tím, co vás v důsledku posílí! Přehodnoťte také potřebu dalšího vzdělávání, učte se všemu novému a hned to zakomponujte do své práce.

Zásadní také pro vás budou vztahy na pracovišti. Měli byste víc ocenit pomoc spolupracovníků či loajalitu podřízených. Bez nich byste totiž nebyli tam, kde jste!

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Ne vždy si budete jistí, že to, co děláte, je dobře a že to umíte. Pochybnosti jsou ale tím nejlepším, co vás může v tomto roce potkat. Budete muset unést velkou zodpovědnost a navíc se často nebudete mít o koho opřít.

Doma vás sice podpoří, ale vy raději důsledně oddělujte práci od rodiny. Není divu, že vás to zprvu znejistí ve vašem rutinním přístupu, ale vzápětí vám to usnadní vidět realitu takovou, jaká je, a navíc ozdravit kolegiální vztahy. Díky tomu všemu získáte nový přístup ke své práci a také nápady začnou jen pršet.

Začněte dobře svou práci plánovat a začleňujte do ní svůj nový tvořivý přístup. Bude pro vás dobré, když nebudete příliš otálet s realizací svých plánů, jinak se může stát, že vyšumí a zůstane jen u slov.

Odhoďte svou přebujelou zodpovědnost a uvážlivost. Úspěch a odměna na sebe nenechají dlouho čekat. Při investování peněz se raďte se svou hlavou a nenechte se uvrtat do nějaké hurá akce!

keltský horoskop

KELTSKÝ
HOROSKOP

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Celým rokem se potáhne téma financí. Budete mít možnost splatit svoje staré dluhy anebo dostat peníze, které jste půjčili, zpět. Zkontrolujte si, jestli máte všechny účty v pořádku.

Zejména v první polovině roku si dejte pozor, za co utrácíte. Snadno se vám totiž peníze rozkutálí. Proto spíš šetřete a rozhodně nikomu nepůjčujte!

Létem nastane zlom a vám konečně začne výše vašeho konta stoupat. Budete si moct splnit nejeden dlouho odkládaný sen a zainvestovat třeba do koupě nemovitosti a tím si zkvalitnit bydlení. Všechny investice ale dělejte opatrně, po zralé úvaze a po domluvě s rodinou.

Neskočte nikomu na žádné skvělé a neopakující se nabídky. Letos jste ohroženi zloději všeho druhu.

Co se vám dobře zúročí, je investice do vzdělání. Může vás to posunout kupředu a to je přesně to, co letos potřebujete. Všem ukažte, jak jste šikovní a budete oceněni. Buďte dostatečně bdělí, ať vám neutečou důležité informace!

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Zase byste se měli někam posunout. Jestliže jste vše dosud vnímali jako stagnaci, zamyslete se, jak jste na tom s vaší pílí, cílevědomostí a kuráží. Tam je totiž zakopaný pes. Jenže takto už to dál nepůjde. Pracovně si totiž můžete polepšit už jen tím, že o sobě dáte víc vědět.

Nevyvolávejte konflikty, spíš jasně říkejte, co potřebujete. Možná toto je i řešení pro chvíle, kdy budete chtít dát výpověď. Jestliže podnikáte, zejména v oblasti služeb, kultuře či zdravotnictví, zamněte si ruce, bude se vám obzvlášť dařit.

Ostatně druhá polovina roku dopřeje úspěch všem. Vaši nadřízení totiž pochopí, co ve vás dřímá a dostanete mnohem náročnější úkoly. Vylepšujte si své jazykové znalosti i komunikační dovednosti, věřte svému důvtipu a intuici.

Je potřeba, abyste si udělali pořádek ve svých účtech, vyřídili s bankami všechny pohledávky a měli čistý stůl. Kontrola všeho, co podepisujete, by měla být letos samozřejmostí.

Jana Tamchynová

• • •

V dalších dvou SPECIÁLECH si přiblížíme, jak si budou lidé, narození v jednotlivých obdobích, užívat či soužit se s láskou a co mohou očekávat od svého zdraví.


Diskuse: HOROSKOP SPECIÁL: Jak to bude v roce 2016 s prací a penězi?

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci