Jak propojit energii jména a datum narození

23.9.2015 00:00   |   Ezoterika - NUMEROLOGIE
V dalším pokračování Školy numerologie rozkrýváme postupně energie, které přináší naše jméno, příjmení, oslovení. Budeme se zabývat tím, jak propojit energii jména a datum narození.

numerologie

Jak postupovat, abychom odhalili energetickou podstatu spojení jména a konkrétního data narození?

K tomu si vypůjčíme ukázkové křestní jméno Marek z předchozího dílu a dnes k němu připojíme datum narození.

Přisoudíme-li tedy našemu Markovi například datum narození 16.6.1996, můžeme si již udělat celkový obraz, zda mu toto jméno bude „sedět“ a bude-li pro něho přínosem či naopak komplikací.

Nejprve sečteme datum narození stejným způsobem jako jsme to udělali s křestním jménem (zde nemusíme řešit převod písmen), tj. lineárním sčítáním po sobě jdoucích čísel tak dlouho, dokud nedostaneme jednociferné číslo:

1+6+6+1+9+9+6=38, 3+8=11

(11) je mistrovské číslo, proto ho nesčítáme, ale označíme takto: (2/11).

Výsledné číslo (11) je takzvaným životním číslem (číslo osudu, životní cesta). Je důležité stejně jako mezisoučet, z něhož vzniklo, tedy: (38).

Velký význam má den narození – nejsilnější energie, která námi rezonuje neustále. Sečteme čísla dne narození na jednociferné číslo (ti, kdo se narodili ve dnech s jednoduchým číslem, to mají snazší): 1+6=7 a toto jednociferné číslo si označíme podtržením jako číslo nejdůležitější, tedy: 7.

kopretinaKVĚTINOVÝ
HOROSKOP

Posledním součtem, na něž nesmíme zapomenout, je číslo duše, které získáme součtem roku narození: 1+9+9+6=25, 2+5=7 a označíme ho podobně jako mezisoučet a životní číslo tím, že ho uzavřeme do závorky, tedy: (7).

Takto jsme čísla data narození, které je zapsané v rodném listu, odlišili od čísel, jež jsou v datu narození skryta a vznikla sčítáním.

Tím, že dáme do závorky doplňková čísla ze součtů, je odlišíme od čísel základních. Doplňková čísla nejsou na první pohled vidět, ale hrají často při výkladu důležitější roli než čísla základní.

Nyní tedy lze čísla zapsat do numerologické mřížky (o zapisování číslic do numerologické mřížky si můžete přečíst tady a potom také zde):

 (3)    66     99 
(2/11)     (8) 
11  7 (7)

Připomeneme si mřížku jména Marek (známe ji už z předchozího dílu):

 (3)       9  
 2    5    
4 (4)  

A následně obě mřížky propojíme:

(3) (3) 

  66  

 999  

2
(2/11)

  5  

(8)  
111   4 (4

7 (7)

Vznikla sice dost vyplněná mřížka, ale jasně ukazující, kolik kde je energií. Je třeba si uvědomit, že když se spojuje mřížka jména a mřížka data narození, tak často dojde k výskytu vícečetných čísel.

Prolínání vrstev

Jelikož spojujeme dvě mřížky, nejde to brát jen jako čistou sumarizaci energií. Spíš se na propojené mřížky dívejme jako na dvě vrstvy, které se prolínají. Vícečetnost zde nezačíná u počtu dvou čísel v jednom políčku.

100 KŘESTNÍCH JMEN

Vybíráte jméno pro miminko?
Nebo se jen chcete dozvědět,
jestli vám vaše jméno pomáhá
či naopak něčím škodí?

ČTĚTE NÁŠ SERIÁL

V našem ukázkovém případě vznikla tedy mřížka, kde vidíme, jak se prázdná políčka (7, 8) mřížky jména zaplnila a naopak do políčka se dvěma 4 (dané jménem) už žádná nepřibyla.

Znásobila se sice čísla v některých políčkách (například 3, 6, 9), ale ta zase vytvořila souvislou rovinu, která by neměla přinášet až tak velké obtíže, navíc dělá protiváhu propojeným číslům z dolní části mřížky (vznikla zde také rovina 1-4-7). Nezvýšil se počet 5 v centrálním políčku.

Šestky komplikací

Celkově můžeme zhodnotit, že jedinou větší komplikaci mohou dělat vícečetné 6. Ty budou zřejmě ztěžovat Markovu rozhodnost, oslabovat sebejistotu, ale nemusí mít až tak dramatický vliv.

Vícečetné 9 mohou na jednu stranu posilovat intelekt a spolu se šestkami i podporovat paměťové schopnosti, na stranu druhou ale zatíží Markovo rozhodování zbytečným ohledem na detaily a ztíží mu dodat životu pevnější řád, navíc přidají idealismus.

Přesto lze uspokojivě konstatovat, že křestní jméno bylo zvoleno vhodně a tento náš Marek bude moci ze svého jména čerpat takřka samé výhody.

CO PROZRADÍ DATUM NAROZENÍ?

Zjistěte si z data narození povahu člověka,
jeho schopnosti a dovednosti. Odhalíte, jak
je vášnivý a jestli je citlivý. Čísla napoví, zda
je praktický či naopak „věčně létá v oblacích“,
jestli je vytrvalý a trpělivý nebo nedočkavý.

SLEDUJTE NAŠI ŠKOLU NUMEROLOGIE

Na závěr je třeba si ujasnit, že není možné najít ideální jméno stejně tak, jako neexistuje ideální datum narození. Lze jen vyvažovat, vylaďovat, optimalizovat.

Často ale stačí jen jedno jediné písmenko, které přinese zlepšení.

Jana Tamchynová

Přečtěte si také

Diskuse: Jak propojit energii jména a datum narození

RE:

20.10.2015   |   11:08   |   od: Jana Tamchynová
Milá Věro, máte pravdu, že jedna šestka chybí. Ale to je naprosto účelové.
Šestku, která uvozuje měsíc narození, nevpisuji do numerologické mřížky záměrně. Jsem zastáncem toho, že se jedná o astrologický aspekt ukazující – v popisovaném případě – na povahu Blížence a toto podkresluje všechna čísla data narození (například: jiná bude 16, půjde-li o Blížence, avšak jiná bude 16, půjde-li o Pannu či Střelce).
U interpretace beru v úvahu, že číslo vyjadřující zvěrokruh má komplexnější hodnotu a nelze ho omezit na pouhou cifru v jednom políčku numerologické mřížky. Celá mřížka je například v tomto konkrétním případě blíženecká…
Díky za podnětnou reakci. Jelikož jste mi vnukla myšlenku, že jsem o vpisování čísel do numerologické mřížky v celé šíři uceleně nepsala a jestli, pak to zapadlo v množství dalších informací – takže, budu to muset napravit :)
S přáním pěkného dne.
Jana Tamchynová

Dotaz k numerologické mřížce

16.10.2015   |   12:55   |   od: Věra
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli jste v článku nezapomněla do numerologické mřížky zapsat ještě jednu 6. V článku uvádíte den narození 16.6.1996. Ale v mřížce máte pouze dvě 6. Pokud výklad chápu správně, měly by být tři 6.
Děkuji za odpověď.
Zobrazeny poslední 2 příspěvky, celkový počet 2 příspěvky.
poslední příspěvek: 20. 10. 2015 11:08
ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci