Bitvu o Zemi na vodě vyhraje i Rihanna

15.4.2012 00:00   |   TV a FILM
VIDEO – Kolik zásadních bitev o Zemi již bylo svedeno a pořád to není dost. Tu další si ve filmu Bitevní loď spolu s dalšími střihne i popová hvězda, zpěvačka Rihanna v roli neohrožené dělostřelkyně.

rihanna, film Bitevní lod

Hopper (Taylor Kitsch) nikdy nechtěl sloužit u válečného námořnictva jako jeho starší bratr. Kvůli velkému průšvihu ale musel. Nechtělo se mu ani požádat o ruku své přítelkyně (Brooklyn Decker) jejího otce (Liam Neeson), shodou nešťastných náhod svého nejvyššího velitele. Bude muset. Nikdy také nechtěl bojovat proti mimozemské invazi. I k tomu ho okolnosti donutí. Pokud ne, všichni končíme...

Video
Trailer k filmu Bitevní loď

Peter Berg, režisér akční komedie Hancock a thrilleru Království, na Zemi přivedl další nepřátelsky naladěné mimozemšťany. S nimi si to na férovku rozdají stateční námořníci, v jejichž řadách najdete i sličnou dělostřelkyni Raikesovou, v „civilu“ hvězdnou zpěvačku Rihannu.

Všichni se stali oběťmi ambiciózního vědeckého experimentu, jehož cílem bylo nalezení inteligentního života kdekoli ve vesmíru.

Akční podívaná

Vysílaný signál skutečně na jedné planetě zachytili a vyslali několik průzkumných lodí, které měly zjistit, odkud se to ozývá a jak to tam vypadá.

Mimozemšťané přistáli na moři poblíž Havajských ostrovů, uprostřed probíhajícího mezinárodního námořního cvičení, které si interpretovali po svém a začali se bránit. Kolem své flotily a na části pobřeží utvořili neprodyšný ochranný štít, pod kterým s nimi uvízlo i několik bitevníků (včetně toho, na kterém slouží Hopper) a také Hopperova přítelkyně, která byla zrovna na treku po havajských kopcích, poblíž vysílače výše uvedeného signálu.

Hopper má tedy pořádný důvod pustit se do boje. Přestřelka do posledního náboje mezi „našimi“ a mimozemskými bitevníky bude mít stejné grády jako pošťuchování Autobotů a Decepticonů v Transformers.

I proto, že jako producent je pod Bitevní lodí podepsána herní společnost Hasbro, z jejíž dílny velmi úspěšní roboti vzešli. Režisér Peter Berg slibuje, že i Bitevní loď bude velkolepá akční podívaná plná úžasných trikových scén, ale také humoru, v čemž hrají prim Taylor Kitsch a Rihanna, kteří rozhodně nepředstavují normální disciplinované námořníky.

MŮŽE VÁS ZAJÍMAT

Clooney, Damon a Craig u výslechu
Hugo – Martin Scorsese uchvacuje
George Clooney s dětmi na Havaji nemá havaj

Herectví mě baví

„I když to byla moje první role, neměla jsem s tím problém, protože i já jsem docela rebelka. Ale tak velká jako je Raikesová snad přece jen ne,“ říká Rihanna.

Po záplavě cen a vyprodaných koncertech je akční film přece jenom něco jiného. Jak se to liší od natáčení klipů? “V klipech jsem Rihanna, a to je docela snadné. Ale pro film jsem musela Rihanny zbavit, abych byla Raikesovou,” líčí popstar. “Točit filmy a herectví, to jsem vždycky chtěla zkusit. A fakt to byl úžasný zážitek!

Admirála Shanea se zahrál zkušený filmový matador Liam Neeson Přesto jej hned první natáčecí den trochu zaskočil. “To jsme na palubě bitevní lodi Missouri natáčeli závěrečnou scénu celého filmu – oblékli mě do admirálské uniformy a nechali mluvit k 500 nastoupeným kadetům, mimochodem skutečným námořním kadetům…”

S Rihannou nemá ve filmu společný úsek, ale její postava mu samozřejmě nemohla ujít. “Má talent, bezesporu. Měla by se herectví věnovat, byla skutečně dobrá herečka,” vysekl zpěvačce poklonu.

Americký film Bitevní loď vyjde koncem srpna také na DVD a na Blu-ray.

boh, ŽenyproŽeny.cz
Foto: Bontonfilm

Přečtěte si také

Diskuse: Bitvu o Zemi na vodě vyhraje i Rihanna

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci