Aňa Geislerová a Tatiana Vilhelmová zvou na bazar

25.10.2011 00:00   |   Společnost
S pozvánkou na tradiční Vánoční bazar si pospíšily herečky Aňa Geislerová a Tatiana Vilhelmová. Všichni jsou u nich vítáni za dva měsíce – třetí prosincový víkend.

vánoční bazar

Do charitativního Vánočního bazaru můžete věnovat dárky, které podle vašeho uvážení udělají někomu jinému radost. Ať to bude keramika, knihy, bižuterie, oblečení, umělecká díla či třeba elektronika.

Přijďte s dárky v pátek 16. prosince od 10 do 20 hodin do Divadla Disk v Karlově ulici č. 26 na Starém Městě v Praze 1.

Výtěžek Vánočního bazaru půjde na dobročinné účely prostřednictvím Nadace Terezy Maxové dětem a projektu Fóra dárců České republiky – DarujSpravne.cz. Peníze, získané v charitativním bazaru, jsou každoročně rozděleny do tří částí. Jedna část, určená Nadaci Terezy Maxové dětem, směřuje na financování projektů pro děti.

Příjemci dalších dvou třetin výtěžku jsou vybíráni během roku. Letos organizátoři poprvé spolupracují například s Českou asociací fotbalových hráčů, která podporuje dětské fotbalisty ze znevýhodněného prostředí.


Aňa Geislerová s Tatianou Vilhelmovou a režisér Peter Serge Butko (vpravo) zvou na Vánoční bazar do pražského Divadla Disk.

V sobotu 17. prosince a v neděli 18. prosince bude vždy od 10 do 20 hodin Vánoční bazar otevřen všem, kteří zatouží po zajímavém vánočním dárku nebo chtějí prožít příjemné chvíle v předvánočním čase.

Atmosféru dokreslí vánoční koledy v podání Cimbálové muziky Michala Horsáka. Pro všechny je připraveno i hřejivé občerstvení.

„Pro nejnáročnější návštěvníky bazaru budou k dispozici takzvané tuzexové neboli prémiové sekce, v nichž budou k dostání nejluxusnější dárky a oblečení. Každoročně také připravujeme drobná překvapení – letos to budou například Hovory s Bohem, Polepšovna mazlíčků či koutek pro dospělé,“ zvou herečky Aňa Geislerová s Tatianou Vilhelmovou a režisér Peter Serge Butko.


Snímek z loňského Vánočního bazaru.

„Těšíme se, že od návštěvníků zase získáme spoustu zajímavých věcí. A jsme rádi, že s námi i letos nadále budou spolupracovat dárci z komerční sféry,“ konstatují tři hlavní protagonisté bazaru.

MŮŽE VÁS ZAJÍMAT

Aňa Geislerová připravila vlastní kolekci
Tatiana Vilhelmová si po premiéře Kajínka pobrečela
Letní Teribear od Terezy Maxové

Vánoční bazar bude pak 19. prosince zakončí večírek v pražském Lucerna Music Baru. Od 20 hodin vystoupí řada známých umělců, mezi kterými nebude chybět kapela Mig 21, Dan Bárta, Roman Holý, Petr Čtvrtníček, Tereza Černochová, Matěj Rupert, Vojtěch Dyk v doprovodu B Side Band a další. Večerem budou provázet herečky Aňa Geislerová s Tatianou Vilhelmovou a režisér Peter Serge Butko.

Do charitativního Vánočního bazaru je možné přispívat i přímými finančními dary na konto: 5835748001/5500. Peníze lze věnovat rovněž prostřednictvím dárcovských SMS (DMS zpráv) ve formátu: DMS BAZAREK, odeslaných na číslo 87777.

ztp, ŽenyproŽeny.cz

Přečtěte si také

Diskuse: Aňa Geislerová a Tatiana Vilhelmová zvou na bazar

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci