Největší hit – krajky, šperky a výšivky

9.3.2011 00:00   |   Styl
Rok 2011 klade hlavní důraz na ženskost. Zcela "in" tak jsou podprsenky s push-up efektem a půlové střihy, takzvané bardotky, zvýrazňující ženské vnady.

spodní prádlo

Pokud jde o barvy dominují kromě klasických barev také různé odstíny růžové, jemná lososová, pivoňková, jahodová, fialová, vínová, lila, tyrkysová či pomněnkově modrá.

„Výrobci kladou ještě větší důraz na ženskost střihů, tedy vše, co zdůrazní ženské přednosti a ještě je podpoří. V šatníku by neměly chybět elegantní kousky, nějaké sportovní prádlo a také něco pro běžné nošení,“ připomíná Michal Hubka, marketingový ředitel společnosti Astratex.cz. „Každá žena by také měla v šatníku mít alespoň jedno dráždivé erotické prádlo. V tomto sortimentu nejvíce letí například kombinace korzet, tanga a podvazky, a to v tradiční červené a černé,“ dodal.

Trendem jsou krajky a výšivky

Trendem letoška je stále více zdobených detailů, třeba výšivek, kombinací materiálů nebo ozdob a dále krajek, které budou vyzdvihovat ženskost a smyslnost. Oblíbené jsou převážně materiály v hladkém provedení, hlavně satén a elastický tyl.

Může vás zajímat

Barevné jídlo nám pomůže zhubnout
Chcete zhubnout? Pořádně se nasnídejte
Při dietě smíte pečivo. Ale vybírejte!

Velmi žádané je také mikrovlákno doplněné právě o různé zajímavé detaily. V nabídce známých značek se objeví například ozdobné šperky, mašličky a samozřejmě kombinace s krajkou, které jsou letos největším hitem. Ze střihů kalhotek se znovu vrací do módy bokové kalhotky.

Svou pozici v oblíbenosti si stále udržují tanga. Kalhotky by měly ladit s podprsenkou, ideálně by měly být kupovány v sadě, aby byl efekt spodního prádla úplný.

Hlavně vždy krásná

„Ženy milují pohodlí a přitom chtějí být krásné. To potvrzuje i vzrůstající obliba nočních košilek, pyžam a županů. Sexy na večer, svůdná po ránu, hlavně vždy krásná – toho se držíme a podle toho vybíráme zboží. Mezi nejoblíbenější materiály budou letos i nadále patřit především satén, elastické materiály a samozřejmě bavlna,“ doplnil Michal Hubka.

U sportovního prádla je kladen důraz nejen na jeho funkčnost – mělo by sedět, dobře držet, avšak netlačit –, ale stále častěji se přihlíží k jeho estetické stránce. I v případě ženského sportovního prádla budou letos nejlákavější především zajímavé barvy a rafinovaný střih.

Ideálními sportovními podprsenkami budou bezešvé v různých barvách, nebo hladké styly podprsenek, které dobře sednou.

Velkým hitem letošního roku jsou u sportovních podprsenek prodyšné materiály, které dobře sedí, a zároveň kůže může volně dýchat.

Absolutně mimo

Naopak úplně "out" jsou letos kombinace podprsenky a kalhotek jiné barvy a stylu. Letošní rok ve spodním prádle je ve znamení harmonie – barva a styl podprsenky by měly korespondovat s kalhotkami.

"Absolutně mimo jsou nepadnoucí podprsenky, nebo vůbec nepadnoucí prádlo celkově. Letos se také již nenosí svítivé barvy spodního prádla, přezdobené podprsenky nebo spodní prádlo z umělých neprodyšných materiálů,“ upozorňuje Hubka.

zto, ŽenyproŽeny.cz
Foto: Astratex.cz

Přečtěte si také


Diskuse: Největší hit – krajky, šperky a výšivky

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci