Náš tip: Schovejte si vůni do skříně!

23.11.2010 00:00   |   Bydlení
Ne vždy je využijeme, ale určitě o nich můžeme vědět: do spektra lifestylových produktů se zařadily vonné papíry. Ze šatních skříní i šuplíků se najednou line vůně rozkvetlé louky, růží, levandule či kosatců...

kosatce

Britská značka Crabtree & Evelyn kromě přírodní kosmetiky a gurmánských dobrot prémiové kvality nabízí i v Česku ojedinělou specialitu pro skříně, prádelníky nebo pro šuplíky s drobnostmi. Punc elegance získají vložením nádherně vzorovaných a jemně voňavých papírů.

Díky delikátnímu buketu inspirovanému letní loukou, divokými květy, levandulí nebo růžovou vodou, dodají svěží závan vašemu oblečení či ložnímu prádlu.

Vybírat můžete z pěti vůní, které jsou každá součástí jedné vonné řady. Balení se šesti kusy vyjde na pět set devadesát korun. Jednotlivé archy je samozřejmě možné stříhat a uzpůsobit jejich velikost menším rozměrům, jako jsou drobné šuplíky nebo cestovní kufříky.

MŮŽE VÁS ZAJÍMAT

Podléhají módě také Vánoce?
Drumben a posezení na knihách
Co chybí sprchovému koutu?

Iris

Přináší exkluzivní vůní kosatců. Základem je výtažek z kořene kosatců zvaný orris, který byl používán již v antických dobách. Vůně je doplněna o extrakt ze vzácného santalového dřeva a smyslné pačuli, s náznakem svěžího vetiveru, používaného do nejluxusnějších parfémů.

Lavender

Zanechávají na prádle čisté a svěží aroma levandule, mimořádně dlouhotrvající vůně. Levandule je také generacemi prověřeným prostředkem proti molům.

Rosewater

Růžová voda je již tradičně považována za vrchol dobrého vkusu na vůně. Má také výrazné antibakteriální účinky a necháte-li si ve skříni provonět ložní prádlo, poznáte blahodárné účinky růžové esence proti nespavosti a bolestem hlavy.

Nantucket Briar

Vůně těchto papírů je směsí esencí z planých růží, bergamotu, čerstvé zeleně a vanilky.

Summer Hill

Okouzlující a svěží buket, složený z aromat letních trav, lučních květin a ovocných sadů. Vnese letní náladu do vaší skříně v kterémkoliv ročním období.

otz, ŽenyproŽeny.cz

Přečtěte si také


Diskuse: Náš tip: Schovejte si vůni do skříně!

Milá Eliško,

19.3.2011   |   18:16   |   od: redakce
do Prahy nemusíte. Právě nyní otevřela britská značka Crabtree & Evelyn svůj e-shop, aby vyšla vstříc rovněž mimopražským klientům.
Přejeme hezký den a krásné jaro!

4EK

1.12.2010   |   13:11   |   od: saaabinkaa
dobrej fórek=))))))....omg...víte,že papíry maj v praze.....co se v tý praze zeptat v tom c&e rovnou,né??

Vonné papíry

30.11.2010   |   22:10   |   od: Eliška
Dobrý den, chtěla bych si tyto papíry pořídit, ale do Prahy se mi pro ně jet nechce, dají se objednat poštou? Když jo, tak na jaké adrese? Nikde to nemůžu najít.. Děkuji
Zobrazeny poslední 3 příspěvky, celkový počet 3 příspěvky.
poslední příspěvek: 19. 3. 2011 18:16
ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci