Tak neváhej a toč! Každé úterý na ČT

18.9.2010 00:00   |   TV a FILM
Domácí videa a Eduard Hrubeš – pamatujete? Jistě, pořad Tak neváhej a toč! s více jak desetiletou tradicí si u nás získal miliony příznivců.

Tak neváhej a toč!

Také ČT v devadesátých letech po vzoru prakticky všech televizních společností spustila zábavný pořad, jehož těžištěm jsou amatérská videa a filmy.

Po dvouleté pauze se na obrazovky České televize zábavný pořad Tak neváhej a toč! vrací. A s ním i „jeho“ moderátor a spoluautor Eduard Hrubeš, posílený o Veroniku Žilkovou.

Půlhodinka smíchu

Obnovený pořad uvidí diváci poprvé 21.září od 20:50 a poté každé úterý až do poloviny prosince.

Eduard spolu s Veronikou znovu nabídnou ty nejvtipnější a nejkurióznější záběry, natočené amatérskými kameramany. Autory scénáře jsou Jaromír Vrlík a Veronika Žilková, režisérem pořadu je Martin Rek.

Může vás zajímat

Kajínek se vrací – ve filmu i v realitě
Nova na podzim: ZAPA a fůra novinek
Postradatelní Stallone, Willis a také Schwarzenegger

"Vrátíme se ke klipům ponejvíce českých amatérských filmařů a k záběrům, vyvolávajícím salvy smíchu nad něčí nešikovností nebo nad překvapivými účinky zákona schválnosti," uvedla mluvčí ostravského studia ČT Jolanda Pilařová.

Nebude chybět ani soutěž. Diváci budou pomocí esemesek tipovat, jak některá z natočených situací dopadne. Výsledek se pak dozvědí na úplném závěru.

V takřka třicetiminutovém pořadu, který připravuje ostravské studio České televize, by měli zároveň vystoupit i populární hosté. To, ostatně, již diváci znají z dřívějších sobotních Speciálů.

irt, ŽenyproŽeny.cz

Přečtěte si také

Diskuse: Tak neváhej a toč! Každé úterý na ČT

tak neváhej a toč

3.11.2010   |   15:00   |   od: Lenka
Dobrý den, chci se zúčastnit natáčení pořadu. Prosím o kontakt, kde se přihlásit. Je mi 36 let. Děkuji.
Zobrazen poslední příspěvek, celkový počet 1 příspěvek.
poslední příspěvek: 3. 11. 2010 15:00
ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci