Angelina Jolie má hrát Marylin Monroe, ale neví o tom

19.8.2010 01:30   |   Společnost
VIDEO – Angelina Jolie by si měla zahrát roli hollywoodské bohyně Marilyn Monroe. Novinářům ovšem tvrdí, že o připravovaném velkofilmu vůbec nic neví.

Angelina Marylin

Okouzlující Angelina (na titulním snímku vlevo) by měla Marilyn Monroe (†36) ztvárnit v chystaném filmu podle předlohy Andrewa O'Hagana. Sama však říká, že o tom nemá tušení a ani si není jistá, že by pro tuto roli byla ta pravá.

Je to fáma, říká zatím

„To je nová fáma. Ještě jsem o tom nic neslyšela. Nevím, jestli bych byla pro tu roli ta nejlepší," uvedla Angelina (35) v rozhovoru pro magazín Bang Showbiz.

ANGELINA JOLIE

Tajemství hvězd – Hubneme s celebritami
Brad Pitt a Angelina Jolie. Svatba kvůli dětem
Novou Kleopatrou bude Angelina Jolie
Angelina Jolie je nejkrásnější ženou světa

Autor předlohy Andrew O'Hagan potvrdil, že by si pětatřicetiletá Jolie měla ve filmu zahrát po boku další hollywoodské ikony George Clooneyho (49), který má ztvárnit roli Franka Sinatry.

Nicméně Angelina tvrdí, že si nejdříve potřebuje osobně o všem promluvit přímo s Georgem, který je zároveň blízkým přítelem jejího partnera Brada Pitta (46).

„Já nevím. Ačkoli, ještě jsem si o tom s Georgem nepromluvila," řekla herečka se smíchem.

Šílené, ale stálo to za to

O svých nejnovějších rolích hovořila Angelina Jolie na premiéře filmu Salt v Empire Cinema na londýnském Leicester Square. V tomto snímku, který měl uplynulý týden premiéru i v našich kinech, ztvárnila roli špionky Evelyn Salt.

Video
Trailer nejnovějšího filmu Salt s Angelinou Jolie v hlavní roli špionky Evelyn – v prosinci vyjde tento akčního snímek rovněž na DVD a na Blu-ray.

Hollywoodská hvězda Angelina Jolie, která se svým partnerem Bradem Pittem vychovává šest dětí, začala s natáčením filmu Salt pár týdnů po porodu dvojčat Knoxe a Vivienne. Přesto se ve většině nebezpečných scén nenechala zastupovat a s obdivuhodnou bravurou je zahrála sama.

„Na natáčení filmu Salt vzpomínám jako na něco šíleného. A také to bylo hrozně vyčerpávající. Ale rozhodně to stálo za to," dodala Jolie.

ko, ŽenyproŽeny.cz

Přečtěte si také


Diskuse: Angelina Jolie má hrát Marylin Monroe, ale neví o tom

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci