Hvězdy vědí, kdy si vzít dovolenou

12.6.2010 01:00   |   Ezoterika
Kdo by nechtěl znát recept na to, kam se vydat na ideální dovolenou a v jakém termínu!

africká noc

A jestli je všechno napsané ve hvězdách, tak by nám s takovou dovolenou měl přece umět poradit astrolog. O výklad jsme požádali místa nejpovolanější.

Obrátili jsme se na astroložku Jarmilu Gričovou (na snímku vpravo).

• Tak tedy – jak bude letos vypadat dovolenková sezóna?

Po dlouhých osmi měsících, kdy byl Mars ve Lvu, odkud zejména ohnivým znamením (v menší míře Blížencům a Váhám) dodával energii a chuť do života, se situace změnila.
Dne 7.června se Mars dostal do Panny, kde pobude až do 30.července.

• A pak už to je zřejmě všechno v suchu, že?

Netlačte na mě. Pod jeho vlivem budeme k dovolené přistupovat opatrně. Lámání rekordů, na které jsme se celé jaro těšili, nás nějak neláká. Místo adrenalinových zážitků dáme přednost spíše wellness pobytu se zdravou stravou nebo podobné aktivitě.

CO PROZRADÍ DATUM NAROZENÍ?

Zjistěte si z data narození povahu člověka,
jeho schopnosti a dovednosti. Odhalíte, jak
je vášnivý a jestli je citlivý. Čísla napoví, zda
je praktický či naopak „věčně létá v oblacích“,
jestli je vytrvalý a trpělivý nebo nedočkavý.

SLEDUJTE NAŠI ŠKOLU NUMEROLOGIE

Potíže může přinést Saturn, který se 21.července dostává do Vah, a 26.července vytvoří opozici s Uranem. Je docela možné, že pod tímto planetárním vlivem pochopíme, že nemusíme mít všechno, co chceme, rozhodneme se dovolenou pojednat skromněji a ušetřené peníze dát do rezerv...

• Zvládneme sebe, partnera a menší děti. Ale jak s dětmi dospělejšími?

Jejich rodiče se mohou dostat do situace, kdy je ratolesti postaví před hotovou věc s tím, že se buď stěhují do vlastního, chystají svatbu, čekají potomka nebo dokonce všechno troje dohromady. Může to být sice šok, ale pokud si rodiče uvědomí, že je to pořád lepší, než stav, kdy by se děti stěhovaly pod most, bude hned veseleji.

• Dovolená může být tedy skromnější, děti mohou překvapit, ale je něco, na co bychom si měli dát pozor především?

Podle mého názoru může problémy do dovolenkového života vnést paradoxně Jupiter. Je to planeta velkého štěstí, ovšem když přinese průšvih, je to opravdu megaproblém. Jsem slušně vychovaná a nebudu užívat označení ještě přiléhavějšího.

• Nenapínejte…

Vzhledem k volné kvadratuře s Plutem, kterou tvoří, a vzhledem k tomu, že se 23.července obrací do zpětného chodu, bychom si měli dávat pozor na nejrůznější skvělé obchodní nabídky – od opravdu zlatého prstenu, který nám prodává snědý cizinec na dálničním odpočívadle počínaje, k vile na Mallorce, která je k mání za skvělou cenu, konče.

MŮŽE VÁS ZAJÍMAT

Desatero: Na pláž v plné kráse!
Má být partner u porodu, nebo ne?
Antikoncepce snižuje chuť k milování

A samozřejmě, že bychom měli dodržovat i taková základní pravidla, jako peníze měnit jen a pouze v bankách či ve směnárnách, měli bychom si dávat pozor na zavazadla a ani k cestám na Slovensko bychom se neměli vydávat bez důkladného zdravotního připojištění.

• Nezlobte se, ale ptali jsme se astroložky a ne mluvčí zdravotní pojišťovny… Máte ohledně letošního léta i veskrze pozitivní zprávy?

Ale samozřejmě, že mám! Poslední z pěti opozic mezi Saturnem a Uranem probíhá 26.července. Takže se dá čekat, že krize opravdu skončí, všechno se začne vyvíjet a situace se změní k lepšímu.

• Nebylo by něco konkrétnějšího?

Ti, kteří marně shánějí práci, se konečně dočkají. A ti, jimž šéf s odkazem na krizi nepřidával, se mohou zase těšit na lepší zítřky.

A když se pak na konci července Mars přesune do Vah, všechno se zmírní, začneme si užívat volna, klidu, starat se o své zdraví. Zkrátka, pochopíme, že není zrovna nutné překonávat rekordy, abychom se dobře cítili.

• Dobrá, doporučení je nechat dovolenou spíš na srpen. A co vy? Jste ve shonu či v pohodě?

Do konce května jsem musela nakladatelům odevzdat dva rozsáhlé projekty. Pro Baronet to byly Horoskopy na každý den pro rok 2011 a dále šlo o podklady k Astrologickému kalendáři, který píši pro nakladatelství Vodnář. Čili jsem teď dodělávala resty, ale pomalu se všechno vrací do starých kolejí.

• Držíme palce a děkujeme za rozhovor!

Díky, držím palce i já vám. A kdyby čtenářky potřebovaly něco konkrétního, mohou se na mě obrátit. Všem přeji krásné a ničím nerušené léto.

jik, ŽenyproŽeny.cz

Přečtěte si také


Diskuse: Hvězdy vědí, kdy si vzít dovolenou

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci