Devět pravidel lásky pro ženy

23.4.2010 00:30   |   Styl
Přichází máj, lásky čas. Máme pro vás devatero rad, jak si svoji lásku nejen udržet, ale i kultivovat a užívat.

dvojice

Možná následující rady nejsou všechny, které je k tématu třeba vyslovit. Kolik si jich tedy přidáte, abyste byla šťastná, to záleží už jen na vás.

1. Nezapomeňte na vlastní slabiny

Jste příliš líná, jste hysterická nebo máte nějakou jinou charakterovou vadu? Připomínejte si je. Obzvlášť, když chcete kritizovat svého partnera za nějaké jeho chování.

Většinou pomůže, když poukážete i na svoje chyby – jako, znáš mě, taky nejsem vzor ctností a mám za sebou různá období…. Buďte stejně nesmlouvavá k sobě, jako jste ke svému partnerovi. Stejně tak naslouchejte jeho výčitkám, i když vám připadají naprosto vedle.

2. Nebuďte šmudla

Přitažlivost mezi mužem a ženou není jen ta fyzická. Je také třeba v konverzaci. Ale to všechno nestačí, když o sebe nebudete dbát. Těhotenství, únava, rutina, to všechno je příčinou jisté nedbalosti u žen.

CO BYSTE MĚLI VĚDĚT:

Žena má být krásná, ne krásně nalíčená
Pošlete dál: Nejlepších 50 bouračů tuku
Co dělat, aby nás v létě nezradily nohy?

Nedovolte, aby se z vás po třicítce v manželství stala šmudla. Obzvlášť po dětech. Vyšetřete si chvíli, abyste se mohla udělat krásnou. Těžko můžete vyčítat svému muži, že má břicho, když vás doma najde v děravém triku. Tedy toto pravidlo zní: oblékejte se pro svého muže, jako byste šla na první rande. A totéž chtěte po něm!

3. Dělejte partnerovi komplimenty

Pokaždé, kdy bude ta možnost, řekněte svému partnerovi něco povzbuzujícího. Často zapomínáme, že i muži potřebují pochválit – že ta nová košile jim sluší nebo že se nechali dobře ostříhat.

Je zajímavé, že rodiče často ujišťují děti, jak je mají rádi, ale své partnery velmi málo. Všichni jsme dospělé děti a chceme být ujišťováni o tom, že se svým protějškům líbíme.

dvojice4. Nestavte jej ale na piedestal

Čtvrté pravidlo jakoby popíralo to třetí, ale je určeno těm, které to se zbožňováním svého partnera přehánějí. Nikdo není dokonalý – to je velká pravda a jestli si myslíte o svém muži, že on je ta velká výjimka, pak můžete časem padnout tvrdě na zadek.

Láska je sice slepá, ale neidealizujte si ho! Protože za pár měsíců může přijít studená sprcha. Buď on to zbožnění nevydrží anebo vy prohlédnete. Mimochodem za Supermana je převlečený obyčejný herec Clark Kent.

5. Chraňte si kus svého vesmíru

V páru je důležité mít částečně své soukromí, své koníčky. Nemusíte nutně všechno dělat spolu. Například k mytí auta vás asi váš muž nepustí a vy zatím můžete třeba  zaskočit na kurz keramiky.

Důležité ale je, pořídí-li si váš partner nové auto, absolvovat s ním kolečko kolem domovního bloku a chválit jej, jak dobře koupil. Zkrátka, to co je důležité, s ním sdílejte, ale jinak si v tomto směru dejte jistou volnost.

6. Vyčítejte s humorem

Irituje vás hodně maličkostí na vašem partnerovi. Místo abyste na něj nahrnula své nakumulované emoce, použijte humor. A propos, pro tvou informaci, ponožky se zas ocitly na koberci…

Tak a podobně můžete odlehčit svou výčitku.

7. Muži také milují pozornosti

Ženy mají rády, když je někdo nečekaně obdaruje květinami nebo malým dárkem, ale představte si, že i muži milují pozornosti!

Pozvěte ho do příjemné restaurace, přineste mu novou videohru nebo jiný malý dárek, který víte, že ho potěší.  Potvrdíte tak, že ho milujete.

Měli byste vědět

Ženy, které svým protějškům zazlívají,
že chodí „na jedno“, dělají chybu. Měly
by se spíš sebrat a jít s nimi!

Pivo prospívá i ženám

8. V posteli zapojte fantazii

Pokaždé misonářská poloha? To už je dávno nuda! Překvapte svého partnera novými pozicemi, třeba odkoukanými z Kámasútry nebo inovovanou předehrou.

Konkrétní recept neexistuje, sami víte, co je pro vás oba příjemné.

9. Mluvte o sexu!

Když máte nějaký problém v posteli, je třeba o něm mluvit a nenechávat si nic pro sebe. Je to velmi těžké, ale jedině tak se dozvíte, jaká jsou přání vašeho partnera.

Slova o sexu nejen řeší problémy, ale také mohou mít funkci vzrušení.

zup

Přečtěte si také


Diskuse: Devět pravidel lásky pro ženy

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci