Strýček Kuba a já

18.9.2009 00:00   |   Zvířata - PEJSKŮV BLOG – Ze života štěněte
Westíci, kam se podíváš! Byla to nádhera, taková výstava... Vyšňoření kamarádi a kamarádky si to vykračovali v kruhu a nechali se každým okukovat. Jestli to jednou taky dokážu, tak určitě vyhraju!

Strýček Kuba a já

Jak jistě tušíte, panička mě vzala na výstavu. Byla to jubilejní 60.klubová výstava teriérů v Mladé Boleslavi. Vůbec jsem se nebál, připadal jsem si dospělý. Ale pak mi najednou zatrnulo.

Jsem nadějný!

Jedna z přítomných vystavujících dam si mě začala prohlížet. „Kdo jsou jeho rodiče," ptala se buhvíproč mojí paničky. Co chce? Nabručel jsem se. Až pak mi to došlo! Jsem nadějný!

A musím vám říct, když jsem si tak prohlídnul ostatní westíky, bylo mi to jasné. Budu tvrdým konkurentem! Musím se sice ještě naučit chodit v kruhu, zvedat hlavu a bez mrknutí oka stát i několik minut. No, lehké to nebude... Myslíte, že se to naučím?

Do pusy si sahat nedám!

Na výstavě jsem potkal i svého strýčka Kubu. Tedy on se vlastně jmenuje Scooby Happy Naux a jsou mu tři roky. Prý jsme si podobní. I když on mi připadal takový rozvážný a klidný. Vůbec se nebál a v kruhu poslouchal na slovo.

PEJSKŮV BLOG
další díly:

Jsem Skot a trpím
Byl jsem ztracený!
Jsem vegetarián!
Ňamka z nočníku

Španělský rozhodčí Jesus Pastor prohlídnul strejčkovi zuby, srst i postoj a byl spokojený. To já vám tedy povím: Do pusy si rozhodně sahat nenechám! A taky nevím, jestli vydržím tu náročnou péči před výstavou.

Zdálo se mi, že jsem šampión

Moje chovatelka mě už upravovala a několikrát musela zvýšit hlas, abych poslechl a vydržel. Na výstavě teď česala dokonce tři pejsky a to byla poslušná zvířátka. Jenže já se tak nudil...

Kamarádi, ale řeknu vám, že ten šrumec kolem výstavy nemá chybu. Nakonec mě zcela unavil. A já byl rád, že mi vyhradili volné křeslo, kde jsem v klidu mohl přemýšlet.

Tahle jubilejní výstava mi tedy dala pořádně zabrat. A víte, co se mi zdálo? Že jsem šampión!

Taky máte zkušenosti z výstav?
Napište mi je do
Pejskovy pošty!

mw

Přečtěte si takéTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci