Byl jsem ztracený!

17.7.2009 21:00   |   Zvířata - PEJSKŮV BLOG – Ze života štěněte
Panička mě překvapila – všem dokola vypráví, že jsem byl úplně ztracený! No, věřili byste tomu? Já se ztracený vůbec necítil. A co nových věcí jsem poznal!

Byl jsem ztracený!

Byli jsme na návštěvě u malého Jarouška v domečku. A představte si, že se mi tu nikdo nevěnoval. Klidně mě nechali na zahradě nudě napospas. A taky že jsem se nudit začal. Vždyť tady už všechno znám. Kytičky mě nebaví, sádrový pes je na nic a Jaroušek měl jiné zájmy než si se mnou hrát.

PEJSKŮV BLOG
další díly:

Jsem Skot a trpím
Byl jsem ztracený!
Jsem vegetarián!
Ňamka z nočníku

Hřiště plné novinek

Najednou jsem zjistil, že škvíra pod vrátky je akorát vhodná pro moje tělíčko. Proklouzl jsem lehce, silnice byla volná a tak jsem zamířil na dětské hřiště naproti. To vám bylo novinek – jiné děti, jiní dospělí. Hned jsem si začal hrát s bábovičkami a kupodivu nikdo mi je nebral jako u nás doma.
Moje svoboda netrvala dlouho, paní od holčičky mou přítomnost oznámila paničce a ta si hned pro mě přišla. A vyváděla jako divá. Dostal jsem vynadáno, co se do mě vešlo a také obojek na krk a vodítko. A musel jsem pod stůl.

Dokonce mi panička důrazně oznámila, že už mně nebudou pouštět na volno. No, tak to ne! Přece mně nebudou takhle týrat! Páníček dostal rozkaz, aby přidělal na vrátka zábranu. Kamarádi, je tohle normální?

A co vy?

A povídejte, přehánějte – povedlo se vám taky někdy takhle hezky frnknout? Těším se na vaše příběhy, pište je sem.

mw

Přečtěte si také

 Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci