Pomóóóc, sebrali mi kostičku!

25.6.2009 20:00   |   Zvířata - PEJSKŮV BLOG – Ze života štěněte
Je to potíž, s těmi mými lidmi. Granulí s jehněčím mi dávají míň a míň. Ovšem, když si sám něco ulovím, tak hysterčí a hned mi to seberou!

Pomóóóc, sebrali mi kostičku!

Tak už jsem pěkněj cvalík. Z mé porodní váhy necelé kilo mám už ve třech a půl měsících 3,25 kg! Stále baštím tři až čtyřikrát denně oblíbené kuličky z jehněčího masa s rýži. Ale po zvážení na kuchyňské váze se má panička zamračila. Řekla něco o nenasytníkovi a upravila odměrku s jídlem.

PEJSKŮV BLOG
další díly:

Jsem Skot a trpím
Byl jsem ztracený!
Jsem vegetarián!
Ňamka z nočníku

No to ne, to přece nemyslí vážně, že budu dostávat méně? Jsem přece teriér, ti musí hodně jíst, jsou to lovci! Kdyby mě tak pustili do toho velikého pytle s jídlem, to by byl ráj na zemi. Ale oni ne, ještě mi upraví i „krmnou dávku“, jak se vyjádřila trapička.

Objevil jsem novou dobrotu, kterou mi moje rodina zbaběle zatajila. Kromě nádherně vonící pochoutky z nočníku malého Jarouška, jak jsem o ní psal v Pejskově blogu, teď už vím, jakou delikatesou je kostička z kuřátka! Kdosi ji vyhodil na zahradu a já na ni při večerní procházce narazil.

Kostičku jsem popadl a protože ty své lidi už znám, pelášil jsem s ní, co mi nohy stačily. Panička ale hned za mnou a můj úlovek mi okamžitě sebrala!

Chuť té dobroty ze včerejšího večera jsem si ovšem náhodou moc dobře zapamatoval. Takže jsem se hned ráno rozběhl zase na místo mého večerního nálezu... Co myslíte? Nenechali tam ani ň! Jen ze země se ještě slabě linula ta slastná vůně.

Vy svým pejskům určitě kosti necháváte. Napište mi o tom do mojí pošty.

mw

Přečtěte si takéTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci