Pomozte z domácího vězení!

6.6.2009 12:00   |   Zvířata - PEJSKŮV BLOG – Ze života štěněte
Za tři týdny jsem si v nové rodině docela rychle zvyknul. Všechny je zkouším z lásky – dělám to tak, že usilovně noruji a vůbec rošťačím. Ono se totiž pak hned ukáže, jestli mě mají opravdově rádi!

Pomozte z domácího vězení!
No ano, jsem čistotný a chytrý pejsek, dělám loužičky jen na plínku v předsíni. Ale s bobkem, to je jiná. Tvářím se, že mi to nedochází a že bobek není totéž co loužička. Už jsou, myslím, z mých hovínek v obýváku pod stolem dost zoufalí...
 
Nevím, jestli se už nemám polepšit. Zvlášť proto, že se mnou moji páníčkové měli pěkná vydání.
 
Líbila s mi šňůra od počítače, tak hryz.... a běželi kupovat novou. Prý za 1750 Kč, ale to mě neohromilo. Tak jsem si druhý den vzal do parády takové barevné botičky vnoučka Jarouška... Chutnaly hezky.
 
Jak tvrdí moje panička, mám to v genech. Zřejmě po babičce Elišce, která překousala kabely od počítače mnohokrát a pustilo ji to až ve dvou letech. A prababička Queny překousala šňůru od pračky během praní.

Do ohýnku jsem nesměl

Objevil jsem moc dobrou zábavu na zahrádce. Jsem svým páníčkům neustále v patách a probouzí se ve mě dravé zvíře. Noruji, hrabu, rvu, kousám... suchou větvičku – právě zasazené rajče...

PEJSKŮV BLOG
další díly:

Jsem Skot a trpím
Byl jsem ztracený!
Jsem vegetarián!
Ňamka z nočníku

Ale to vám řeknu, úplně největší zábava teď pro mně byla, když páníčkové ke stromu nasypali posekanou trávu. Zanoroval jsem se tak hluboko, že mi nebyl vidět ani ocásek.
 
To pak všichni volali Dojlíku, Dojlíku. A já nic. Dovedete si představit, jak se radovali, když mě konečně našli?
 

Potom jsem chtěl podniknout skok do sousedovic ohýnku a páníčkové řekli dost! Opatřili si na mě ohrádku, tedy vlastně domácí vězení.

Ohrádku nenávidím a pěkně jsem z ní kňoural i prosil, lezl na ohrádku a dokonce jsem hlasitě vyhrožoval štěkáním. Ale zůstali neoblomní, nikam mně z ní nepustili.

Tak jsem dělal, že spím. Ale já nespím, přemýšlím, jak na domácí vězení vyzrát. Poradíte? Za všechny rady vám děkuji, pište mi do Pejskovy pošty tady.

mw

Přečtěte si takéTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci