Šestka přináší rok touhy po harmonii a důležitých rozhodnutí

24.5.2013 00:00   |   Ezoterika - NUMEROLOGIE
VIDEO – Kdo má stejné osobní roční vibrace, tedy šestku, jako šansoniér Charles Aznavour, herečka Alison Eastwood (na titulním snímku se svým otcem Clintem), nebo modelka Naomi Campbell, čeká ho rok touhy po harmonii, budování vztahů a důležitého rozhodování.

numerologie

Pravidelní čtenáři našeho seriálu již vědí, že jednotlivá čísla v datu narození jsou energiemi, které spolu více či méně souzní a které (zjednodušeně řečeno) vytvářejí jakýsi kód či šifru naší jedinečné energie.

V předchozích dílech jsme se naučili, jak se z této šifry vypočítá naše životní číslo, neboli číslo osudu, životní cesta. Tu máme na celý život, nemění se a předurčuje naše kroky do budoucna.

Jak ale tyto jednotlivé kroky budou vypadat a co je důležité vykonat v každém jednotlivém roce našeho života, to se můžeme dozvědět z výpočtu osobní roční vibrace.

Je nutné si uvědomit, že osobní rok každého z nás začíná a končí narozeninami. Např. člověk narozený v červnu začne svůj osobní rok 2013, když už se půl roku budou otáčet listy z kalendáře roku 2013.

Jakou osobní roční vibrací procházíme?

Postup výpočtu osobní roční vibrace (ORV) je velmi jednoduchý: lineární sčítání čísel v datu, dokud nedostaneme jednociferné číslo. Za příklad si vezměme člověka narozeného 22.5.

Při výpočtu ORV není ale důležité, v kterém roce se dotyčný narodil, ale který rok právě žije. Tzn., že v tomto roce 2013 už měl narozeniny a začala u něho působit vibrace tohoto roku. Jeho novoroční předěl pro něj tedy nastal 22. 5. 2013:

2+2+5+2+0+1+3= 15…1+5= 6

Člověk z našeho příkladu vstupuje svými narozeninami do svého osobního roku 2013, kdy na něj bude působit energie čísla šest, bude ho ovlivňovat až do jeho následujících narozenin 22. 5. 2014.

Video
Charles Aznavour (22. 5.1924 v Paříži), francouzsko-arménský šansoniér, skladatel, pianista a herec. Toi et moi, živě v pařížském Kongresovém paláci v roce 1994.

Co čeká šestkaře

Po roce, který přináší pocit svobody a podporuje rozvoj všeho druhu (ORV 5), přichází rok touhy po harmonii, budování vztahů a důležitého rozhodování.

O roce pod vládou energie čísla 6 se říká, že přináší harmonii, touhu po ní, po vnášení krásy a pohody ba i trochy romantiky do života. Pod vlivem těchto tendencí chce jedinec vylepšovat své bydlení, hledá nový styl oblékání, zajímá se o nové módní trendy a prahne po kulturních a estetických prožitcích.

Ruku v ruce s tím jde i snaha vylepšovat svého partnera a rodinu. V mnohém je to pozitivní, protože se vztahy značně mohou zkvalitnit, zintenzivnit a lze nalézt porozumění i tam, kde to obyčejně drhne.

Má to i svá ale… snadněji zjistíme, že náš partner je nudný a všední, že se nechce měnit k obrazu našemu, že nám nezapadá do právě zachyceného módního trendu. Osloví nás proto lehce nová známost. Pod vlivem jakýchsi růžových brýlí máme pocit, že všichni, co nám lichotí, jsou skvělejší než to, co máme doma.

100 KŘESTNÍCH JMEN

Vybíráte jméno pro miminko?
Nebo se jen chcete dozvědět,
jestli vám vaše jméno pomáhá
či naopak něčím škodí?

ČTĚTE NÁŠ SERIÁL

I rok pokušení

ORV 6 tedy můžeme klidně nazvat i rokem různých pokušení, prověrkou charakteru, rokem nechtěných kompromisů a hlavně těžkých rozhodnutí, která pod vlivem zkomplikovaných a zamotaných osobních vztahů je nutné udělat.

Z výše uvedeného se obecně o ORV 6 dá říct, že je to rok harmonizace, tvůrčí inspirace a všeobecné kultivace vztahů. Člověk se stává vnímavější ke svým pocitům a především si uvědomuje svojí závislost na druhých a druhých na něm.

Podvědomí silně hledá rovnováhu a harmonii, pohodu a krásu ve všem, co se člověka nejvíce dotýká (rodina, láska, společnost). Lidé se v něm lehčeji seznamují. Je to období hodně orientované na rodinu, řešení problémů v ní.

Často se v tomto roce stane, že je nutné postarat se o někoho z rodiny, kdo je v nějaké nouzi, kdo potřebuje radu či podporu a to třeba i finanční. A nemusí jít jen o blízké členy rodiny.

Volání o pomoc a vtažení do problémů přichází i ze strany různých společenství a skupin, ke kterým jedinec patří, tedy od kamarádů a známých, klubů a zájmových skupin apod.


Alison Eastwood (22. 5.1972 v Carmel, Kalifornie), americká herečka a režisérka, modelka a módní návrhářka, dcera Clinta Eastwooda, oscarového režiséra a herce
.

Ošidný klid

Touha po klidu a harmonii v tomto roce je ošidná. Ve snaze vše vidět jen pěkné a ozdobené, klidné a pohodové, se člověk dopouští různých hodnocení a rozhodnutí, která jsou vedená jeho subjektivním viděním toho, co je pro druhé dobré.

Přitom vše může být jen klamná iluze. Lidé v tomto roce jsou náchylní k větší důvěřivosti, nechají se přesvědčit o něčem, čemu by jindy těžko uvěřili. Nebo v dobré víře, že páchají dobro, jdou nekompromisně za svou představou správnosti a boří to, co dosud v jakési rovnovážné harmonii bylo.

Na konci tohoto roku často pak sčítají škody, které po nich zbydou. Nemusí jít jen o zpackané obchody, které byly uzavřeny pod dojmem rychlého zisku.

CO PROZRADÍ DATUM NAROZENÍ?

Zjistěte si z data narození povahu člověka,
jeho schopnosti a dovednosti. Odhalíte, jak
je vášnivý a jestli je citlivý. Čísla napoví, zda
je praktický či naopak „věčně létá v oblacích“,
jestli je vytrvalý a trpělivý nebo nedočkavý.

SLEDUJTE NAŠI ŠKOLU NUMEROLOGIE

Člověk se může dostat do různých pochybných skupin a spolků, podlehnout hezkým a vábivým slovům, je využit k prospěchu jiných. Samozřejmě k tomu patří i zkomplikované nebo i zmařené partnerské vztahy.

Rozlišit klamné od skutečného

Výzvou ORV 6 je tedy naučit se rozlišit klamné od skutečného, být obezřetný, nesednou na vějičku povrchní krásy, zůstat v klidu a v harmonii sám se sebou, i když vzniká tlak na rozhodování, neztrácet klid, vše řešit s rozvahou a ne pod vlivem okamžitých emocí a chtění.

Je třeba rozlišovat skutečné hodnoty od pozlátka, rozeznat klam od pravdy. Rozhodovat se zrale a dospěle i za cenu kompromisů. Stanovit si priority, odhodit mylné představy o životě a ujasnit si pravé hodnoty, byť by se nezdály dost romantické a vznešené.

V profesní rovině ORV 6 může nabídnout rozvoj těm, kteří pracují v pedagogických oborech, ve zdravotnictví, kteří bádají na technickém pokroku a také obchodníkům, které mohou potkat zajímavé obchodní nabídky.

Šanci dostanou také poradci, umělecká sféra a především politici a všichni, kteří se snaží zviditelnit v práci pro společnost.


Britská topmodelka Naomi Campbell (22. 5.1970 v Londýně)

Tendence k svatbě

V rodinném a osobním životě ORV 6 přináší tendence buď k upevnění svazku svatbou, nebo naopak k rozchodu a hledání nového partnera. Často tento rok přináší i přírůstky do rodiny a starost o potomky vůbec.

Stejně tak bývá dotažena i snaha zlepšit bydlení a to třeba i stěhováním a to vše za účelem pohodlí. Povinnosti vůči rodině, kterých bude v tomto roce vždy dost, je třeba přijmout, neodmítat, a to i za cenu pocitu přezodpovědnosti a přetížení. Příliš volby v tomto směru tento rok stejně neumožní.

CHIROMANTIE

Ukaž mi svou ruku a já ti
řeknu, co tě v životě čeká...

Láska i smrt vepsaná v dlaních

Energie ORV 6 přináší hodně emočně vypjatých zážitků, které snadněji než v jiných letech oslabují imunitu a orgány související se vztahy – tedy ledviny. Ruku v ruce s tím může dojít k oslabení pohlavních orgánů a hormonální rovnováhy.

Dále ORV 6 přináší tendenci užívat si bez omezení, propadnout požitkářství a nestřídmosti a to nejen v pití a jídle. Snadno se může dostavit rozvrat fyzické rovnováhy i psychiky.

Je třeba se snažit citově si zachovávat určitou pohodu, relaxovat a dopřát si i trochu požitku, potěšení s přáteli, nevystavovat se zbytečně stresu. Důležité je neoddalovat řešení problémů, naučit se rozhodovat a nést zodpovědnost za svá rozhodnutí i činy.

Jana Tamchynová

Přečtěte si také

Diskuse: Šestka přináší rok touhy po harmonii a důležitých rozhodnutí

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci