Marta Jandová, Miroslava Šafránková i Petr Kostka mají rok vnitřní síly

19.4.2013 00:00   |   Ezoterika - NUMEROLOGIE
VIDEO – Roční osobní vibrace 5 přináší osvobození, pocit vnitřní síly a odvahy. Komu? Například zpěvačce a muzikálové herečce Martě Jandové, herečce Miroslavě Šafránkové či herci Petru Kostkovi.

numerologue, vibrace 5

Je nutné opět zopakovat, že osobní rok každého z nás začíná a končí narozeninami, řečeno zkrátka, aniž si to uvědomujeme, oslavujeme Silvestr a Nový rok nejen na přelomu kalendářního roku, ale ten skutečně osobně důležitý přechod do Nového roku slavíme o svých narozeninách.

Například člověk narozený v červnu začne svůj osobní rok 2013, když už se půl roku budou otáčet listy z kalendáře roku 2013. Výhodou toho je, že může využívat do svých narozenin vibrací, jak svého osobního roku (ještě 2012), tak i obecných vibrací roku 2013.

Jak vypočítat osobní roční vibraci?

Postup výpočtu osobní roční vibrace (ORV) je velmi jednoduchý a stejný jako u výpočtu životního čísla, neboli čísla osudu, životní cesty. Jde tedy opět o lineární sčítání všech čísel v datu tak dlouho, dokud nedostaneme jednociferné číslo.

Za příklad si vezměme člověka narozeného 13.4.

Při výpočtu ORV není ale důležité, v kterém roce se dotyčný narodil, ale který rok právě žije. Tzn., že v tomto roce 2013 už měl narozeniny a začala u něho působit vibrace tohoto roku. Jeho novoroční předěl pro něj tedy nastal 13. 4. 2013:

1+3+4+2+0+1+3= 14…1+4=5

Člověk z našeho příkladu, shodou okolností i Marta Jandová, vstupuje svými narozeninami do svého osobního roku 2013, kdy na něj bude působit energie čísla pět, bude ho ovlivňovat celých 12 měsíců (až do jeho následujících narozenin 13. 4. 2014) a bude ho „učit“ a „stavět před výzvy a úkoly“, které jsou pro tento rok typické.

Osobní roční vibrace čísla 5

Po letech spíše uzavření se do sebe ( ORV 1) a pasivního zkoumání vztahovosti (ORV 2), aktivního budování společenských vztahů (ORV 3) a tvrdé práce a stabilizace (ORV 4) přichází rok pohybu, pocitu odlehčení, rok podporující rozvoj všeho druhu (ORV 5).


Mezi pětkaře se zařadí od června i herec Petr Kostka (nar. 11. 6.1938)

Na rozdíl od předchozího roku, který spíš přinášel omezení, nutnost řešit každodenní realitu a uzavíral do rutiny a vyžadoval řád, ORV 5 osvobozuje. Přináší pocit vnitřní síly a odvahy konečně se zbavit toho, co tíží, odhodit zábrany, zkusit se uvolnit, řešit to, na co člověk neměl doposud odvahu.

Do popředí zájmu se dostává cestování, společenský i milostný život v tak trochu nespoutané a nezávazné formě. Zkrátka jako by si člověk mohl dělat to, co si přeje.

Nečekané zvraty

S takovýmto odvázáním však přichází i nečekané zvraty, chuť po risku i dobrodružství. To vše sebou ale přináší i situace, které se nedají plánovat a které mohou mít i nemilou dohru.

V tomto roce lidé lehce ztratí ze zřetele své jasně dané cíle a řád budovaný v předchozím roce, protože sejmutí pomyslného břemene předchozího roku způsobí pocit euforie, touhy odvázat se a zkusit si vše, co přijde do cesty.

CO PROZRADÍ DATUM NAROZENÍ?

Zjistěte si z data narození povahu člověka,
jeho schopnosti a dovednosti. Odhalíte, jak
je vášnivý a jestli je citlivý. Čísla napoví, zda
je praktický či naopak „věčně létá v oblacích“,
jestli je vytrvalý a trpělivý nebo nedočkavý.

SLEDUJTE NAŠI ŠKOLU NUMEROLOGIE

Proto je v tomto roce komplikované držet se vytyčených cest, lidé mají tendence dělat hodně věcí najednou, rozmělňovat svou energii v mnoha projektech a nevidět, co je skutečně podstatné a má budoucnost, a co je jen ztráta času.

Proto je vhodné v ORV 5 spíš nezačínat zcela nové činnosti, ale navázat na ty základy, které jsou založeny v předchozích letech, činnosti obohacovat, zkoušet novinky, inovace a investovat do reklamy a propagace svých schopností.

Cestujte a poznávejte

Hodně důležité je v tomto roce cestování, poznávání, relax, sportovní aktivity. Vše z čeho se člověk těší a raduje, prožívá intenzivněji a do větší hloubky. Dobře se navazují nové známosti, společenské kontakty.

Lidé nemají chuť řešit problémy, raději od potíží utíkají a zametají je pod koberec. Upřednostňují nezávaznost a to i v milostných vztazích, proto není divu, že dochází k řadě krizových situací mezi partnery, jestliže nezvládnou svá pokušení.


Herečka Miroslava Šafránková (nar. 11.6.1958) bude od června také pod vlivem ORV 5

Změny, které tento rok přináší, jsou nezbytné pro to, aby si lidé uvědomili, že lze žít i jinými způsoby než jak to měli doposud. Pomyslně se otevírají oči pro nové životní možnosti, proto lidé impulzivně hledají nové příležitosti a chtějí se vymanit ze zavedených pravidel a návyků.

Často lidé pociťují, že jsou nespokojeni s tím, jak žijí, překypují zvědavostí, hledají nové možnosti. Chtějí si zakusit nezávislost. Proto se mnozí stávají i rebely, opouští, co doposud vybudovali, ztrácí zájem o to, čím doposavad žili. Mohou okolí připadat nezodpovědní, vykolejení, fantazírující.

100 KŘESTNÍCH JMEN

Vybíráte jméno pro miminko?
Nebo se jen chcete dozvědět,
jestli vám vaše jméno pomáhá
či naopak něčím škodí?

ČTĚTE NÁŠ SERIÁL

Zdraví slouží

V ORV 5 je zdraví většinou pevnější, člověk v sobě cítí víc sil a tak někdy i nebezpečně riskuje. Pozornost je třeba věnovat dýchacím cestám – z úzkosti či nervozity vznikají stavy dušnosti. Citlivěji na vše reaguje srdce a krevní oběh. Oslabení mohou podlehnout i pohlavní orgány a hlavně nervový systém.

Spíš než fyzická kondice je ohrožena psychická rovnováha. Dochází k hlubšímu a citovějšímu prožívání, rozjitřenosti citů. Emotivně bývá člověk častěji v nerovnováze, zažívá vztek, rozčílení. Z nesoustředěnosti a roztěkanosti si snadněji přivodí drobné nehody – podvrknutí, pořezání, popálení.

Víc než jindy hrozí nebezpečí dopravních karambolů. Přetížení a vyčerpání energie se může projevit rychlým nástupem horečky či zánětu.

Video
Dotyky slávy – duet Martiny Jandové s otcem Petrem

Rok zlomu

ORV 5 je rokem zlomovým. Stojí totiž přesně uprostřed devítiletého cyklu a zakončuje první polovinu cyklu, přináší možnost odpočinku od předchozího namáhavého roku, osvobozuje od pocitů omezování a tím umožňuje vnímat nové možnosti vývoje.

Zároveň stojí i na začátku druhé polovinu devítiletého cyklu a otevírá cestu k větší seberealizaci, dodává energii, odhodlání i odvahu odpoutat se od minulosti a zahleděnosti do sebe.

Jakoby člověk pomyslně zvedal hlavu a začal kolem sebe vidět možnosti širšího společenského uplatnění, všímá si podnětů, které dřív nevnímal, dostává chuť zkusit překročit svá dosavadní omezení.

Jana Tamchynová

Přečtěte si také

Diskuse: Marta Jandová, Miroslava Šafránková i Petr Kostka mají rok vnitřní síly

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci