Plavky: Drobné chybičky změňte v křivky snů!

6.6.2012 00:30   |   Styl
Užijte si léto v krásných, padnoucích a dechberoucích plavkách, které dají vyniknout každé ženské postavě. Hitem letošního léta jsou plavky, které sázejí na tvarování a skrývání – pomohou zdůraznit přednosti a skrýt drobné nedostatky.

plavky

Důvod je naprosto jednoduchý. Každá žena, i plnějších tvarů, se chce v plavkách cítit prostě dobře. Pro tip na nadcházející léto jsme se podívali na tradiční módní značku Palmers, s níž se od letoška máme možnost setkat také na našem trhu.

Nová kolekce plavek přináší jasné a výrazné barvy. Tankini a plavky s důmyslnými detaily, které jsou navrženy pro všechny ženské typy.

Nestandardní a efektní střety stylů, jako například kombinace pruhů a puntíků, jsou klíčovým prvkem kolekce. Nechybí ani stále velmi oblíbené zvířecí motivy nebo dezénové vzory.

Pestrá kolekce dokazuje, že letos si na své "Léto ve formě" přijde skutečně každá žena. Z takové nabídky bude mít určitě možnost vybrat si ty nejlépe padnoucí plavky.

Celebrity si je oblíbily

Na nedávné slavnostní otevření butiku Palmers v pražském nákupním Centru Chodov dorazila i řada známých českých žen. Například moderátorka Gabriela Partyšová si značku oblíbila natolik, že si bez ní nedovede představit svou dovolenou na Floridě.

"Moc mě nadchly barvy plavek. Jsou krásné, veselé a hlavně poutavé. Už se nemohu dočkat letního sluníčka a moře," říká Gábina Partyšová.

Motto nadcházející sezóny je prostě jednoznačné: "Léto ve formě", které mění drobné chybičky krásy v křivky snů…

Tankini a plavky z High Tech materiálu s Lift Up efektem, strategicky umístěné volánky a inteligentní střihy lichotí postavě a sedí každému typu. Podle potřeby jsou pro každého modely s rozdílně silným tvarujícím efektem.

Může vás zajímat

Jak si vybrat správné brýle?
Desatero rad pro ozdravení životního stylu
Trendy: Přirozená krása a jemné líčení

Tvarovat a skrývat

Všechny plavky jsou otimalizovány díky inteligentnímu střihu, který byl speciálně vytvořen pro drobné problémové zóny na boku a břiše. Mají lehké, ale přesto viditelné tvarující efekty.

Zesílený přední a zadní díl se postarají o kompaktní "držení", a tím vzniká Lift Up efekt. Vymodelované košíčky jsou v nabídce až do velikosti D.

Speciální tvarující materiály jako např. powermesh vyvarují problémové zóny k typickým postavám typu "přesýpacích hodin".

Díky šikovně vybraným potiskům a kontrastům směřuje pozornost od problémových zón. Ideální k zakrývání jsou také letní tuniky a parea neboli sarongy.

Kolekce plážové módy a plavek je také doplněna o šperky a oděvy pro volný čas. Plavky všech barev, vzorů a potisků jsou důkladně sladěny a nabízeny s odpovídajícími doplňky.

tzo, ŽenyproŽeny.cz
Foto: Palmers

Přečtěte si také


Diskuse: Plavky: Drobné chybičky změňte v křivky snů!

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci