Laik při hubnutí většinou propadne

13.11.2011 00:00   |   Wellness
Jistě jste již slyšeli o programu nutričně vyvážené ready-to-eat stravy, o takzvané krabičkové dietě. Možná ale ještě nevíte, že společnost I Feel Well nabízí další novinku v oblasti služeb pro změnu životního stylu: je to program Medical pro zdravé hubnutí.

krabičková dieta

Program Medical byl připravován ve spolupráci s odbornými lékaři a dalšími kvalifikovanými specialisty ve výživě.

„Jelikož jsme jedni z průkopníků krabičkové diety v České republice, rozhodli jsme se vydat směrem další profesionalizace a ještě více jsme rozšířili spolupráci s odborníky v oblasti výživy,“ vysvětluje Ing. Martin Gruber, jednatel společnosti I Feel Well.

Zdravé hubnutí

V programu Medical je prvním krokem odborná konzultace s nutriční specialistkou. Zahrnuje vstupní diagnostiku, na jejímž základě se pak stanoví vhodný denní příjem kalorií, při němž se zdravě hubne.

Následujícím krokem je výběr vhodného programu hubnutí, který respektuje individuální metabolismus a zdravotní stav klienta i případná dietní omezení.

„Většina lidí touží po rychlém úbytku váhy. Bohužel si však neuvědomují, že když nezvolí správný a především zdravý postup, ztracená kila se brzy vrátí,“ říká nutriční specialistka Martina Běhalová a dodává:

„Pokud člověk hubne sám, bez pomoci odborníků, pak si ve většině případů ´naordinuje´ radikální omezení denního přísunu kalorií, čímž si nevědomky sníží i přísun ostatních živin, bez kterých náš organismus nemůže správně fungovat.“

Může vás zajímat

Změňte životní styl s pomocí odborníků
Krabičkový program nabízí dietu v pohodě

Větší šance na úspěch

Během hubnutí se společností I Feel Well získáte rovněž množství důležitých i zajímavých informací z oblasti zdravé výživy. Naučíte se do svého jídelníčku zařazovat další nové potraviny, které jsou zdraví prospěšné.

Program Medical umožňuje klientovi kdykoliv se obrátit na nutriční specialistku, nebo přímo na pravidelných setkáních konzultovat celý průběh hubnutí.

„Zákazníkovi pomůžeme také v následném udržovacím období, protože stabilizace hmotnosti je stejně důležitá jako hubnutí samotné,“ zdůrazňuje nutriční specialistka Martina Běhalová.

ozt, ŽenyproŽeny.cz

Přečtěte si také


Diskuse: Laik při hubnutí většinou propadne

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci