Změňte image i životní styl s pomocí odborníků

20.11.2011 00:00   |   Wellness
Vařit nemusíte a správnou vyváženost stravy, včetně kalorické hodnoty, hlídají za vás odborníci. Určitě jste se s nabídkou takových služeb setkali. Ale to není všechno!

i feel well

Změňte životní styl, společnost I Feel Well vám k tomu pomůže. Základním pilířem jejích služeb je nabídka nutričně vyvážené ready-to-eat stravy – krabičkové diety.

Novinkou je komplexní služba I Feel Well New Look. Mezi klienty, kteří program využívají, patří například spisovatelka a scenáristka Halina Pawlowská.

Po redukci váhy je na řadě garderoba

Program I Feel Well New Look nabízí možnost vylepšit svoji image od základu za pomoci odborníků.

„Většina klientů s námi nejdříve začne hubnout a zcela také změní své stravovací návyky. Potom přichází na řadu fáze, kdy zákazník má dobrý pocit z redukce váhy a najednou potřebuje rovněž nový šatník, nebo prostě chce změnit celkový vzhled a neví, jak na to,“ vysvětluje Ing. Martin Gruber, jednatel společnosti I Feel Well.

Může vás zajímat

Laik při hubnutí většinou propadne
Krabičkový program nabízí dietu v pohodě

I Feel Well New Look nabízí řešení jak pro ženy, tak pro muže. Začíná se vstupní konzultací, při které odborník získá představu o aktuálních potřebách klienta, aby mu pak mohl doporučit to nejlepší řešení.

Zákazník má tak například možnost dozvědět se, jaké barvy mu nejvíc sedí a jaké oblečení si vybrat. Zejména ženy pak uvítají rady, jak se správně nalíčit i mnoho dalšího.

Individuální péče o klienta

„Mnoho zákazníků se rozhodne pro úplnou proměnu své image. V takových případech nabízíme zcela individuální péči, jejíž součástí je rovněž to, že specialista nakoupí pro klienta i oblečení a doručí mu je do kanceláře. Zákazníci tak nemusejí ztrácet čas v obchodech, což jistě řada z nich ocení“, říká Ing. Martin Gruber, jednatel společnosti I Feel Well.

Samozřejmou součástí komplexní služby I Feel Well New Look je společná návštěva kadeřníka i konzultace k tomu, jak se efektivně prezentovat při různých příležitostech, nebo rady k organizaci šatníku.

ozt, ŽenyproŽeny.cz

Přečtěte si také

Diskuse: Změňte image i životní styl s pomocí odborníků

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci