Muž roku byl pro Julii premiérou

16.6.2011 00:00   |   Styl
Pohlední muži a krásné ženy, mezi nimiž byla k nepřehlédnutí sympatická vysoká černovláska Julie Zugarová. Tak vypadalo oficiální představení dvanácti adeptů, kteří letos postoupili do závěrečného klání soutěže Muž roku.

Zugarová největší poprsí

Julie Zugarová přijala pozvání pořadatelů Muže roku zúčastnit se této akce jako host. Sama patří mezi nejkrásnější ženy ČR, je finalistkou České Miss 2009. Přesto působí až nečekaně skromně.

Muž roku byl pro Julii premiérou. Ve společnosti se objevila poprvé po úpravě poprsí. Augmentaci podstoupila na Klinice plastické a estetické chirurgie MEDICOM VIP a získala tak největší silikonové poprsí v historii českého showbyznysu.

Nutno podotknout, že právě showbyznys Julii nijak neláká. Vystudovala odbornou střední školu a pracuje jako vedoucí firemního sekretariátu. Modelingu se věnuje pouze příležitostně, i když má za sebou úspěšné působení v prestižních kampaních Victoria's Secret či Playboy.


Julie Zugarová (také je zachycena na titulním snímku – první zleva).

Říká se, že pokud si poprsí nechává zvětšit modelka, rozhoduje se k takovému kroku kvůli získání nových pracovních nabídek. Julie má však názor opačný a navíc tvrdí, že vždy záleží na celkovém dojmu postavy:

„Velké poprsí přece mají i známé političky, právničky, podnikatelky nebo ženy v domácnosti. Je to běžné stejně jako u jiných třeba velký nos, dlouhé nohy a podobně. Je jen otázkou vkusu, co se komu líbí a co jak vypadá,“ míní.

V uplynulém měsíci tedy Julie Zugarová vyměnila svá vylepšení (velikost 375 ml) za větší. A zkušený plastický chirurg MUDr. Michal Puls, CSc. s ohledem na její výšku (181 cm) a velikost hrudníku doporučil implantáty 830 ml.

Operace proběhla v hodinové narkóze a Julie se po ní brzy cítila velmi dobře. Druhá augmentace není sice tak bolestivá, přesto je nezbytné dodržet přibližně měsíční rekonvalescenci.


Julie na vyšetření před zákrokem...


... a po augmentaci.

„Pro větší poprsí jsem se rozhodla sama a pro svůj pocit. Domnívám se, že s ohledem na mou postavu nepůsobí nijak vulgárně. Nejbližší přátelé mi sice řekli, že jsem operaci nepotřebovala, avšak zároveň se shodují na tom, že poprsí vypadá i nyní přirozeně a nenásilně. Rovněž pan doktor s tímto názorem souhlasí. Prsa jsou velká, ale k mojí výšce úměrná,“ hájí si své rozhodnutí Julie.

Může vás zajímat

Prsa zvětší také bez implantátů
Hit: Bradavky jako Victoria Beckham
Jak se zbavit bříška bez narkózy a bolesti

Je pravdou, že pokud by si implantáty velikosti 830 ml zvolila žena drobné postavy, působila by poněkud kuriózně a mohutně. Na štíhlé vysoké Julii však velké poprsí rozhodně nijak neuráží. A jen se potvrzuje, že ňadra nelze hodnotit podle velikosti implantátů. Každá žena má jinou výšku a postavu…


Julie Zugarová s plastickým chirurgem MUDr. Michalem Pulsem, CSc.

Pro Julii nejsou nové pracovní nabídky prioritní – jak by se snad s ohledem na nový dekolt mohlo zdát. Důležité je pro ni stálé zaměstnání.

„Vzhled pro mne není primárním zdrojem obživy. Chci se věnovat své práci, která mě baví. Modeling se mi líbí, ale nabídky si pečlivě vybírám. Je to pro mne zajímavé zpestření volného času,“ prozradila nám Julie.

Plastické operace se obecně odsuzují, přitom zákrok většinou nikdo ani nepozná a na upravenou hezkou ženu se všichni rádi podívají. Plastická chirurgie je dnes na velmi vysoké úrovni a moderní silikongelové implantáty jsou bezpečné a trvalé. Nemusí se po čase měnit a ženu nijak neomezují.

Příjemná modrooká tmavovláska Julie Zugarová skutečně působí velmi mile a přirozeně. Jemné líčení a sportovní oblečení podtrhují její krásu. Dokonalou postavu si udržuje zdravou životosprávou a všem doporučuje totéž.

„Žijeme jen jednou. A to, jak se cítíme, se odráží na našem vzhledu,“ připomíná Julie starou pravdu.

boh
Foto: David Novotný /Muž roku/ a MEDICOM VIP

Přečtěte si také


Diskuse: Muž roku byl pro Julii premiérou

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci