Pro maminky: Vítaný pomocník proti nepořádku

4.3.2011 00:00   |   Děti
Když se vypravíte kamkoli s kočárkem, potřebujete spoustu věcí a pět rukou. A nebo nějakého praktického pomocníka.

taška na kočárek

Takovým zdatným pomocníkem může být taška na kočárek. Nesmí ale překážet, padat, mít nesmyslné přihrádky a oddíly a hlavně se do ní musíte dobře dostávat – pokud možno jednou rukou...

Oceníte promyšlené detaily

Zkrátka, taška je nezbytná a nesmí být zdrojem stresu, když se obsah nedaří udržet v přehledném pořádku. Proto není radno výběr tohoto doplňku podcenit.

Právě mimořádně praktické uspořádání, promyšlené do každého detailu, spolu s originálním designem jsou důvodem úspěchu výrobků světové značky Babymel.

Vzorový jídelníček

Pro každý denní chod si z našeho přehledu vyberte libovolné jídlo.
Jakákoliv kombinace pokrmů zaručuje, že váš
denní příjem energie bude v doporučeném rozmezí
a nepřekročí hodnotu 5500 kJ.

Poslední modely Babymel jsou vybaveny samostatnou vnitřní kapsou pro lahvičku, takže nehrozí náhodné vylití a znečištění dalších věcí, několika vnitřními i venkovními elastickými kapsami, pouzdrem na pleny a přebalovací podložkou.

Originální doplněk poslouží i bez kočárku

Tašky a kabelky, které jsou vyráběny z nylonu, se velmi snadno udržují. Univerzálně řešené nastavitelné řemínky a klipsy umožňují snadné připevnění na kočárek a zároveň chrání před odcizením. Atraktivní barevné kombinace a potisky jsou další přidanou hodnotou.

Přestože jsou tašky a kabelky značky Babymel primárně určeny zejména maminkám, rády si je pořizují i dívky zatím bezdětné. Vždyť, která z nás netouží po originálním, krásném, kvalitním a přitom praktickém módním doplňku, který by nás věrně provázel hned několika životními etapami?

otz, ŽenyproŽeny.cz

Přečtěte si také

 


Diskuse: Pro maminky: Vítaný pomocník proti nepořádku

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci