Dámy, dejte šanci maxi délkám!

24.5.2017 00:00   |   Styl
V maxi délkách sice mnoho neodhalíte, to však neznamená, že v nich neuděláte parádu. Pokud vám ve skříni ještě chybí, dejte jim letos šanci.

dlouhé sukně

Oblíbené jsou květinové motivy nebo abstraktní vzory v bohémském stylu. Ani maxi šatům a maxi sukním se nevyhnuly módní proužky v různých šířkách, a také romantické volány.

MŮŽE VÁS ZAJÍMAT

Umíte vybírat oblečení? Nechte si poradit od stylistky
Funkční prádlo potřebuje dobré zacházení
Správná péče o nohy nekončí koupí nové obuvi!

Že si maxi délky nemůžete dovolit, protože jste nižší postavy? Tento problém hravě vyřeší obuv na vysokém podpatku nebo klínku. Naopak vyšší ženy by měly zvolit nízké pantofle a sandály.


Ukázka z kolekcí Ellie Goulding for Deichmann, Esprit, Cellbes, Deichmann.

Po kouscích v maxi délkách mohou bez obav sáhnout i ženy s plnějšími tvary. Dlouhé šaty a sukně totiž umí šikovně schovat případné nedostatky postavy. Je ale důležité dbát na správný střih. Ten by neměl být příliš volný, ideálně by měl lehce kopírovat vaši postavu.

Nejlépe vypadají kousky z lehkých splývavých materiálů, které jsou v pase projmuté, a umí ho tak zvýraznit. Pamatujte, že méně je více. Velmi štíhlé ženy by měly naopak vsadit na výrazné vzory.


Ukázka z kolekcí Ellie Goulding for Deichmann, Cellbes, Takko, Deichmann.

Nezapomeňte na vhodné doplňky. Maxi šaty skvěle ozvláštní zajímavý pásek, který navíc vykouzlí ženskou siluetu. K létu také neodmyslitelně patří klobouky, sluneční brýle a výrazná bižuterie.


Ukázka z kolekce značky Cellbes.

Pohrajte si s kombinacemi a o dokonalý outfit do města nebo na pláž máte vystaráno. Elegantnější modely šatů můžete ale s klidem nosit i na večírek.

tzo, ŽenyproŽeny.cz

Přečtěte si také

Diskuse: Dámy, dejte šanci maxi délkám!

Maxi šaty

24.6.2017   |   10:52   |   od: Jitka
Děkuji za krásnou inspiraci v článku. Mám tak i návod, jak si jedny hezké maxi šaty ušít.
Zobrazen poslední příspěvek, celkový počet 1 příspěvek.
poslední příspěvek: 24. 6. 2017 10:52
ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci