S novým poprsím je šťastnější Míša Nosková i Tereza Budková a Míša Gemrotová

16.1.2016 00:00   |   Společnost
Že si známé osobnosti chirurgicky vylepšují poprsí, víme. Někdo to tají, někdo se chlubí. K těm, co se nechaly vylepšit a nestydí se za to, patří Michaela Gemrotová, Michaela Nosková a Tereza Budková (na titulním snímku).

plastika, prsa

Míša Gemrotová a Tereza Budková si nechaly prsa vylepšit v pražské klinice Esthé minulý rok, Míša Nosková už dokonce předminulý.

Mohou tedy hovořit o tom, jak se jim s novým poprsím žije, co se změnilo, čím si musely projít. A jejich závěr je jednoznačný: jsou teď šťastnější.

Operní a muzikálová zpěvačka Michaela Gemrotová by neměnila ani omylem. Svého rozhodnutí určitě nelituje: „Nová prsa mám pět měsíců. Pocity jsou skvělé, zvykat jsem si nemusela – od prvního dne pro mě byla absolutně přirozená, jakoby ke mně patřila celý život.“


Michaela Gemrotová s MUDr. Liborem Kmentem před operací.

„Chtěla jsem to tak dlouho, že jsem si za tu dobu měla možnost dobře ujasnit, co vlastně chci. Rozhodně bych nic už nechtěla měnit, natož vracet zpátky,“ řekla ke svému velkému životnímu kroku Míša Gemrotová.

O ni i o její kolegyni, zpěvačku Michaelu Noskovou, se postaral MUDr. Libor Kment: „Je mi ctí plnit sny ženám, které se mi svěří do péče a plně mi v mé práci důvěřují. Nikdy neberu ohledy na to, jestli se jedná o celebritu nebo o jakoukoliv jinou pacientku. Vždy dělám vše pro to, stejně jako ostatní kolegové na naší klinice, abych odvedl maximálně profesionální práci.“


Tereza Budková s MUDr. Karlem Urbanem.

Prsa modelky a 1. České vicemiss 2009 Terezy Budkové měl v péči MUDr. Karel Urban a rovněž on se postaral, aby Tereza byla maximálně spokojená.

„Rodina i přátelé reagovali velmi kladně. Nejpříjemnější byla reakce mojí mamky, která při prvním pohledu řekla, že nová prsa jsou krásná a že si je nechá také udělat,“ prozradila Tereza Budková.

Zákrok přiblížil MUDr. Karel Urban: „Pro maximálně přirozeně vypadající plastiku prsou je zejména potřeba zvolit vhodné implantáty. U Terezy jsme vybrali cirkulární implantát Mentor o velikosti 225 ml – to znamená zvětšení o 1,5 čísla.“

A z čeho je Tereza nejvíce nadšená? „Jednoznačně to je spodní prádlo. Už konečně žádné push-upky! A celkově udělám v oblečení změny, protože si teď mohu dovolit i jiné střihy, jako například holá záda,“ radostně plánovala modelka. Zatím si ale moc změn neužila, protože od zákroku uplynulo teprve pár týdnů a nutností tedy bylo především nošení elastické podprsenky.


Zpěvačky Michaela Gemrotová (vlevo) a Michaela Nosková.

To oproti Tereze Budkové má Míša Gemrotová nová prsa o několik měsíců déle a upřímně přiznala, že i když to v začátcích nebylo zcela růžové, ani tak by neměnila: „Ale ano, samozřejmě jsem měla nějaké bolesti. To musí být jasné každému, že zpočátku to nebude úplně příjemné. Ale při narkóze se mi zdály krásné sny a když jsem se probudila, tak se splnily,“ prozradila Míša Gemrotová.

Nejdéle má ale nová prsa Michaela Nosková (na snímku vpravo), která říká, že si už snad ani pořádně nepamatuje, jak vlastně její ňadra dříve vypadala. Svůj život s novými přednostmi hodnotí takto:

„Sice nedokážu úplně posoudit, jak se mi v této souvislosti změnil celý život. Ale jedno vím jistě – mnohem lépe se mi chodí v plavkách a nosím i více výstřihů. A pokud jde o negativní reakce, žádné jsem za celou dobu nezaznamenala.“

ozt, ŽenyproŽeny.cz
Foto: Esthé
Přečtěte si také


Diskuse: S novým poprsím je šťastnější Míša Nosková i Tereza Budková a Míša Gemrotová

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci