David Beckham si na hruď pořídil Ježíše s andělíčky

27.2.2011 00:00   |   Společnost
Britský fotbalista a sexidol David Beckham (35) nevzrušuje fanynky jen uměním na trávníku. Momentálně zaplnil stránky společenských rubrik novým tetováním, které zveřejnil v albu svého profilu na Facebooku za nadšeného jásotu tamních deseti milionů fanoušků.

David Beckham

Vyhlášený losangeleský tatér Mark Mahoney, jehož zákazníky mimo jiné jsou herci Johnny Depp, Brad Pitt a Angelina Jolie, ztvárnil Davidu Beckham na levou stranu hrudi obraz Ježíše s třemi andělíčky. Záložník fotbalového Los Angeles Galaxy jimi samozřejmě míní své syny – Brooklyna (11), Romea (8) a Cruze (6).

"Andělíčci jsou malí kluci jako moje děti. Tím, jak nesou Ježíše, jsem chtěl poukázat na dobu, kdy budu i já starý a oni budou muset o mě pečovat," uvedl David Beckham.

Vzpomínky i myšlenky na Davidově těle

„Obraz si vyžádal zprvu osmihodinové sezení, skončili jsme ve tři ráno,“ přiblížil Beckham historii nejnovějšího výjevu. O několik týdnů později se do studia na další čtyři hodiny vrátil. "Myslím, že teď je tetování opravdu úžasné," uzavřel svoji dvanáctihodinovou anabázi spokojený idol žen.

VICTORIA & DAVID BECKHAMOVI

Pohádkový ostrov a fashion porno
Victorii jsem dostal ovíněnou – tvrdí David
Na královské svatbě Beckhamovi zazářili
Nový hit: Bradavky jako Victoria

Manželka Victoria (37), která s Davidem očekává narození čtvrtého dítěte, má na těle také různá tetování, včetně nápisu na zádech a římských číslic na zápěstí. David ji ale předčí se svými osmnácti tetováními. Mezi nimi má jména jejich tří synů, citáty z bible i manželku Victorii v podobě nahého anděla.


David Beckham a část osmnácti tetování, jimiž vyjadřuje pocity i vzpomínky.

"Všechna moje tetování mají nějaký smysl, ale nikdy je neplánuji," řekl bývalý záložník Manchesteru United a Realu Madrid.

"Prostě ráno vstanu a napadne mě, co bych si nechal na tělo vytetovat. Chci tak vyjádřit svoje pocity, myšlenky a vzpomínky," prozradil ještě někdejší kapitán anglické reprezentace David Beckham.

fad, ŽenyproŽeny.cz

Přečtěte si také


Diskuse: David Beckham si na hruď pořídil Ježíše s andělíčky

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci