Novou Kleopatrou bude Angelina Jolie

12.6.2010 10:00   |   Společnost
VIDEO – Ve šlépějích Elizabeth Taylor půjde Angelina Jolie a zahraje si Kleopatru ve filmové adaptaci nové historické biografie o životě slavné egyptské královny.

Angelina

Angelina Jolie již podle serveru UsMagazine.com podepsala kontrakt. Právo na filmovou adaptaci biografie Královna Nilu od významné americké spisovatelky Stacy Schiff získal producent Scott Rudin. A hlavní roli rezervoval právě pro pětatřicetiletou Angelinu.

AngelinaVíce o Angelině

Angelina Jolie je nejkrásnější ženou světa
Tajemství hvězd – Hubneme s celebritami
Brad a Angelina se vezmou kvůli dětem

Novou historickou publikaci o Kleopatře, kterou loni dokončila Stacy Schiff, nositelka prestižní Pulitzerovy ceny za literaturu, vydá již v listopadu nakladatelství Little, Brown. A jakmile se tam o záměru knihu zfilmovat dozvěděli, hned nové Královně Nilu složili poklonu.

Kleopatra známá.
Brad PittA milenec?

Michael Pietsch z Little, Brown doslova uvedl: "Z Angeliny Jolie vyzařuje kouzlo a síla, což jsou přesně ty vlastnosti, které Stacy Schiff ve své knize nachází rovněž u nejpozoruhodnější vládkyně, jaká kdy žila."

Samozřejmě, že okamžitě přijde na mysl otázka, kdo obsadí roli legendárního milence Marca Antonia. Těžko se domnívat, že by římským vojevůdcem mohl být Angelinin životní i herecký partner Brad Pitt (na snímku vpravo)

Angelina a Brad přesvědčili jako pár i v jiném nevšedním filmovém manželství, které jim zrežíroval Doug Liman ve snímku Mr. and Mrs. Smith. Pár totiž tvoří ve skutečnosti dobře placení a velmi výkonní zabijáci, pracující pro konkurenční organizace. A jejich cíl? Zabít svého životního partnera!

Když egyptskou královnu Kleopatru ztvárnila v roce 1963 Liz Taylor, objevil se coby římský dobyvatel Richard Burton. Elizabeth byla přitom za britského herce Richarda Burtona dokonce dvakrát provdána.

Video

Kleopatra – trailer jednoho z nejslavnějších historických filmů všech dob s oscarovou Liz Taylor. A jak v roli egyptské královny uspěje Angelina Jolie?

bri, ŽenyproŽeny.cz

Přečtěte si také


Diskuse: Novou Kleopatrou bude Angelina Jolie

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci