Jana Adamcová teď poskakuje hlavně kolem dětí

9.6.2010 00:00   |   Společnost
Sportovní redaktorka Jana Adamcová (38) dříve nejčastěji poskakovala na hodinách aerobiku. Teď se ale musí stejně rychle pohybovat kolem svých dětí Daniela (4) a Jasminy Anny (1,5).

Adamcová s dcerou

O brzkém návratu na televizní obrazovku zatím nepřemýšlí. „Mám ještě rok a půl na návrat do Novy. Stále jsem v ní zaměstnaná, ale mojí profesí je teď být maminkou," vysvětluje Jana (na titulním snímku s dcerou Jasmine Annou).

A zdůrazňuje, že mít děti je moc náročné povolání. „Ale je to nejlepší povolání na světě!" dodává Adamcová.

Adamcová a Dan
Se synem Danielem

Babičky, chůvy a manžel

K dětem má babičky i chůvy. A také jí velmi pomáhá manžel, režisér Jiří Adamec (62). Ten si prý ve zralém věku v roli tatínka velmi libuje.

Aby Adamcova rodina byla co nejvíce spolu, hrají jejich děti v seriálu Pojišťovna štěstí, který Jiří Adamec režíruje. „Obě tam mají role a my máme tedy příležitost být téměř pořád spolu."

Jana počítá s tím, že by se na obrazovku jednou vrátila. Třetí dítě rozhodně neplánuje. A snaží se, aby co nejlépe vypadala. Proto si také po druhém porodu nechala provést liposukci stehen.

„Trochu jsem si rovněž upravila jídelníček směrem ke správné životosprávě. A pokud jde o vaření, tak vařím buď já, nebo manžel – on si totiž své otcovství opravdu užívá," dodává Jana Adamcová.

Text a foto: Korzo

Přečtěte si také


Diskuse: Jana Adamcová teď poskakuje hlavně kolem dětí

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci