Mojmír Maděrič je kategorický: Tygr mi nesmí přes práh

3.6.2010 02:30   |   Společnost
Herec Mojmír Maděrič (54), skladník ze seriálu Ulice, byl ozdobou zahajovací party sportovního klubu Arabela na Nechranické přehradě.

Maděrič

Nejenže byl oceněn jako opora fotbalového týmu hvězd za loňský rok, ale představil se i jako bavič a také, pravda, trochu nechtěně coby krotitel.

Čiko si ho oblíbil

Na setkání totiž přijel také Josef Káňa, známý chovatel divé zvěře, který s sebou vzal i netradiční doprovod – ročního tygra ussurijského. Čiko, jak se přítulná "kočička" jmenuje, si hned našla svého oblíbence, jímž se stal právě Maděrič. Ten ovšem o nějakém přátelství nechtěl ani slyšet.

„Mám doma čtyři psy a myslím si, že tahle potvůrka by si je dala s chutí jako předkrm. Je to sice ještě miminko, ale když má hlad, určitě si moc nevybírá, co sežere," svěřil se herec.

Raději něco menšího

Přesto se coby milovník němé tváře se snažil stoosmdesátikilového tygříka nenaštvat. Dokonce k němu prohodil i několik přátelských slov. Když ale nenašel pochopení a zvíře trošku vycenilo zuby, pakoval se do uctivé vzdálenosti.

„Zůstanu u chovu něčeho menšího a kamarádštějšího. Tygr mi nesmí přes práh," nechal se slyšet Maděrič. A místo snahy o sblížení se odebral mezi kolegy, kde se pak po celý večer cítil přece jen bezpečněji, než v blízkosti ročního tygříka.

Text a foto: Korzo

Přečtěte si také

 


Diskuse: Mojmír Maděrič je kategorický: Tygr mi nesmí přes práh

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci