Iveta Bartošová šokuje: Místo zpívání bude malovat!

19.1.2010 00:00   |   Společnost
Manželé Iveta Bartošová (43) a Jiří Pomeje (45) jsou zase spolu. Poté, co Iveta svého muže na podzim vyhodila, nařkla ho, že jí krade peníze, sundala snubní prstýnek, zahodila svatební šaty a plánovala rozvod, nastalo velké usmiřování.

Iveta Bartošová a Jiří Pomeje

Oba teď prožili romantický víkend na Šumavě a nyní se domlouvají, jak dál.

"Ivetu jsem ani na okamžik nepřestal mít rád," tvrdí manžel Jiří Pomeje. A protože má obavy, aby si to jeho žena znovu nerozmyslela, jindy velmi upovídaný herec a producent raději nezapíná mobil.

Sdílnější ale není ani Iveta. Podle informací médií ovšem přišla s další šokující informací. Prozradila, že přestane zpívat a vrhne se na malování: "Udělám si delší pauzu. Dám se zdravotně dohromady a pak se uvidí," vyhlásila do světa.

Iveta Bartošová svého partnera na křest nepozve
Prozrazeno: Píše knihu, není blbá blondýna!
Jak Iveta (ne)vařila čápy s mákem
Petr Šiška: Bartošová mě podvedla
Žádná exekuce, Ivetu Bartošovou čeká práce
Ivetě tanec svědčí – zhubla už devět kilo!

Na poslední vývoj této telenovely už ani nereagují lidé z původního týmu Ivety Bartošové, kteří se podíleli na přípravě její vánoční, nepříliš úspěšné desky Když ticho zpívá. Její tisková mluvčí Kristýna Peterková, přítelkyně Ivetina skladatele Karla Maříka, na dotazy prostě neodpovídá.

Nejvíce pravděpodobné však je, že Jiří Pomeje, který manželce pomohl před časem k profesnímu návratu, už jejím manažerem nebude. Iveta si teď chce vybudovat nový tým.

Text a foto: Korzo

Přečtěte si také

Diskuse: Iveta Bartošová šokuje: Místo zpívání bude malovat!

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci