Co jste chtěli vědět o hubnutí s technikou

20.1.2010 01:30   |   Styl
Ve čtyřech dílech našeho seriálu se dozvíte, co všechno můžete najít ve studiu, které se postará o vaše hubnutí či zpevnění těla.

Basiková, bailine

Průvodkyní bude Renata Hawaz z 1.Pretty Woman Figure u Zlatého Anděla v Praze na Smíchově. Vysvětlí, co znamenají všechny ty tajemné přístroje, které mají ve studiu.

Další díl seriálu zde: Vacupress

My za vás vyzkoušíme, jak je jejich fungování příjemné či nepříjemné a také samozřejmě, jestli nás přesvědčily.

Bailine

„Tato metoda vznikla v Norsku už před pětadvaceti lety a s tím, jak se rozvíjely počítačové programy, Renata Hawazbyla stále vylepšována. Je vlastně založena na stimulaci svalstva, podkožního tuku, celulitidy i kůže slabými elektrickými impulsy, jejichž intenzita a četnost jsou počítačově řízeny,“ vysvětluje paní Renata.

Počítač ušije program na míru

„Dá se říct, že je to jakási hluboká masáž vypočtená individuálně pro každého klienta. Někdo chodí na bailine jen proto, aby zpevnil svaly a odstranil začínající celulitidu, jiný chce ztratit tukové polštáře. K nám například chodí i modelky jako Katka Stočesová nebo Lucie Váchová. Bára Basiková (na horním snímku) je dokonce tváří našeho studia. Chodí k nám samozřejmě i ženy, které nebaví cvičit, ale chtěly by zpevnit postavu a ubrat centimetry v určitých partiích. Počítač zkrátka ušije každému jeho program na míru,“ vysvětluje Renata Hawaz.

bailine

A jak jsme to zažili my?

Zatímco jsem absolvovala ukázkovou „lekci“ na bailine, počítač zpracovával moje míry a váhu. Bohužel musím prozradit, že v normě mám snad jen zápěstí a předloktí. Všude jinde se usadil zákeřný tuk. Kila nadváhy tu vyplula na povrch docela jasně. Samotná ukázková kúra nebyla nijak nepříjemná, i když jsem čekala, že mi slabý stimulující elektrický proud bude vadit.

Pomocí elastických pásů mi na tělo upevnili jakási kolečka, která vodí slabý proud. Ze začátku to trochu štípalo, ale později si svaly zvykly a spolupracovaly. Asi po dvaceti minutách jsem měla pocit jako po hodinovém cvičení v posilovně. Příjemná únava a zpevněné břicho.

Takže, jdu do toho!

Více o studiu Renaty Hawaz se dozvíte na 1.PrettyWomanFigure

nebo na telefonech:
+420 257 313 721
+420 602 935 671

zup

Přečtěte si také


Diskuse: Co jste chtěli vědět o hubnutí s technikou

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci