Stromeček – to je moje. Ozdoby taky

25.12.2009 13:00   |   Zvířata - PEJSKŮV BLOG – Ze života štěněte
Tak jsem poprvé zažil Vánoce. A řeknu vám, i když jsem už puberťák a zapalují se mi lýtka po krásných psích slečnách... Stromeček – to je vzrůšo!

Stromeček – to je moje. Ozdoby taky

Vánoce začaly zcela nenápadně. Nejdříve se na balkoně objevil stromeček. Měl jsem zákaz se k němu přiblížit. Ale přece jen jsem si ho očichal a zjistil, že nic dobrého to není. Snad jen jako místo ke značkování. Pak se najednou ten stromeček postavil do obyváku a panička na něj začala něco zajímavého věšet.

PEJSKŮV BLOG
další díly:

Jsem Skot a trpím
Byl jsem ztracený!
Jsem vegetarián!
Ňamka z nočníku

Byl jsem vzorný, všechno jsem pozoroval jen z povzdálí. Když všechno ztichlo a stromeček zůstal sám, vydal jsem se ho prozkoumat. A vida, ty ozdůbky se mi náramně líbily. Zvláště ty, které visely v mém dosahu.

Srdíčka jsem schoval!

Filcová srdíčka rázem skončila v mém úkrytu. Nechutnala sice, ale krásně se do nich kousalo. Jako vzorný pejsek jsem si také lehnul pod stromeček, aby všichni viděli, že nezlobím a že se také těším na Vánoce. Jen mně mrzelo, že všechny ozdůbky z dolních větví najednou zmizely. Jehličí mi nechutná a hlavně píchá.
Ještě před vánočními svátky jsem ve zdraví oslavil svých devět měsíců. Podle psího kalendáře jsem už puberťák a zapalují se mi lýtka. Už se taky otáčím za psími slečnami, které potkám a které začínají hárat.

Líbí se mi jedna teriérka

Když jsem byl zase na návštěvě v Hlásné Třebáni, kde jsem se narodil, právě tam hárala norwichská teriérka. Moc se mi líbila a já jí. Jen paní majitelka měla obavy, aby nedošlo k nejhoršímu a co pak s těmi štěňaty...

Taky už mám nový sestřih a všichni říkají, že skutečně vypadám jako opravdový westík. Jen ještě velikost hlavy není v normě a tělíčko mám poněkud hubenější. Ale jinak jsem prý krásný a chytrý.

Rád bych vám ukázal svoji nejnovější podobu, ale předvánoční lapkové si odnesli tašku mé páničky, ve které měla i fotoaparát s nejnovějšími záběry mé maličkosti. Ale Ježíšek se pochlapil a tak se těšte!

mw

Přečtěte si také

 Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci