Můj kámoš Jaroušek

2.12.2009 00:00   |   Zvířata - PEJSKŮV BLOG – Ze života štěněte
To je fotka, co? Můj kámoš Jaroušek sedí na nočníku a já ho hlídám, aby se dílo zdařilo. Jasně, že to vyjde! Jsme přece oba dost velcí kluci! A já mám – pšššt! – ještě jeden postranní úmysl...

Můj kámoš Jaroušek

Že už jsem velký a navíc prý umím i poslouchat, to tvrdí moji páníčkové. Ale nejraději mám stejně svého kamaráda Jarouška. Ten jediný mně chápe a hraje si se mnou. Teda někdy od něj taky dostanu do kožichu.

PEJSKŮV BLOG
další díly:

Jsem Skot a trpím
Byl jsem ztracený!
Jsem vegetarián!
Ňamka z nočníku

 


Ale já vím, že to nedělá schválně. On z toho ještě nemá tak úplně rozum.. Je mu teprve dva a půl roku, to na lidské mládě není žádný věk. Já sice trvrdím, že jsme oba velcí kluci, ale jen tak mezi námi - co byste chtěli od malého kluka?

Moc rád mám chvíle, kdy si Jaroušek sedne na nočníček u televize. Je ještě menší a když se natáhnu, tak mu i stačím. Zato ale nemá vůbec rád, když ho olizuju. A já to přitom dělám tak rád. Čekat u něj, než udělá bobo, to mě tedy vůbec nebaví. Ale vyplatí se to.

To byste nevěřili, jaké voňavé dobroty se v tom modrém hrnečku občas objevují. Tak rád bych si tu ňamku zkusil, ale hned je vezmou a někam odnesou. Ale já to nevzdává. Trpělivě čekám, možná se mi jednou podaří nepozorovaně slupnout obsah. A jsem přesvědčen, že to bude největší dobrota mého života.

mw

Přečtěte si takéTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci